BilgisayarlarYazılım

Clean Master - akıllı telefon optimizasyonu için vazgeçilmez bir uygulamadır

büyük ölçüde Android platformu üzerinde bir akıllı telefon ile Verimlilik işinin hızına bağlıdır. Başta cihazınızın iyi çalışıyor satın, ancak çeşitli uygulamaların kurulumu olmuştur kadarıyla belirgin gadget önemli ölçüde yavaşlatmak? Bu durumda, uygulama cihazın çalışmasını optimize vazgeçilmez Usta Clean Master temizleme, olmak ve gereksiz çöp kurtaracak.

programı nedir?

Clean Master programı ile, performansını yavaşlatabilir gereksiz verilerden cihazınızı temizleyebilir. Temizleme sihirbazı önbellek temizliği için izin verecektir ve kullanılmayan dosyaları kurtulmak, hem de pil ömrünü artırmak için.

olasılıklar aralığı çok büyük bir araçtır. Yani, kişisel verileri koruyacak AppLock fonksiyonu, yetkisiz erişime karşı sosyal ağlar, fotoğraf ve video içeriği hesapları. Makine programında cihazınız yinelenen görüntüler ve düşük kaliteli görüntülerde bulabilirsiniz. sonuçların görünce, bunları kaldırmak veya terk etmeye karar verebilir.
Clean Master hassasiyetle bunu algılayarak hızla berrak istenmeyen "önemsiz" can. Bir önbellek cihazı temizleyerek, büyük ölçüde, pil daha yavaş boşalır Cihazınızın performansını artırmak veri alışverişi hızını artırmak mümkündür. Program akıllı telefon güvenliğini sağlar ve virüslerin penetrasyonunu ve açıkları ortaya çıkmasını engelleyen yerleşik bir antivirüs yazılımı vardır.

Ayrıca bu program ile bunları silmek, gerekli uygulamaların yedek kopyalarını yapabilir ile taşırım dahili MicroSD kart bellek ve tersi.

uygulamasını kullanarak

Uygulama arabirimi minimalist mantıklı ve kullanımı kolaydır. Ana menü iki çizelgeleri vardır: Birinci seviye bellek kartını ikinci görüntülenir - dahili belleği. Burada uygulama ile çalışmak için düzenlenmiş dört düğme vardır. Bu bölümlerin her birinde gerçekleştirmek Fonksiyonlar, daha yakından bakmak.

  • Bkz: "Saçma" önbellek temizleme ve gereksiz cihaz dosyaları keşfetmek ve tutmak için bir fırsat sunar.
  • "Kişisel Veriler" bu cihazla yapılan tüm satın alma uygulanmasına ilişkin tüm kayıt sayıları, sahibi, tarayıcı geçmişi ve aramalarda bilgilerin yanı sıra bilgi sağlar.
  • "Uygulamalar" bendi sen nadiren kullanılan ve gereksiz programları kaldırmak ve en önemli programlardan yedeğini sağlar.
  • içinde çalışan tüm görevler hakkında bilgi içerir "Operasyonlar" Bkz , arka böylece cihazın yavaş çalışmasına neden.

Program Faydaları

Clean Master Usta arıtma böyle avantajları vardır:

  • sezgisel ve kullanıcı dostu arayüzü programı anlamak için bile bir acemi sağlar;
  • Virüs tarama AV-TEST Servisi Bu uygulamayı rakipleri arasında en iyi kabul kendisi için sadece 8 saniye sürer;
  • Uygulama (Rusça dahil) birçok dile çevrildi. geliştiriciler sürekli yerelleştirme Temizleme Sihirbazı üzerinde çalışıyoruz;
  • ayarları, hatırlatıcılar ve bildirimler ayarlayın temizlik gereksinimlerini ve tercihlerini uyacak istisnalar listeleri oluşturmak için ayarları izin;
  • Oyunun hızlanma, çok fazla kaynak kullanan uygulamalar durdurun.

Buna ek olarak, yeni sürüm, hileli reklam geliştirilmiş bir filtreleme ile donatılmış kullanışlı kısayolları ve seçenekleri ile ekstra bir panel vardır, yeni özellikler benzer görüntüler için arama eklendi.

bulgular

gereksiz dosyaları önbelleği temizlemeyi ve silme için en popüler uygulamalarından biri Clean Master olduğunu. Başarıyla için bu programı kullanmak minnettar kullanıcıların Yorumlar belleğini temizlemek ve cihazınızın performansını artırmak, popülerliğini ve yüksek verimlilik doğrulamaktadır. Güzel bir şey indirme ve Clean Master Temizlik Sihirbazımız tamamen ücretsiz kullanmalarıdır.

Üye birinci, hatta bir acemi açıkça özlü ve sezgisel bir arayüze kaydetti. Bu sayede işlevselliği yönetmek ve uygulama ayarlarını yapar. Hiçbir zorluklar indirildikten sonra, kurulum sırasında ortaya çıkan ve hızlı ve kolay bir Google Play ile olabilir "Klin usta" yükleyin.

Böylece, Clean Master programı önbelleğini temizleyin ve cihazın hızını ve performansını artırmak için gereksiz dosyaları silmek için vazgeçilmez bir uygulama olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.