BilgisayarlarYazılım

Photoshop'ta yazıt ile bir resim nasıl yapılır

Bugün nasıl yazıt ile bir resim yapma göstereceğiz. Bu durumda Aracı bilinen tüm Photoshop yazılımı görev yapacak. Bu editör ile herhangi derinlemesine bilgi ve uygulama gerekmez. Yeter dikkat talimatlarını okurken. Yani, o zaman yazıt ile bir resim yapmayı öğrenmek.

eğitim

Her şeyden önce, bilgisayarınızdaki programın varlığına dikkat çekmek. Biz son sürümünü kullanmanızı öneriyoruz. biri mevcut değilse Ama herhangi birini kullanabilirsiniz. Biz çalışacak hangi resmin olarak, fotoğraf almak gerekir. Bu yazımda klasik yöntem bir başlık eklemektir kullanacaktır. başlatmak için Yani, olmadan çalışabilir arka plan istenen görüntüye metin eklemek için sonra ve.

talimat

Resmin üzerine bir yazıt eklemek için, sadece birkaç tuşa basarak gerektirecektir. Harder o renk ve metnin genel görünümünü ayarlayacaktır. yazıt ile bir resim yapmak için, "Metin" (kısayol tuşu «T») kullanın. Bir kez seçilen veri girişi alanını işaretleyin ve ancak o zaman metin yazmaya başlayın. Yukarıdaki itibaren, yazmak için yazı tipi seçebilirsiniz. Renk standardı yöntem ile seçilir. Yazı işletim sisteminden kopyalanır unutulmamalıdır.

etkileri

aracı kendisidir "Metin" ek etkileri için herhangi bir ayar yoktur. onlar katman parametreleri bol çünkü Ama biz, kullanışlı gelmiyor. İstenen yazıyı ekledikten sonra, o dekorasyon başlayabilirsiniz. ( "Blending Options") Metin katman üzerinde sağ tıklayın ve ilk öğeyi seçin. Burada efektler ekleyebileceğiniz farklı ayarlar çeşitli ile yeni bir pencere açılır. Örneğin, bir gölge veya dış ışıma seçebilirsiniz. Her seçenek için kendi ayarları vardır. Yani esnek tüm etkilerini yönetmek mümkün olacak. filtreler gibi araçları kullanmak için, öncelikle metin katmanı rasterleştirebilir gerekir. Bunu yapmak için, sadece etikette sağ tıklayın ve "Rasterleştir'i."

Bir hazır etiketleri ekleme

Daha önce, yazmayı öğrenmiş , fotoğrafın üzerindeki yazıt bir yazıt ile bölgeyi kesmek zorunda gibi biraz daha zor olacak - artık metin başka görüntüsüne geçmek istediğinizde davasını ele alalım. pürüzlü şekle sahip harflerle eski arka gereksiz parçalar kaldırılırken Bu durumda, özellikle zorluklar ortaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda, aracı "Tüy» (P) kullanılması önerilir. Bu kesin seçim formu sağlar. Sonra, sadece kesip yeni şekil etikete yapıştırmak gerekir.

Eğer metnin boyutunu uymuyorsa "Ücretsiz Transform." şeklinde, daha sonra bu araç kullanılabilir Bunu başlatmak için, basın klavye kısayolunu Ctrl + T. Daha sonra, germek veya metnin boyutunu azaltır. Eğer oranlarını korumak için Shift tuşuna basın ihtiyacının boyutunu değiştirmek zaman.

Sonuç

Photoshop yeni sürümünde çok sofistike efektler oluşturmak mümkündür 3D-katmanları, yaratma işlevi vardır. Bu durumda, metin ile çalışmak için fırsat vardır. Eğer bir acemi iseniz, tüm ilk bakışta çok karmaşık görünüyor. Ancak zamanla, programın tam potansiyelinden faydalanmak için mümkün olacaktır. Sana yazıt ile bir resim nasıl bu makaleden anlamak umuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.