SağlıkMüstahzarlar

Ilaç "Laferon": kullanım endikasyonları, uyuşturucu açıklama, değerlendirme için talimatlar

"Laferon" diye bir ilaç ne kadar? Bu ilacın fiyatı bu makalenin malzemelerde belirtilecektir. Ayrıca, söz konusu bilgi nasıl uygulanacağı onunla sunulacak bunun hangi o kadar geçerli olduğunu ve formu, çocuklara verilebilir olsun hastalar, kendisine söz ediyoruz demektir. D.

Ambalaj, bir bileşim, şekil ve açıklaması

Ne haliyle "Laferon" ilacı imal edilir? Kullanım talimatları bu ilaç salımının çeşitli biçimlerde sahip olduğunu bildirmektedir. Bize daha ayrıntılı olarak ele alalım.

 • "Laferon" fitiller. rektal fitiller saf beyaz ışık sarı rengi olabilir. Bu sivri bir ucu olan bir silindir şeklindedir. ilaç, bir eş biçimli bir yapıya sahiptir ve 5 adet kontur paketleri üretilir. Aktif madde, interferon fitil insan alfa-2b ise. Ayrıca, polisorbat-80, askorbik asit ve donyağı gibi yardımcı maddeler içerir.
 • "Laferon" liyofilizat. Bu kullanma talimatı formu enjeksiyon için solüsyon içindir belirtiyor. Beyaz şekilsiz toz ilacın suda yüksek çözünürlüğe sahiptir. Elde edilen çözelti, şeffaf ve steril neopalestsiruyuschy. liyofilizat plastik şişelerde satılmaktadır. Bu aktif madde aynı zamanda bir rekombinant interferon alfa-2b ise. Ek bileşen olarak sodyum klorid ve dekstran olup.
 • "Laferon" dondurularak kurutulmuş toz. burundan uygulama için amaçlanan bir ilaç bu formu ile yapılan damlası. Şişe içinde satın alabilirsiniz. aracın ana madde, insan interferon alfa-2b vermektedir. Ek bileşenler ile ilgili olarak, bunlar şunlardır: dekstran 70, sodyum klorür, susuz potasyum dihidrojen fosfat ve disodyum hidrojen fosfat susuz.

farmakolojik özellikleri

"Laferon" olarak bu ilaç nedir? Bu araç hakkında yorumlar, uzmanlar antiviral ve immün uyarıcı etkileri vardır, hem de antitümör koruması aktive bildirmektedir.

Bu araç için geniş bir biyo ile karakterize edilir. İlaç humoral ve hücresel bağışıklığın bağlantılar düzenlenmesi arasındaki oluştuktan sonra. Doğal öldürücü hücrelerin aktivitesini artırır ve onların farklılaşma hızlandırır. aynı hücresel bağışıklık yanıtlarının gücü ve hızını belirler, T-lenfositler, için de geçerlidir.

İlacın özellikleri

Ne "Laferon" ilaç özellikleri? Burun ilaçları, fitiller ve enjekte edilebilir bir toz üretimine katkıda inflamatuar aracıların. Onlar fagositozu, enfeksiyon sitenin göç üzerinde etkisi yanı sıra enflamasyon dinamiklerini normalleştirmek uyarırlar.

Uzmanlar kabul ilaç doğrudan hücrelerde zararlı patojenlerin ana adımdan görünümünü etkiler geldiğini belirledi.

Tedavi sırasında "Laferon" hasta yüksek antiviral aktivite ve Chlamydia gösterdi.

kronik çeşitli enfeksiyon ve iltihaplı hastalıklar, daha düşük dozajlar olarak uygun antimikrobiyal ve tedavi için kullanılan diğer ilaçlarla tedavi, bu ilaç kullanıldığında.

Endikasyonları

İlacın enjekte edilebilir bir şekilde monoterapi için kullanılır ve viral, bakteriyal ve bulaşıcı hastalıkların tedavisi karmaşık bir parçası olarak bir.

Bunlar arasında:

 • viral ve bakteriyel bunların akut ve kronik sahasında etiyoloji ve yaygın biçimde sepsis, septik hastalıklar;
 • Viral hepatit C ve B;
 • multipl skleroz;
 • mono- ve polyradicular ağrı sendromları eşlik sinir sistemi bozuklukları;
 • yenidoğanlarda içeren karışık viral ve bakteriyel enfeksiyonlar (akut akışı);
 • gırtlak papillomatoz;
 • herpes simpleks virüsü (genital herpes, herpetik keratokonjuktivit ve keratoüveit, herpes zoster, uçuk birden döküntü) neden olduğunu farklı yerlerde, lokalize enfeksiyonlar;
 • Ürogenital Chlamydia (kronik olarak);
 • habis tümörleri;
 • hematolojik maligniteler (kötü huylu lenfoma, non-Hodgkin, kıllı miyeloid lösemi, kronik lösemi,).

