SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Bir parmak veya diş etleri yukarı çalıştırırsanız nasıl, ağrı kurtulmak için

Bir gün her birimiz parmak hafif bir ağrı var olduğuna işaret etti. Bugün - acı geçici ve neredeyse algılanamaz, yarın - toleranslı, ama neden rahatsızlık ve adım sırt imkansız olacak şekilde 2-3, örneğin, ayak parmağını yukarı çalıştırın. Ne yapmalı, nereye yardım için kimin istemeye gitmek için? Ağrı kendisini her saniye hatırlatır. Zaman eylemde Ama eğer tüm bu önlenebilirdi.

yollarını paylaşmak Ağrı kurtulmak için önce, kol veya bacak üzerinde parmağınızı yukarı koşmak nedenlerini incelemek gerekir. Ve nedeni - boldur. Sonuçta, apse kendi başına ve kendi isteğiyle görünmüyor unutulmamalıdır. mutlaka bir travma olmalı. Ve sadece yaralanma ve delinme veya enfeksiyon ciddi hasar.

Tipik olarak ve genellikle adil seks de parmak karşı karşıya geliriz. Özellikle tercih edenler oldukça salonlarda değil, evde kendi manikür yapmak. Bir yandan, kadınlar doğru yapıyoruz. Sonuçta, kabin çalıştırılabilir ya da işyeri temizliği olmamalı beceriksiz manikür uzmanı veya özensiz, net değil ve manikür aletleri dezenfeksiyon gerçekleştirmez. Saygılı hiçbir salon müşterileriyle birlikte çalışmaya o izin vermez. Öte yandan, çoğu zaman bir profesyonel tarafından yapılan bir parmak ve bir manikür sonra çekerler.

Sadece tırnak manipülasyonlar uzuvlar parmaklarında apselere yol. Erkekler de benzer sorunlar bulduk. Örneğin, iş yerinde, yanlışlıkla manikür altında kıymık sürdü ve doğaçlama aracı çekti. Bir kıymık çekti fakat yara süreç - tahmin değil. Exodus - açıktır: Bir apse ve ağrı.

Eh, şimdi açık ve apselerin görünümünü doğası - Ana sorunun cevabı: nasıl kurtarılır? Heal parmağında bir apse sadece, tabii ki, apse Henüz güçlü başladı ve olmadıysa cerraha ihtiyaç duyulmasını gerektirmez. tuz ile basit banyo kaydedin. (kaynar değil) su (suyun tuz slayt camına 1 çorba kaşığı bir oranda) tuzu konulmalıdır. Ayrıca sıcak suda hastanın parmağını veya ayak düşürmek ve yükselmek. Tabii ki, ilk alt parmak sürekli kaynar su içinde tutmak ve - bu zor ve dayanılmaz. Bu nedenle, tepsileri izin parmak alma ilk dakikada sadece sürekli tuzlu suya batırılmış. Su biraz soğuduktan Ve, tamamen parmağını düşürmek ve serin tuzlu kadar bu kadar uzun almadan tutmak gerekir. Bu işlemin ardından, parmak temiz steril bandaj gevşek bir bandaj sarın ve bir gece bekletin emin olun. Sabah - kaynatın ve iz soğuk olsun.

basitçe, pratikte çıkıyor gibi parmağında bir apse, tedavi. Ama apse korkunç dayanılmaz acıdır başka bir yer yoktur. Bu sakız. herkes sahip olabilir dişeti üzerinde bir apse alma. Ve bu hastalık özensiz veya dağınık, zamanla kişinin kendi ağzına enfeksiyonu getirdiği göstermez. Dişeti abse da aseptik temiz fırça fırçalama sonra oluşabilir. Bir apse Tedavi için ağızda çok zordur. insan mikroflora ve tükürük, ağız içinde tetikleyebilir ve enfeksiyöz organizmaların çoğalması destekleyebilir bakteri ve mikrop kütle olmasıdır.

Ancak, aynı zamanda geleneksel tıp yöntemlerini yardımcı olacaktır evde dişeti üzerinde apse tedavi etmek. En mucizevi - bal sıkıştırır dayalı. Mümkün olduğunca sık apse ve bal şekerli çevresini yağlamak için gereklidir. bal şişme kaldırmaz ise, az harika İkinci yöntemde, başvurmak gereklidir. oral kavite durulama soda çözeltisi - apse ve aralıklarla her iki saatte bir soda yağlanmış bölümü olması gerekir. Soda veya bal alerjik reaksiyon ortaya çıkarsa, bu durumda durulamada tuzlu su var olacaktır.

Ve o ilk daha çok dayanılmaz ağrıya neden olduğunda daha ortaya çıktığında, bir apse tedavi etmek daha kolay olduğunu unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.