Satış

Doğrudan satış: sırrı nedir?

Ürün talep oldu için, üretim şirketleri para büyük miktarlarda harcama. reklam kampanyaları yapılması, malların promosyon başka yollarla her zaman etkili değildir. Seçeneklerden biri - aktif ve erken çağdayız geliştirmeye başladı doğrudan satış.

Eski Sovyetler Birliği'nin bu tip ilk şirket görünmeye başladı ve Bu çalkantılı yıllarında oldu. Ne tam olarak bu aktiviteyi öne çıkıyor? Tüm doğrudan satış İlk - Müşteri ürünleri ile direkt temas. Gerçekten de, doğrudan ticaret şirketi temsil distribütör, sayesinde ürün müşteriye alır. distribütörler tüketicinin bir konut veya istihdam üzerindeki başlıca çalışabildiği için, özel bir mağazaya veya piyasada gitmek gerekmez.

doğrudan satış genellikle karıştırılmaması olmasına rağmen mali piramitleri, onlarla ilgisi yok. Sonuçta, şirketlerin gerçek mal, değil asılsız eylem yayılan bu faaliyette.

Temel olarak, ev temizlik ürünleri yapan doğrudan faaliyet güzellik kullanılan satışlar, hem de şirketlerin yöntemi. Bu doğrudan satış yöntemiyle sayesinde başarı böyle Avon, Oriflame, Amway, ve diğerleri gibi tanınmış şirketler elde olduğunu.

bir ayırt edici özelliği doğrudan satış sahiptirler, iş kendini gerçekleştirmek için her kişinin yeteneğidir. Özellikle, bu distribütörler için de geçerlidir. Sonuçta, doğrudan satış yapan bir kişi, kolayca önemli geliri almak için böylece müdürüyle bu işi birleştirmek ve edebilirsiniz.

tüketiciler için doğrudan satış en önemli avantajı - Mal memnun değilseniz, sen alışverişi ya dönebilmek teminat olarak kaliteli hizmet, bir temsilci ile kişisel iletişim,.

Doğrudan satış malların etkin yayılmasını teşvik değil, aynı zamanda bir fırsat gerçekleştirilecek sağlamakla kalmaz. Bu şirketlerin temsilcilerinin çoğu - kadınlar. Bu onlara sadece çalışma fırsatı verir, ama aynı zamanda kariyerinde şimdiye yeni zirvelere ulaşmak için.

doğrudan satış temel prensibi: Daha fazla çalışmak - daha fazla erişim. Eğer özenle amaçla giderseniz, geleneksel bir distribütör o zamanlarda işçilik maliyetlerini artırmaktadır şube müdürü, kadar tüm yol gidebilir.

istihdamda doğrudan satış özel uzmanlık gerektiren olarak, uzun görüşmeler ve eğitim kursları geçmesine gerek yoktur. Ancak, ders almak masrafları kendilerine ait genellikle şirket tarafından doğrudan tutulur ve atölyeler ve sınıflar, katılabilir. Böylece, oluşturulan uzmanlar iyi özellikle bu alanda belirli bilgi usta - tüketim psikolojisi.

Çoğu zaman, iş dağıtıcısı başlayan bir kadın, gelecekte bu durum değişiyor, pratikte, aileden destek bulmak, ama değil. Sonuçta, gelir dolayısıyla bağımsızlık ölçüsünü, özellikle mali verir, büyüyor ve. Orada aile üyeleri bu etkinliğe bağlı birçok durumda ve bu onların sık nedenidir.

Biz doğrudan satış dezavantajları hakkında konuşmak, hepsi diğer faaliyetlerde aynı mevcuttur edilir, ancak bu kadar değil. Özellikle, doğrudan satış yapan bir kişinin tamamen bir pazarlama planı uygulamak gerekir ve belirli bir süre için ürün satmak.

çalışma esas sivil sözleşme değil, emek dayanmaktadır gerçeğini içermelidir bir dezavantajı da vardır. Bu şirket çalışanları sosyal güvencelerin bir paket sağlamaz anlamına gelir.

Ama, yine de, her gün segmenti nerede doğrudan satış artışları kullanın. Sadece kozmetik değil, aynı zamanda hijyen, yemekler, diyet takviyeleri ve diğer birçok ürün değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.