Entelektüel gelişimiAstroloji

Zodyak'ın diğer işaretler ile Balık ve Kova Uyumluluk

Balık - en romantik ve duygusal Burç. ilişki için iyidir, ama hayatta önemli sorunlara varken, dünya dağılıyor gibi görünüyor. Balık bir ortak ile rahat hissetmek için, o gösterinin ve sempati denize boyunca onları korumak gerekir. ortağı sürekli Eğer öyleyse eş gezen melodramlarından kadar Balık aşkını yineliyoruz. Tabii ki, evlilikler bazı işaretler tam tersine, orada uyumluluk Balık ve Kova, ya olduğu gibi oldukça, verimli şekilde olması için vardır, balıklar için acı vericidir.

Birlik Balık ve Koç her iki partner için olağanüstü zor. Koç - şen ve oldukça açık kişi, bu nedenle gizli ve ona anlaşılmaz uzak Balık. Koç eşiniz onunla serin ve duygularını paylaşmaz olduğunu hissedeceksiniz. Balık sürekli onun yakın küçük bir dünyada yaşıyoruz ve onlar oldukça mutlu. Her ne kadar o bu tümünde Balık için Koç mutlu etmeye çalıştım, onlar artık açık ve tutkulu olacaktır. sevgi duygusu güçlü yaşayabilir balık duşta aynı anda sunuyor.

Uyumlu işaretler Balık ve Toros çok zordur. Bu ittifakta, iki partner yanlış anlamalar muzdarip. Aslında Boğa o - tersine bir materyalist ve balık, bir manevi işaret. çatışma çok şey var bu, çünkü çok farklıdır. Kıskançlık - boşanma yaygın nedeni evlilik. Her balık gizem tren ile kendilerini çevreleyen gerçeği ile başlar. Boğa hatta bazen asılsız bir partnere, şüphelenmeye başlar. Sonuç olarak, iki nihayet onları yabancılarla yapar tarafında bir çıkış aramaya başlar. Ama bu evlilik lider rolü Boğa alır ve o balık anahtarını bulup daha romantik hale gelebilir eğer, ortaklar daha yakın olacaktır.

İkizler ve Balık arasında Evlilik de çok karmaşıktır. Her iki ortak da ikinci desteklenmesi gerekir. Yani, hem güçlü bir ortağa ihtiyacım var ve Balık ve İkizler karakterleri sağlam bir çubuk var. Buna ek olarak, onların tamamlayıcısı tamamlayacak bir ortağın Balık rüya, romantik, hazır anlamıyla onlarla birlikte birleştirmek için. Ama bu özgürlük seviyorum ve bağımsız bir insan olmak isteyen ikizler için geçerli değildir. Sonuç olarak, her ikisi için de aile hayatı sadece boşanma kovabilirsiniz bir korku dönüşür. Bu ittifak olmaktan takip uyumluluk Balık ve Kova çok farklıdır. Her iki aileyi bir arada tutmak istiyorsanız Ama, her ortağa özenli olması koşuluyla ve her şekilde zorluklar ona yardım mümkündür.

Kanser İlişkisi ve Balık tutkulu ve inanılmaz ilginç. Evlilik parlak, duygusal, ama bu sadece hayatlarının mahrem alana uygulanır. Normal aile ilişkileri, onlar sap ve hatta boşanma için birbirlerine getirmek edebiliyoruz. Ama çabuk Kanser basit balık her şeyi yapmaya çalışacağız.

Evlilik Balık ve Aslan sıradışı. O iki partner ortak bir manevi fikri yakalanır yalnızca tutabilir. Balık memnuniyetle favori işinde kendisine yardımcı olacak bu durumda, Leo lideri olacak. benzer Birlik Balık ve Kova uyumluluk. orkestra hem farklı şeyler yapmak durumunda Leo sürekli bir aydınlık toplumda döndürmek ve romantizm aramaya istediği gibi, bu evlilik, oldukça hızlı ayrı düşebilir. Bir bir balık, çok çabuk kendi küçük dünyasına çekilme.

İlişki Balık ve Başak neredeyse mükemmel. Onlar anlamak ve birbirini tamamlar. aydın ve biraz gizem de. Birbirlerini ilgileniyor. Sürekli çalışmaya zorlamak başlar sürece Başak, Balık ihtiyacı biridir - Biz Bakire olduğunu varsayabiliriz. Sonuçta, Virgin - Ölümsüz işkolik.

Balık ve Terazi Birliği güçlü bir cazibe dayanmaktadır. Terazi - sert rüzgarlar Balık o gizem işareti. Tüm hayatım onlar bir ortak çözmeye çalışıyoruz, ancak balık kendileri dengesini görmek istiyorum olanlardır gerçeğine götürür. bulmacanın sonucunda çözdüklerinden değil. Ama Balık oradaki dengeyi memnun ve bunun için onlar bir şey için hazır.

Evlilik Balık ve Akrep iyi olarak kabul edilebilir. Doğa, yaratıcı ve sevgi dolu çocuklar, aile toplantısı seviyorum. Buna dayanarak, güçlü bir evlilik ilişkisini ekledi.

Balık ve Yay - evlilik zor, ama mümkündür. Balık ortağı malzeme refah, başarı ve refah içinde görüyoruz. Yay evde o teselli edeceğini ekonomik ve sipariş Balık bir işareti olarak kabul edilir. Evlilik hesaplanması için kurulacak olması muhtemeldir.

İlişki Balık ve Oğlak her bakımdan iyi. Burada, iki partner tüm fikir ve arzularını gerçekleştirmek mümkün olacak. Mutlu bir hayatın tek engel balık ev konforunu oluşturmak için etmeyeceği bir durum olabilir.

Balık ve Kova güzel tam uyum gösterir. Kova için Balık - oldukça dünyevi insanlar, kendi zayıflıklarını ve eksiklikleri ile. Balık aynı zamanda aile için Kova mükemmel destek görüyoruz. Kova Balık karar verir ve her şeyde uyduyu korumak. her iki partner için ideal bir uyumluluk, - Kadın erkek Balık-Kova.

İki Balık - kesinlikle eşit partnerler, bu yüzden onları herkes bir liderlik rolünü üstlenmek zorunda kalacaklar. Sıkıcı ve rutin - Birlik tersi çok mutlu ve benzeri. İşte önemli rol mali durumu oynamak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.