Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Kitabı Rüya. Buz neyi hayal mi?

Normalde, gerçek hayatta buza veya kışın ya biz hızla belli içki soğutmak istiyorum karşı karşıya kalırlar. Ve biz bir buz olsaydı? Ne bekliyordun ve ne hazırlamak için? Bu konularda, biz çağımızın en ünlü ve popüler rüya kitaplar yardımıyla başvurarak, bu makalede cevap verdi.

Modern rüya tabiri: Buz

Bu rüya defteri hayal buz kişiye göre ayarlanabilir gelecek felaketler ve düşmanca kaynaklanan sorunların habercisi olduğunu savunuyor. Eğer suda yüzen buz kütleleri görürseniz o zaman yakında sakin ve huzurlu yaşam nedeniyle başkasının kıskançlık sona. Eğer rüya Eğer nedeniyle bazı kısacık zevkler ve tutkuları sevilen bir kişinin saygısını kaybetme riski taşıyan, gerçek hayatta, ince buz üzerinde gidin. Eğer kemirmeyi veya emmek veya buz saçağı parçası hayal ederse, kendi sağlığı için dikkatli olun: Hastalığın yüksek riskli.

Oriental Dream Kitap: Buz

Eğer buz bkz hayal, o zaman gelecek olumsuzluklara hazırlıklı ve en hassas nokta etkinin dikkatli olun edilecek. su akış kütlesi içinde Yüzer yakın arkadaşlarından birinin adına haset kusuru sakin ömrünün sonuna simgelemektedir. buz üzerinde yürümek her zamanki rahat yaşamdan kendi çöplerin üzerinde olasılığıdır. başkalarının dikkatini çekmek için riskini taşır çünkü buz genç bir kadın görür varsa, hala, yaptıklarının çok ihtiyatlı olmalıdır. Eğer buz yaptığını hayal, o zaman gerçekte sizin olacak fay hangi başarısızlığını, tehdit aşırı özgüven ve kendini ilgi. rüyada buz Suck - hastalığına. Eğer buz ile içki içmek hayal, o zaman dikkat: En dikkatsizlik ciddi sonuçlara ve hatta hastalıklara yol açabilir. Buz suda yıkanan rüya defteri pek önlenebilir bazı dışsal nedenlerle zamanlanmış tatil iptali riskini davranır.

Büyük rüya kitap: Buz

Hayal buz sizi tehdit birçok afetler ve zorluklara habercisidir. Kötüler ve iftiralarını acıyor nereye vurmak için fırsat arıyor olacak. Suda yüzen buz nedeniyle birinin siyah kıskançlık hayatında mutlu ve rahatlatıcı zaman sona ermesi demektir. Eğer evlerin çatılarında buz sarkıtları görürlerse yoksulluk ve yaşam rahatsız sembolü olarak, iş veya iş daha fazla dikkat başlar. Ayrıca, böyle bir rüya rahatsızlığı habercisi olabilir. Buz suda yıkanan size dramatik bazı çok tatsız ve beklenmedik bir olay ile kesintiye uğramasını büyük bir zevk kehanetlerde bulunur.

Eski İngiliz rüya defteri: Buz

Eğer ince buz üzerinde yürürken hayal ederse, gerçek hayatta, büyük bir risk bulacaksınız ve bazı şüpheli duruma alabilirsiniz.

Amerikan Rüyası Kitap: buz üzerinde paten

Amerikan tercüman daha fazla ve daha güvensiz olmasına neden olan ayaklarınızın altında gerçek yaşam katı zeminin eksikliği gibi rüyada eylemi yorumlar.

Modern rüya yorumu: buz düştü

Bu kaynağa göre, buz hayatınıza tehlike veya akraba veya arkadaşlarından birinin adına korkunç bir aldatma ile karşı karşıya kalacaktır bir durum yaklaşan varlığını simgeleyen çok kötü bir işaret, bir başarısız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.