Kontrendikasyonlar

Çocuklar için İlaç "Laferon" sadece bir çocuk doktoru randevu ile elde edilir. Bu ilaç maddeye aşırı duyarlılık durumunda ilaç, hem de hamile kadınların ancak enjektabl formu kullanmayın. fitil hazırlama ancak 28 haftadan sonra, gebelik döneminde uygulanabilir.

İlaç "Laferon": kullanım talimatları

kabul ilacı kullanan bir yöntem piyasaya çıkış formları bağlıdır. dozaj gelince, onlar böyle devam hastalığı, hastanın, yaşına türüne bağlı olarak, yalnızca doktor seçin ve olmalıdır. D.

kendi takdirlerine ilaç "Laferon" uygula, özellikle ciddi hastalıklar için, tavsiye edilmez. Tedavi enjeksiyon çözeltileri ile muamele edilmiş sadece doktor, reçete edilmelidir Hepatit B. Solunum ve viral hastalıklar ile ilgili olarak, bunların tedavi burun damlaları ve rektal fitiller ile gerçekleştirilir.

Enjeksiyonluk çözelti yan etkileri

Tedavi kesinlikle hekim kontrol edilmelidir Hepatit B, preparatın zorunlu kullanımı enjeksiyon formu gerektirir. Kural olarak, bu ilacın tanıtımı grip benzeri titreme ile karakterizedir sendromu, ateş, eklem ağrısı, yorgunluk, baş ağrısı ve kas ağrısı eşlik eder. Bu bozukluklar doza bağımlıdır ve tedavinin ilk günlerinde sadece gözlenebilir.

Yan etkileri rektal fitil ve burun damlaları

hastalarda doz fitiller yan etkileri tabi gözlenmez. Bununla birlikte, kan bileşimi değişebilir yüksek dozlarda bu ilacın uzun süreli kullanımı (lökopeni, trombositopeni ve anemi gelişimine neden), aspartat aminotransferaz, düzeyini artırmak alkalin fosfataz ve ALT ve disbalansirovat uyku ve kan basıncını bozabilir.

burun damlaları gelince, ardından yan etkileri bunlar neden olur.

aşırı doz vakası

raporlama araçları hastalarda aşırı doz durumunda bazen secde, bilinç bozukluğu ve hatta uyuşukluk olduğunu. Hastanın durumu normalleştirmek için ilaç yanı sıra semptomatik tedavi ile iptal edilebilir.

ilaç etkileşimleri

Diğer ilaçlar ilaç "Laferon" ile uyumludur? Bu ilaç, bir sitotoksik, hormonal ve viral, bakteriyel, viral, tümör ve otoimmün hastalıklarını tedavi etmek için reçete edilmektedir antibiyotik ilaçlar ile eş zamanlı olarak kullanılabileceğini raporların kullanımı için talimatlar.

Koşullar ve Şartlar

Mağaza hazırlığı "Laferon" Güneş ve 2-8 derece hava sıcaklığında çocukların ulaşamayacağı korunmalıdır. Son kullanma tarihi salım formu bağlıdır:

 • Rektal fitiller - 12 ay.
 • burun damlaları ve 3 yıl inektsiy- çözümü için Valium.

Enjeksiyon için solüsyon sonra hemen kullanılması gerektiğini belirtmek gerekir. burun içi uygulama için bir çözelti için olduğu gibi, bu sadece 2-8 derece sıcaklık koşulları altında, gün boyunca özelliklerini korur.

Burun izin 5 gün boyunca bir buzdolabında saklanır ve karanlık bir yerde, oda sıcaklığında damla - 2 gün.

İlaç "Laferon": Fiyat ve analoglar

Ana göz ilaç analogları gibi "interferon" ve "Laferobion" olarak ilaçlar yer alır. Aynı zamanda bu tür eylemlerin "Viferon" ve "Amiksin" sahip olduğunu belirtmek gerekir.

Maliyet gelince, o "Laferon" ilaç çok yüksek değildir. İlacın fiyatı salım formu, paket başına parçalar, yapımcı marjları eczane ağı ve diğerleri bağlı olarak 100-250 ruble aralığında değişebilir.

İlaç yorumlar

İlacın "Laferon" konulu hastaların birçok değerlendirme vardır. Bunlar olumlu hem de olumsuz bulunmaktadır. Çoğu durumda olumsuz tepkiler vardır. Genellikle, bu ilaç ile muamele gözlenen yan etkiler ile ilişkilidir.

Bazı hastalar ilacı kullandıktan sonra iki saat içinde, onlar ateş, ateş ve ağrı eşlik eder gerçek bir "parçalanmasını", keçe bildirmektedir. Bu belirtileri azaltmak için, doktorlar gripten bir hap "paracetamol" veya başka yollarla almaya öneriyoruz.

Aynı zamanda tedavi "Laferon" neden güçlü alerji gelişim sürecini açıklamak yorumlar genellikle olduğu unutulmamalıdır. Bazı insanlar bile tıbbi yardım gerekli. sonra olsa da devletin doz azaltımı hala normaldir.

Sadece herhangi bir yan etkisi burun damlaları olarak gözlemlenen ile meydana getirir. Bu nedenle, genellikle ufak hastaları reçete.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.