ModaAlışveriş

Bu şık görünmek spor ayakkabıları ile giyilen?

Genellikle kadınlar hor, spor ayakkabıları gibi, çok şık ve rahat ayakkabıları - kesinlikle hiçbir şey giymek veya spor etkinlikleri ve piknik için tamamen satın almak durumunda haricinde onları tutun. spor ayakkabıları ile yıpranmış fikirleri olsa da, stilistler çok çok sunuyoruz.

çok gerekli ve önemli bir şey - moda Modern genç kadınların cephanelik Bu ayakkabısı. ayakkabıları kendilerini çok farklı hale gelmiştir gerçeği ile başlayalım. Vitrinler her zevke uygun bir model sunuyoruz - düşük beyaz dantel ve yeni çıkmış dişi modeller topuklu veya platform takozlar için ayak kapaklı spor ayakkabılarının klasikleri haline gelmiş dan. Aynı anda tüm renkleri olsa bile rhinestones - Renk çözümleri de bile en kaprisli prensesi tatmin edebiliyoruz. En popüler ve şık ayakkabılar "amiral gemisi kedostroeniya" modelleri olmasına rağmen - ünlü bir Amerikan şirketi All Star Converse.

Yani bir kızla spor ayakkabılar nelerdir? Elbette kot - ilk cevaptır. ceket, tulum, elbiseler, etekler - Spor ayakkabılar, genellikle basitçe herhangi kümesi için sorar ayakkabı, hatta kot en kadınsı modelleri ve diğer kot kıyafetler.

fashionistas için ilginç bir seçenek

bir etek ile kötü tat ve spor ayakkabı içinde olmayacak. Diz kadar bazen ulaşan ayakkabı Özellikle iyi modeli. Bu durumda etek bile sıkı olabilir - bir eğilim modern moda giyim başka hiçbir öğe olarak, ihmal ve ayakkabı şeklinde doğal ve kolay bir kız açar bu ihmal katkıda bulunur. Bu nedenle, klasik bluz ve pantolon spor ayakkabı birleştirmek oldukça mümkündür. Ama bu abartılı kılık kızın davranışı sıkışmak ve rahat ve diyaloga açık olmamalıdır. Bir kravat ve beyaz bluz ile birlikte bir kez şarkıcı Avril Lavigne, çelik ayakkabı popüler Ayrı eğilim - Bugünün fashionistaların birçoğu seçim.

Ama geri ne sorusuna kot hariç, spor ayakkabı giymek. Eğer Koedam veya bunlarla aksine parlak tonda kalın tayt görüntüye eklerseniz Herhangi, hatta en romantik elbise, daha eğlenceli ve spontan yeni stili, topluluk onlarla oynayacak. Ama biz ayakkabılar görsel bacak kısaltmak, bu nedenle ince uzun bacakları sahibine olumlu bu bulgular üslup görünüm unutulmamalıdır.

Ve onlar diğerlerinden çok uzun bacaklı değil bayanlar ile spor ayakkabı giymek?

Tabii ki, şort, pantolon, ışık gömlek ve üstleri. Kış ve gelince sonbahar giyim, spor ayakkabıları ve kazak, sıkı tozluk ve sportif tarzı veya birbirini mükemmel şekilde tamamlar askeri tarzda ekstra uzun ceket - bu da güzel. Bir kürk veya polar astar böylece şimdi bile kış soğukta, favori ayakkabı değiştirmeye gerek yoktur, - Piyasa ayakkabı koleksiyonu ısındı ek olarak, pek çok tasarımcı zaten yayımlandı.

yardım

Eh, nasıl birleştirileceği ve anlamak amacıyla, spor ayakkabı giymek, ne genç yıldızlı bir fotoğraf, bu ayakkabının fanlar iyi bir yardımcı olacaktır. Kristen Stewart, Rihanna ve Nicole Kidman spor ayakkabıları seçildi hatta "stil ikonu" olarak gündelik hayat böyle "ünlüler" o neredeyse tüm fotoğrafları unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.