BilgisayarlarYazılım

Bir köprü, bir bağ, bir iç referanstır bir köprü haline getirmek nasıl

Bugünün İnternet başvuruları olmadan var olamaz. Onlar herhangi varolan sitedeki bilgilerin bağlantı halkadır. Hatta en küçük kartvizit sitesi onlarsız ağda düzgün bir şekilde monte edilemez. Ve genel olarak bir olduğunu nasıl referans köprü? Bu soru birçok genç internet meraklıları ilgilendiren ve bugün mümkün olduğunca ayrıntılı olarak aydınlatmak için çalışacaktır.

bağlantısı nedir?

Bir kullanıcı o ilgilendiği İnternet, üzerindeki herhangi bir yerde veya başka bir siteye bir sayfadan diğerine gider hangi bir semboldür. bilgi ağı yerleştirilmelidir Zorunlu koşulu. bağlantıların oluşturulmasında kullanılan semboller, farklı olabilir: Tek bir kelime, bir cümle, metin parçasıdır, bir resim. Onlar da hem iç hem dış olabilmektedir.

köprüler hakkında temel bilgiler,

bir web sitesi oluşturmak itibaren, oluşturma ve birbirine bağlama öğrenmek için gereklidir. Sadece kullanılabilirlik İnternet kaynağına tabi düzgün kendilerini gösterebilir. en bir köprü haline getirmek nasıl bir soruyla başlayalım. Basitçe - bu belgeye ya da başka bir nesneye başka bir element anlamına gelir belgenin belirli bir parçasıdır.

Köprü köprü metin dosyasının herhangi elemana eklenir ve bir kural olarak, grafik yolu olarak, göze çarpıyor. HTML belgeleri (- Bu yaratılış özel dildir bilmeyen, HTML) söz değer. Varsayılan olarak yapılan bu referanslar, olarak, mavi vurgulanır. Eğer onlar rengini değiştirmek veya haline getirdiğinizde vurguladı. çapalar klavye ile kontrol etmek, bunlar noktalı dikdörtgenin içinde göze çarpıyor. Zaten ziyaret edilmiş bağlantı ziyaret edilmemiş renginden farklıdır.

bağlantıları bulunmaktadır "bozuk." Bir belge silinmiş veya başka bir yere taşınmış olduğu bu durumda, ankraj ifade eder. Bu belge mevcut kaynak, olmayabilir. Bu, çoğunlukla, hata kodu hakkında mesajı gösterilir.

Dış köprüyü nasıl oluşturulur

Bir web sitesi oluşturmak, ancak bir köprü haline getirmek bilmeden, tek tek web sayfalarına bir kaynak oluşturmak gezinmek kime yoluyla zor ve kafa karıştırıcı olacak. Bu nedenle, başlangıçta hareket yolları oluşturma işlemini öğrenir.

nokta basittir. Herhangi bir program bir köprü oluşturmak için nasıl bir işlev sunar. "Köprü oluşturma" özel butonuna tıklayın ve yol belirtin: Çoğu için süreç aşağıdaki gibidir. Eğer - gelişmiş bir kullanıcı, özel yazılım kullanabilirsiniz.

HTML belge bağlantı kurma etiketi kullanılarak yapılır. dil linkinde Yazılı aşağıdaki gibi görünecektir: görünür kısmı.

WordPress basitçe bir bağlantı oluşturmak için: "Denetim Masası" - bunu koymak zorunda Record - sağ kelimenin seçimi - seçim. bir bağlantı oluşturmak için itin, bir pencere o götürecek adresini gösterir görünür. Bu "bağlantı ekle" düğmesine basın sadece kalır.

Nasıl içinde bir köprü oluşturmak için

dış farklı iç köprü, kaynağın kendisi içinde bulunan nesneleri giden (örneğin, başka bir sayfa taşımak için). HTML dilini kullanarak, bu gibi görünecektir: Görüntüyü. Etiket keyfi ayarlanır ve görüntü - bu bir metin veya bağlantıyı gösteren bir resimdir. şekilde yazılı adresine tıklayın ve doğru yerde olmak.

İç bağlantılar sitesi tanıtım ve arama motorları için etkilidir iç optimizasyonu. kaynakta bilgi büyük miktarda onların oluşturulmasında duygusu ve sadece vardır.

Yani, köprüler - bu siteyi oluşturma sürecinde çok önemli bir an, bu yüzden bir köprü haline getirmek nasıl soru, ayrıntılı olarak ele almak gerekmektedir. Ancak o zaman sitenizin geleceği olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.