SeyahatUçuşlar

Havaalanı "Tolmachevo" (Novosibirsk) - Rusya'nın haritasında en önemli nokta

Ve onu ulaşım ne tür tercih? Ölçülen ve yavaş tren mi? Rahatlatıcı ve sorunsuz su yüzeyi gemilerde kayar? Ve belki de, hızlı ve hızla uçağı modernize etti?

Eğer ulaşım ikincisi yöntemini tercih ederseniz, o zaman sadece geniş ülkemizde ve dünyada hem ana havaalanlarının isimlerini bilemez.

Havaalanı "Tolmachevo" (Novosibirsk) - Rusya'nın popüler hava kapısı

misafir olarak seyahat Fanlar ve yerli sakinleri ülkenin büyük şehirde, iyi bilinen ve tabii ki önemli bir ulaşım noktası bu ekledi. "Tolmachevo" denilen Novosibirsk havaalanı, Rusya'da hava taşımacılığının büyük merkezlerinden biri olma haklı bir üne sahiptir çünkü bu, şaşırtıcı değildir. Daha spesifik olarak, Rusya Federasyonu kendisine en yüksek yolcu trafiği ile havaalanlarında listesinde onurlu altıncı aittir.

Yıllardır uluslararası statü sahip bu nokta, artık Avrupa ve Asya'yı birbirine bağlayan unutulmamalıdır. Temel hizmetler verilmektedir BDT ülkeleri, Tayland, Japonya, Güney Kore, Almanya, Bulgaristan, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri.

Yani bu Havalimanı'nın işi federal önem kazanmış ve ekonomik gelişmesinde önemli bir rol oynar neden Sibirya Federal Bölgesi. Havaalanı "Tolmachevo" nin hizmetler arasında günlük Novosibirsk bölge sakinleri, aynı zamanda Kemerovo ve Tomsk bölgeleri ve Altay Bölge sadece kullanın. Verim büyük taşıma merkezlerine: iç hat uçuşlarında - Saatte 1.800 kişilik ve uluslararası - 750 kişilik.

"Tolmachevo" Havaalanı (Novosibirsk). Kahramanlık Aşamaları

buna fazla 10 yıldır var olan böyle bir durum olmasına rağmen bugüne kadar bu çok modern ve modernize havaalanı, 1941 yılında mahkumların tarafından inşa edilmiş bir askeri havaalanından, çok az benzerlik taşır.

Sadece ilk yolcu uçağı başkent sol "Tolmachevo" nin 1957 yılında oldu. Bu Tu-104, ve gemide 50 kişi vardı. 12 Temmuz 1957 ... Bu önemli tarih ve yaptığı resmi doğum günü oldu.

Bu havaalanının tarihte birçok diğer unutulmaz anlar vardı, örneğin, çalışanlar burada birkaç kez efsanevi Fransız uçağı "Concorde" yakıt ikmali için indi bildirmek için gururluyuz.

Ama ölümcül durumlar olmuştur. Yani, 1978 yılında, güvenlik kurallarını göz ardı usta hata yoluyla, Tu-154 dev kuyruk sadece kömürleşmiş kalıntılar sonuçlanan bir yangın vardı. Bu arada, pek çok çekimi için etkileyici ve son derece popüler sahne olmaya devam etti. Onun izleyiciler "Ekip" filminde gördüğümüz oldu.

evrensel 90 yılda Rusya'da düzenlenen Reorganizasyon, ancak etkileyebilir ve burası değil. Ancak, havaalanı "Tolmachevo" (Novosibirsk) adresi değişmedi, ancak onun yerine çökmüş havaalanı kompleksi dahil birleşik filo, üç ayrı kuruluş ortaya çıktı.

Böyle hala geçerliyse, 1992 "Tolmachevo" aldı uluslararası statüsü sonbaharda, en kötü zamanlarında yaşamış ve olması.

"Tolmachevo" Havaalanı (Novosibirsk). Yakın gelecekte ne beklenir ki?

Zaman, işler değişir gider ve ciddi yenileme ve modernizasyon ihtiyacı bir havaalanı "Tolmachevo" gibi bir dev sahip olduğundan. 2014 Havaalanı "Tolmachevo" planlanan imar sonunda - Hedef programı "(2020 yıl 2010), Rusya taşıma sisteminin Geliştirme" göre.

Pisti onarmak için yeni bir kurtarma istasyonu inşa etmek, drenaj sistemi ve su alma yükseltmek için planlanmıştır. Ayrıca, güncelleme ve teknik güvenlik sistemlerinde. Havaalanı güvenliği maksimize - en önemli görevlerinden biridir.

rekonstrüksiyon sonra, bunun olasılığı artacaktır. Ve havaalanı "Tolmachevo" (Novosibirsk) her zaman yüzlerce ulaşım en hızlı ve en modern biçimi olarak uçağı tercih binlerce kişi için açık olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.