IlişkilerDüğün

St. Petersburg "Saray alyans"

Alyans - sadece bir dekorasyon, sadakat, saf sevgi ve sonsuzluk sembolü değildir. Düğünden sonra bir çift yüzük soğuk ve sevgi alma sonra onlar serin olsun, kaldırıldı ve olamaz inanılmaktadır. İster inanın ister inanmayın Efsaneye önemli - salt kişisel değil, bir hatta alyans olmadan mütevazı düğün tamamlandı.

Yıllardır, ürünlerin şekil değişmeden kaldı. Bunlar düzgün bir altın kenarı şeklinde süslemeleri yer alıyor. Bugün, seçim yetenekli kuyumcular ve tasarımcılara ölçüde sayesinde büyüdü.

İmalatı ve satışı

Petersburg ise, "alyanslar Sarayı" en güzel malzemelerden gelin lüks ürünlere sunar. girift bir klasik, düğün ve nişan için bile yaratıcı kazınmış halkalar bulunmaktadır. Ek Hediye alma bir çift satın alırken:

 • Peter ve Fevronia Madalyası;
 • T-shirt;
 • iki halka üzerinde oyma;
 • marka paketi;
 • yüzükler için Kılıf.

takı salonda Koleksiyon modellerinin 300'den fazla çeşit topladı. Böyle bir dizi ile Rusya'da tek alışveriş merkezi takı olduğunu. "Saray" ünlü marka PRIMOSSA altında çalışmaktadır.

Şimdi Vogue bireysel ve sipariş üzerine yapılır seçkin mücevher içinde. Her karmaşıklığı ürünlerin imalatı için sipariş alma St. Petersburg şehrinde bulunan "Saray alyans" (Çaykovski 22),. İki alyans ve tek nişan - Dahil: Özellikle alakalı Halkalar Üçlemesi oldu. Büyük bir taş ya da değerli taşlar bir dizi karmaşık desenli muhteşem dekorasyon görünüyor.

Üretici PRIMOSSA

Şirket PRIMOSSA - Batı Avrupa ve Rusya, alyans Çek üretici çapında bilinen. Rusya'da, ürünlerin ruhsat üretici tarafından Petersburg takı fabrikada "Prima" temelinde yapılır. Modern Alman ekipman ve zaman içinde test edilmiş üretim teknolojisini kullanarak yüksek yeterlilik çalışma ile fabrika uzmanları, At. Bütün bu düğün takı kalitesinde belirleyici bir faktördür.

Üretim PRIMOSSA halkalar fabrika Prag'da 1908 yılında kurulan ve 2003 yılında St. Petersburg bir fabrika açıldı. "Saray alyans" (Çaykovski, 22 - deposunun adresi) yanı sıra, beyaz, sarı, kırmızı, altın ürünlerini satar:

 • Orijinal ürün dvuhsplavnye;
 • yazıtlar ile düğün ve nişan yüzük;
 • Klasik dekorasyon;
 • Elmas işleme ile halka.

İnce derin veya paspas: Bu iki versiyonu işlenir mat yüzeye sahip popüler desen haline gelmiştir. mükemmel ve her gün için bir gelinlik ve giyim ile harmanlayarak zerafet çarpıcı Bu tarz. münhasıran elbise ve elbise altında takı seçmek için tavsiye edilmez - Ve ikinci hakkında her zaman hatırlamak gerekir. zafer düzenlenen ve sonra rutin başlamak olacaktır.

"Alyans Sarayı" incelemeleri

Buzlu alyans da değerli taşlar ve mücevherat emaye ile süslenmiş. Özellikle etkili bir nişan yüzüğü Moissanite ve elmas görünüyor. "Saray alyans" ürünlerin birçok seçenek sunuyor.

Gelecekteki yeni evliler özel korkuyla davranılır bir takı aksesuarı satın alarak, anı hep sorumludur. Her zaman özel bir şey bulmak istiyorum. Sürekli bir sunan ürün yelpazesini, güncellenmiş "alyans Sarayı." Kabinin İncelemeler genellikle olumlu. aynı üreticinin hakkında söylenebilir. sayısız tahminlere göre müşterilerin Sarayı alyans "tarafından sunulan hizmetleri kullanmanın temel faydaları tespit edebilirsiniz:

 • geniş;
 • makul fiyatlar;
 • ölçüye ürünlerin hızlı yürütülmesi;
 • yüksek düzeyde hizmet.

yaşam için Dekorasyon

Düğün halka kişinin karakterini ve önceliklerini yansıtır. Bu onların değeri klasik halka kaybetmek yok yıllardır devam oldu. Onlar moda her zaman ve popülerdir. Bugün, dünyanın her yerinden tasarımcıların sayesinde takı öğeleri yüz binlerce vardır. taban ve jant dönen: büyük bir talep iki parçadan oluşur halkaları, eğirme var.

insanlar alyans geliyor çünkü takı dünyasında, hiçbir küçük şeyler, bu şey hayatı boyunca kendisine eşlik edecek farkeder. Pozitif duygular ve anlar bir sürü satın yatırım için çok önemlidir. Bu nedenle, ilk etapta faaliyetlerinde "Saray düğün halkaları" (St. Petersburg) en üst düzeyde hizmet sunan ziyaretçiye en uygun koyar.

halkalar üretimi için malzeme

Birçok yüzük için malzeme sadece olabileceğine inanıyoruz sarı altın. Genellikle, bu gibi süs beyaz altın, platin ve diğer değerli metal alaşımlardan yapılmış.

Sonunda tam olarak onlar dekorasyon ne gerek yeni evliler seçin. Düşünceli ve sorumlu satın alma sorunu yaklaşım önemlidir. Birkaç kalbi katıldı ve bağlılık yemini çekerken hayatı boyunca düğün süslemeleri mutlu günün hatırlatılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.