Gıda ve içecekTatlılar

Nasıl Evde bir kek "patates" yapmak için?

Evde Pasta "Patates" çok kolay ve hızlıdır. Ayrıca bu tatlı herhangi mağazada bulabilirsiniz düşük maliyetli ve basit malzemelerle kullanımını gerektirir unutulmamalıdır.

Şu anda, orada bu tatlı ve lezzetli ürünler için birçok farklı tarifleri, ama biz dikkatinizi ekmek kırıntıları dayalı klasik bir hazırlık varyantını sunacak.

Kek "patates" klasik

Gerekli malzemeler:

  • kraker - 1 kg;
  • yoğunlaştırılmış süt - 1 kap;
  • Taze yağ - 120 g;
  • ceviz - 60-70 g (isteğe bağlı);
  • kakao tozu - Büyük dolu 3 çorba;
  • vanilya şekeri - 10 g;
  • koyu, tercihen koyu çikolata herhangi bir katkı maddesi olmaksızın somun şeklinde kuru üzüm, vs - 1 bar .;
  • taze süt yağı - 50 mi.

temellerini hazırlanması için işlem

Genellikle evde kek "patates" (örneğin, "Jubilee" gibi) kurabiye ile satın alınır. Ancak bu tatlı oldukça bu tatlı ürünün lezzetini telaffuz edilebilir. Bu nedenle kurabiye ya da taze tatlı bisküvi kullanımı öneriyoruz. Onlar mağazasında raftan satın alınabilir ve çörekler bağımsız yapılabilir.

Bu nedenle, kuru un ürünleri arka arkaya bir çok ince kırıntı kadar bir kıyma makinesi veya blender kıyılmış edilmelidir. o büyükse, ev yapımı kek "patates" makalelerin bir benzeri mağazasında kadar güzel ve iştah açıcı olmayacaktır.

tatlı temel bileşen hazır olduğunda, o zaman kakao tozu, eklemek, geniş bir kaba dökün gerektiğini vanilya şekeri, konsantre süt ve ince rendelenmiş çubuğuna bitter çikolata. Tüm malzemeyi bir kaşıkla iyice karıştırılır ve hemen tereyağı işlenmesine devam edilmelidir. Pişirme yağı, sonra biraz soğumasını taze süt ekleyin ve ekmek kırıntıları ile sonuçlanan kitle dökmek, gaz eritmek için gereklidir.

Evde kek "patates" Kime pürüzsüz ve yapışkan koşulları kadar, vakıf gerekli heyecan lezzetli ortaya çıktı. Böyle bir kitlenin talebi üzerine, sen ceviz az miktarda ekleyebilirsiniz. o, kuru ve hafifçe kızarmış ve sonra hafifçe bir harç ya da oklava kullanmadan ezilmiş önce Ama iyice temizlenmelidir.

formasyon tatlı

Tüm içeriklerin karıştırılması sonucu olarak, bitter çikolata kolayca istenilen şekil aldığı, kurulması gerekiyor var. Evde Pasta "Patates", boncuklar şeklinde yapılacak arzu edilir (el Bu amaçla 1-2 küçük kaşıklarının bitmiş ağırlığını almak için gereklidir için). Bundan sonra tatlı rulo ya da bir kakao tozu ya da tavsiye edilen hindistan cevizi, veya rendelenmiş çikolata. Gerekli tüm kek dekore edilecek olduğunda, düz bir plaka üzerine koymak, ve daha sonra soğutma bölmelerinin içerisinde 3-4 saat gönderilmelidir. İşte geldiler, biraz soğutulmuş daha sağlam ve elastik hale gelmiştir.

Doğru Serve

Bağımsız olarak yapılan pasta "patates" sıcak çay, kakao veya kahve ile soğutulmuş bir halde tabloya gönderilmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.