IlişkilerDüğün

Tebrikler düğün Calico

Düğün - özel bir tatil, yeni bir ailenin doğum ve dolayısıyla geleneksel olarak her yıl kutladı. turun tarihi, ardından kutlama genellikle bir sürü insan davet ederseniz diğer durumlarda, düğün günü küçük bir daire içinde kutlanan hatta iki. Her yıldönümü kendi adı vardır. Örneğin, evlilik gün yeşil bir düğün denir ve bir yıl sonra çift tebrik aldı alaca düğün. Bazen tül aradı.

Belirli geleneklerle ilişkili bu eski adı. Genç bir ailenin hayatında ilk yıl o da şudur söylenebilir, en zor bir deneme süresi yeni bir ailenin oluşumu sırasında genç için. çift sadece karakterleri gömülmüş olan bu yıl, birbirlerini tanımak ve tüm çiftler gözyaşları ve kavgaların olmadan bu yıl yaşayabilir.

Kıvılcım sadece alevlendi ve hatta küçük problemler genç ailesini yok edebilir, böylece yine aile ocağının içinde çok zayıftır gelmiştir. aile ocağı sönmüş değil için, çift, birbirlerine verim zor durumlarda birbirlerine destek öğrenmelisiniz.

Belki herkes bir pamuk düğün ile tebrik ve adından gitti gerektiğini bilir? basma ile karşılaştırıldığında evliliğin ilk yıldönümü görünüşte basma - çünkü kumaş ince ve çok kırılgan yanı sıra eşler arasındaki ilişkidir. İlk evlilik yıldönümü calico da denir çünkü duygular hala pamuk gibi sıcak ve parlak renklerle dolu olduğu için genç titrek ve kırılgan, ama aynı zamanda tutkulu sadece arasındaki ilişki. Bu nedenle, eski zamanlardan ailesi ve önümüzdeki yıllarda koruma tutkulu ilişkiyi güçlendirmek için bu gün iyi bir tavsiye genç vermek için yapıldıktan sonra.

Evlilik yıldönümü - gür daha neşeli bir tatil, bu nedenle tebrikler sadece akıllıca değil, aynı zamanda mizahi değildir. Ciddi ve komik tebrik, bir kart veya Kağıda yazmak ve hatta bir SMS gönderebilir düğün Alaca.

Geleneksel olarak, basma düğün açılmış bir şişe şampanya, düğün tarihinden itibaren izin bu amaç içindir. hayatta ve diğer gelenek ve görenekler bu güne ilişkilendirmiş için, örneğin, eşlerden değişimi mendiller. Karı koca tarafından bağışlanan eşarplar düğümler atın ve sadakat ve sevgi birbirlerine yemin için Açık. Bundan sonra, ve güvenli bir yerde gizlenmiş mendiller gün sonuna kadar orada tutulur ve her şeyin doğru yapıldığını, eğer aile dostu ve mutlu olduğuna inanılıyordu. o konukları karşılamak için ve calico düğünle selam yapmak gerekiyordu hangi sundress, - Ve eski günlerde genç karısı evli işlemeli gömleğinin yaka, ve kendimi oldu. Genç eşi akşama kadar bütün gün o şey için gitmek zorunda kaldı.

kutlama genellikle genç sadece tebrik için hazırlık yaptıkları ebeveynler, akrabalar ve en iyi arkadaş denir anda da hediyeler düğün Calico ama. Genellikle çift bu gün pamuk veya keten sunulmuştur. Ama, perde veya havlu vermek ve bir keten masa örtüsü olabilir. patiska pantolon veya gömlek - Rusya'da, eşi genellikle pamuklu elbise ve kocası verdi. basma - O aralarındaki ilişki artık monoton hale geldiğini bir ipucu oldu.

Eğer ilk yıldönümü - aile doğum günü, günde yirmi birinci - Onun yaşındaki. Düğünde, bu taşla opal takı vermeye karar verdi ve hatta harika bir tatil yapmak için değil gün yapılmış, ancak tam tersine -, emekli çift tipik telefonla veya posta yoluyla ya hazırlanır düğün 21 yıldönümü tebrik böylece. Bu dönemde çocuklar büyüdü, evi terk ve kendi yolunu bulmak, hayatta bağımsız adımlar atmaya başlar.

Böylece opal düğün - eşleri tarafından yapılmış ve çok iyi bu dönemde aşk yenilenen gayretle alevlenmek edeceğini olabilir yeni bir kilometre taşı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.