Entelektüel gelişimiMistisizm

Ametist - Taş dul. mineral özellikleri

Ametist - iyi yarı değerli taşlardan biri. Bu son derece hoş mor renk olan kuvars kristali oluşan gruptan açıktır. Adı "ametist" - Yunan ve "alkolizm arınmış" anlamına gelir. Bu mineral hep alkolizm için sihirli bir tedavi olarak kullanılmaktadır.

Ametist bir aile kurmak için değil tercih edenler giymeye karar verdi. Biz dul ve her zaman onun ölü ikinci yarısında sadık kalmaya karar verdik widowers kez onu seviyordu. Bu nedenle, ametist ve bugüne kadar adı - dul taşı. Çoğu zaman, o da keşiş ve rahipler her türlü görülebilir. Katolikler, örneğin, bir "fil" ve Ortodoks "arihiereyskim" olarak kabul edilir. Kilise giyim yüzyılı çok daha fazla olmuştur süslemek için adettendir.

Dul taş her zaman değil ve tüm ülkelerde dul olmuştur. Eski Sümerler, örneğin, en güçlü aşk iksiri aracı olarak kabul. Bunun rahipleri devlet ametist taşı takdim bağışlanan kimse, aşk neden olabileceğini biliyoruz. Ve hatta bu durumda, birinci olsaydı zaten bir metresi veya sevgilisi vardı. Ortaçağ'da bu taş nişanlı kız ürünlerini sunmaya kabul edilip yeni evli değildi nedeni budur.

Ametist genelde sadece içmiyor tedavisinde kullanılan, aynı zamanda birçok başka hastalıklar edilir. Örneğin, sinir hastalığı olan yardımcı olabilir. Eğer herhangi bir vesileyle veya tahriş üzerinde anksiyete karşılaşırsanız, bir ametist giymeli. Dul taş neden olabilir insan enerjisini yatıştırıcı ve sakinleştirici etki eden, normale döndü. Arada aileyi tutmak isteyenler koymak için buna değer ve. O tamamen herhangi bir bağlantı, sadece sevgi değil, aynı zamanda iş güçlendirmek edebiliyor.

Çoğu zaman pozitif enerji şarj etmek amacıyla suya konulan taş dul. Ametist bir kap içinde en az bir gece tutmak için gereklidir. Böyle su mükemmel soğuk algınlığına karşı yardımcı olur ve aynı zamanda karaciğer ve böbrek hastalıkları tedavi eder. Ametist cilt için çok yararlıdır. O uzun bir gençleştirici mineral olarak kabul edilmiştir. Sipariş kırışıklıkların kurtulmak için, bu zaman onların taş pürüzsüz zaman gereklidir. Aynı şekilde görüntülenen ve çilli edilebilir.

Baş ağrısı da sık dul taş kullanılır kaldırın. Ne olursa olsun ikna edici uykusuzluk olabilir ve onunla başa çıkacak. Buna ek olarak, ametist hafızayı güçlendirmek ve hatta akıl hastalığı tedavi etmek sahibinin sezgisel yeteneği, artırabilirsiniz. Sıklıkla da nazar ve bozulmasına karşı bir muska olarak kullanılır. YouTube sürekli giymek eğer bu taş, her yaşta kekemelik tedavi edebilir inanılmaktadır.

Erkekler genellikle halka Sağ elinin parmağı ve kadınlara onunla ürünü giymek - ayrıldı. O çok iyi gümüşle birlikte. nispeten ucuz ve bu nedenle, tabii ki, sen, aileyi güçlendirmek için huzur elde etmek ve olumsuz etkilere her türlü kendinizi korumak amacıyla en az bir kristali satın gereken diğer kıymetli mineraller, kıyasla değer dul taş (ametist). Eğer büyü ve mistisizm her türlü inanmıyoruz buysa, bu sadece harika dekorasyon olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.