IlişkilerDüğün

Bir kızdan nasıl sunmak

Yani, karar verdi. Bunu sağlıkta ve hastalıkta, birlikte neşe içinde ve üzüntü içinde olmak istedim ve bundan böyle kayıt kuruluşuna zamanki gibi okunan tam olarak biliyorum. Bu - nişanlın, o - hedefiniz, öyle - Hayattaki amacı. Ama, bu konuda kıza bir teklif yapmak için nasıl başarısızlık kelime ve genellikle kötü bir fikir duymak korkuyor onu söylemek bilmiyorum. Bu metindir - senin için.

Başlamak için, korku kurtulmak. Eğer daha fazla ya da daha az uzun dönem karşılamak, zaten bir duygusu var arasındaki bu yüzden, birbirlerini iyi, birlikte çok fazla zaman harcamak farklı konuları tartışmak ve anlıyoruz. sizin için olduğu gibi, zaten ona değer veriyorum. Ve yine de, temelde evlilik kurumuna atıfta ne buldun önceden sırayla zor bir sıraya yerleştirmek için değil, ve ben beklentilerinde aldatılmış edilmeyecektir. Kullanışlı bahanesiyle Işyeri çocuklarla ilgili, aile yaşamı hakkında konuşun. Eğer erken kartlarını ortaya istemiyorsanız, anne ve babasının, bazı arkadaşlar ve arkadaşlarının hayatını rahat bir tartışmada bunu. Bu şeyleri zorlamak veya beklemek daha iyidir edilip edilmeyeceğini anlamanıza yardımcı olacaktır.

Şimdi evlilik teklifi hakkında. Bu konuya ilişkin ipuçlarını bilin, orada çoktur, fakat bile doğru bir teklif yapmak için nasıl bir "adım adım talimatları" bulmak istiyoruz. biz insanız ve sevgili çünkü yok böyle - bu diğerleri gibi değil, o gül elinde olduğu, aksi takdirde neden bu kadar iyi, özel biri. Bu yüzden özel bir kelime, sadece onun özel ritüel hitaben onun için özel olarak icat hak ediyor. Hayır, tabii ki, söz ve eylemler sözlerden ve tüm dünyada aşık binlerce başkasının eylemleri benzer ve yine de bir şablon olmayacaktır.

Kurallar sadece bir teklif yapmak için değil nasıl bakımından vardır. Her şeyden önce, o sadece olsa bile, sarhoş olma, sevginizi itiraf tavsiye edilmez "cesaret beş damla." İtiraf de kötü algılanan olacak, hareket halindeyken ve acele yaptı. uygun görünüyor olsa Yatak seçeneği, aslında, tüm bu değil - teklif kişi şeyi unutun olabilir anda seks veya döküntü dürtü sahibi olmak için şükran gibi gelebilir. Ve yine - Eğer vb telefon, e-posta, skype, böyle önemli bir konuda güvenemez; Öneri gözünde tek bir insan yapıyor.

Belki de bu şimdi önlemek için ne ana ve bir - aslında yaklaşık kıza bir teklif yapmak nasıl. Çok beklenmedik, ya da sadece romantik bir atmosfer olması gerektiği açıktır. İkiniz denizin derinliklerinde dalmış ya da bir paraşüt ile zemin üzerinde seyredecek eğer ikiniz de aşırı yabancı değilseniz, bu kullanılabilir. Ancak, gerçekten çok ilginç ve zengin yaşıyorsa, ve sonra bu fikirlerin çoğu var - bolca. restoran veya romantik bir akşam yemeği, bir ev veya kordon boyunda yürüyüş - Başka bir durumda daha iyi kontrol seçeneği yoktur (ve biz kötü diyoruz olmaz). Eğer bayat ve klişe düşünüyor musunuz? İnanın değer yitirmesine asla şeyler vardır. Evet, bu sürümde orada çok özgünlük değil, ama bu bir klasik! Yüzyıllar boyunca, gençler kıza bir öneride bulunmak nasıl üzerinde şaşkın vardır ve yeni bir şey gelip ve restorana gittik ve onlar "alınır". Ve "binmek", tereddüt etmeyin.

Sadece Birlikte bir restorana gitmek ilk değil ve bu tedavi "McDonalds" önce eğer akşam gerçeği restoran, belki biraz. Bu ön ödemeli "bir bağlılığı ile", mum peşin müzik odası, diyelim ki, küçük bir "özel" add hemfikir olmalıdır "kurumdan hediye." Doğru anı garson bir halka ile bir tepsi kadife kutu getirirse - o da olacak çok comme il faut. Her kız için çok önemli bir ayrıntıdır, çünkü arada, bir teklif yapmak için çalmaya nasıl hiçbir fikrim yok, eğer, hiç iyi Bypassed hiçbiri olduğunu - onu hayatı boyunca gitmek için bu yüzükle (eğer sayma konum gibi). Kağıt üzerinde nedenle, halkanın sununuzdaki hepsi aynı ise boyutu belirtmek için, ailesi ya da en yakın arkadaşı ile konuşmak, takı iyi onun tercihi tanımaya özen, sevgi beyanının vazgeçilmez nitelik olmalıdır (daire, iç kontur herhangi bir halka o o halka üzerinde giyer ve endeks veya orta parmak) üzerinde çalmaz ise ve uzak bir alır.

Kural olarak, kadınlar çocuklar "basit" kelimeleri vardır olanı farkındayız "Evlen benimle." Onlara cesaret Ve eğer buna değer. Metin tanıma ve öneriler en azından biraz daha uzun bu dört kelimelerden daha olmalı, böylece Ama kadınlar hala kulaklarını seviyorum. Yani - eğer kalbini anlatışın. Onun nitelikleri söz uygun olacaktır, çizgiler bir çift birlikte hayatını tanımlamak için, duygularınızı anlatmak. Belki önceden hazırlayıp ezberlemeniz - kötü bir fikir, ama titremek yok ve metne unutursam daha, bir kağıt parçası için cebinden gitmek. Kendi sözleriyle konuşun - o anlayacaksınız!

Eh, şimdi kıza bir teklif yapmak için biliyorum. Eğer kullandığınız zaman Ve tüm bilgi sadece değerli hale gelir. Yani, devam edin! Ve mutlu olmak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.