SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Foliküler tonsillit Profesyonel tedavi

bademcikleri bulaşan hastalık - olan bademcik. onu tedavi iltihabı neden faktörleri ortadan kaldırmaktır. Hastalık eşlik bezleri, bir artış ülserlerin kızarıklık oluşumu. Hastalık genellikle çocukları etkileyen ve günlük yoluyla dağıtılır. anjina aureus kışkırtır. Genellikle ebeveynler onun taşıyıcıları ve çocuğa hastalık iletir. Foliküler tonsillit tedavisi başarılı olabilir, ancak hastalığın tekrar geri gelmez garanti etmez. Böyle iyi bir sonuç elde etmek için, enfeksiyonun kaynağını belirlemek için gereklidir. üzerinde iyi şey anne eli boğaz sürüntü.
Foliküler tonsillit tedavisi antibiyotiklerle yapılır. onlar patojeni bastırmak koyduğumuzda. Resepsiyon doğru gerekli dozu ve sağ ilacı hesaplamak doktor tavsiyesi üzerine yapılır. Sonra foliküler tonsillit tedavisi etkili olacaktır. Tipik olarak, antibiyotikler, 10 gün boyunca alıyor.
Buna ek olarak boğaz furatsilinom işlemek için gereklidir. Tonsiller zayıf bir tuz çözeltisi ya da bitkilerin bir kaynatma ile ıslatılmış pamuk ile yağlanır. Özel antibakteriyel spreyler, spreyler ve eşkenar dörtgenler bakterilerin çoğalmasını durdurmak ve ağrıyı azaltmak için.

sıcaklık artışı - bu her zaman foliküler tonsillit eşlik budur. termometre 38.5 seviyesinden yükseldi, bu belirti tedavi başlanmalıdır. sıcaklık artışı vücudun bir enfeksiyonla mücadele olduğunu gösterir. Herhangi ateş düşürücü "yıkmak" mümkündür. Birkaç gün sonra, akut dönemi geçtiğinde, sıcaklık yükseliyor durur ve vücut kurtarmak başlar. Boğaz ağrısı azalır. Foliküler tonsillit tedavisi doğru modu ile bir hafta içinde biter. Bu dönemde, cesedi aşırı doldurmamak ve başkalarını enfekte etmez şekilde, yatakta olması gerekir.
Tedavi sırasında bol sıvı almak önemlidir. taze meyve, süt, çay yapılan meyve içecekleri içmek için iyi. daha sarhoş, o kadar iyi. Birlikte vücut sıvısı temizler ve zararlı maddeler ile. Çünkü acı iştahsızlık gerekli değildir. Normal bir fenomen - normalden daha az yemek alarak ilk birkaç gün içinde. Bu patates püresi (sebze veya meyve) yemek en iyisidir. Onlar daha az rahatsızlık ve daha iyi sindirilmiş neden larinks mukozayı tahriş yoktur.

Mikroplar bu şekilde sağlıklı bir aile içinde bulaşabilir olarak, Hastalığı sırasında yemek ve ayrı mutfak eşyaları arasından içilir. Hastalık organizmanın durumda yiyecekleri sindirmek için çok fazla enerji harcamak olamaz. Kısa bir süre iştah normale döner. Kurtarma sırasında Beslenme En faydalı yapmak gerekir. Taze meyve ve sebzeler ve bol içermelidir gıdalar protein açısından zengin.
Kurtarma tedavisinin modern yöntemlerin kullanımı ile hızla gerçekleşir, ancak enfeksiyon kaynağı algılanır ve kaldırılamaz olarak yeniden enfeksiyon olasılığı sürece devam edecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.