FormasyonÖykü

Goncharov Nikolay Afanasevich: anahtar anları biyografisi

Bugün, birkaç kişi kim bu Nikolay Afanasevich Goncharov hakkında hatırlıyorum. Ve o - Natalia Nikolaevna Goncharova, büyük Rus şairi Aleksandra Sergeevicha Pushkina kalbini kazandı birinin babası. Ne yazık ki, bu sonradan onun bilincini ve bu adamın hayatının kaderini tahrip ciddi bir sarsıntı vardı.

Erken yaş

Goncharov Nikolay Afanasevich 1787 yılında St. Petersburg doğdu. Ailesi tersaneler yanında bulunan keten gayrimenkul, yaşadı. şey bu bitki O Goncharov aile zenginlik içinde yaşadığı ve oğlunun iyi bir eğitim vermek için göze olabilir şaşırtıcı değildir Peter I. filosunun yapımı için özel olarak dede Nicholas Afanasevicha başladı olmasıdır.

Buna ek olarak, çocuk hızla tüm çalışma malzeme hakim hangi olağanüstü zekaya sahipti. Fransızca, Almanca, İngilizce ve Rusça: Yani, onun yetişkinliğe, o iyice dört dil biliyordu. En azından müzik sanatında hediye edilmiştir.

Goncharov Nikolay: genç bir adamın görüntüsü

Çağdaşları çok hoş genç bir adam olarak Goncharova tanımladı. Kendisinin bayanlar ile herhangi bir görüşme yanı sıra popüler destekleyebilecek, eğitim gördü. Buna ek olarak, o sürekli geliştirmek. Onun kişisel kütüphane yüzden fazla kitap, çok nadir bazıları içeriyordu.

Buna ek olarak, Nikolai Goncharov genellikle evde küçük konserler düzenledi. Hepsinden önemlisi keman çalmaya sevdim. O da özel ilham anlarında diğerleri okumaya şiir yazdı.

Goncharov Nikolay ve Natalya Afanasievich Zagryazhskaya

Petersburg Kış Sarayı'nda 27 Ocak 1807 Nicholas ve Natalia Goncharova Zagryazhskaya düğününe ev sahipliği yaptı. genç adamın romantik ruh kaderin bir denge almak mümkün olmaz gibi bu ittifak aşk için girildi. O yeni bir işe girdi saygı ve tanıma ulaşmak, hem de evli yaşam ve güzellik zevk edebilecektir: Önümüzdeki birkaç yıl bu adam için en mutlu olacaktır.

Genel olarak, evlilik altı çocukların Goncharov ailesi olacak. Onların hanedanı en ünlü çocuk Natalia olacaktır. Yani A. S. Pushkinym nişanlı ve daha sonra Genel Petra Lanskogo evlenir edilecektir.

Goncharova hastalığı

Nikolay Afanasievich sürece o egemen sınırında özel sipariş gerçekleştirir olarak, babasının işlerini yönetir 1811 den 1814 kadar dönemde. Ama eve kıdemli döndükten sonra Goncharov o bu büyük başarı elde etmeyi başardı olmasına rağmen, ailenin işlerine oğlu excommunicates. Bu tetikleyici oldu - genç beyefendi sürekli babasına karşı kin boğmak amacıyla, şarapta sevinç aramaya başladı. Ve bir gün, çok sarhoş olmak, o baş aşağı attan düşen.

Fiziksel olarak Goncharov Nikolay yaralanan olmadı, ama aklı Bulutlu. melankoli Süreleri diğerlerine karşı yaygın saldırganlık nöbetleri ile dönüşümlü olarak. Böylece, öfke etkisi altında neredeyse mucizevi kaydedilen kızı Natalia öldüren odası kapanış.

Yıllar içinde, hastalık yalnızca ilerlemiştir. Bu nedenle, ondan birer birer arkadaş, akraba ve hatta kendi karısını uzaklaştı. Bu nedenle, Eylül 1861 yılında Goncharov Nikolay Afanasevich Moskova'da yaptığı eski evde yalnız öldü. onun tek arkadaşı sonunda kayıtlarına göre sadakat ile orada, ya ümitsizlik bırakmak cesaret edemedi sadece eski bir kulu yoktu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.