BilgisayarlarYazılım

Sisteminizi temizlemek için Programı

Birçok PC kullanıcıları muhtemelen sık sık sistem geçmişte oldukça hızlı olmasına rağmen, yavaşlamaya başlar fark etmiş ve onun gibi bir şey fark yoktur. herhangi bir bilgisayar zamanla tıkanmış olur çünkü Ancak bu, hemen hemen tüm, korkmuş ve üzgün bir şey hiç olmuyor. Biz kayıt, gereksiz demek bu durumda "enkaz" ile geçici dosyaları bir program ayarlandıktan sonra ve klasörleri. Ayrıca, kamu çıkarıldıktan sonra tek tek dosyaları ve kayıt defteri hataları girdileri bazıları, ama aynı önbellek tarayıcı bu sorunları çözmek için, Yani sistem sürücüye C üzerinde çok yer alır, bu ayrıntılı olarak bahsedeceğiz tedavi sistemi için özel programlar vardır makale.

Advanced SystemCare Free

Bu program sisteminizi temizlemek için , Kayıt defterindeki hataları düzeltmek tarama geçmişini, tarayıcı önbelleği silmek, gereksiz girdileri Windows günlükleri temizlemek, geçici klasör ve dosyaları kaldırmak mümkün yüklü ve programları kaldırılmakta. Buna ek olarak, yinelenen dosyaları aramak mümkün olduğunu ve istenirse ayrıca herhangi disklerin bir birleştirme gerçekleştirebilir. Onun sistem ve güvenlik analizi sistemde mevcut. yarar bunu anlamak kolaydır olduğu basit bir arayüze sahiptir.

Ücretsiz ve PRO, ancak planın etkinlikleri gibi ilk kullanılabilir otomasyon fonksiyonları bazı - iki versiyonu vardır. Yani bu nadiren olur izin unutmayın ama bazen bir program önemli dosyaları silebilir, böylece bir şey gerçekleştirmek olursa böylece, yedekleme kullanmak bazen yararlı olur bir sistem geri yükleme.

Auslogics Registry Cleaner

Bu program öncekinden farklı olarak, derinlemesine bir kayıt serbest bırakmak için tasarlanmıştır, sisteminizi temizlemek için. Ve sadece. Bu hariç yukarıda tarif edilmiştir tüm eylemleri gerçekleştiremez kayıt defteri temizleme. tarayarak yarar ayrıntılı bir açıklama ile geçersiz girişleri ve kayıt defteri anahtarlarını hakkında ayrıntılı bilgi sağladığında. İstenen bileşenleri kaldırdığınızda bir geri yükleme noktası oluşturur. Program anahtarını silmez ve sistem olması gerektiği gibi durması halinde, kullanıcı her zaman geri alma yapmak mümkün olacak.

CCleaner

Belki de en iyi ve en tanınmış programlardan biri sisteminizi temizlemek için. Hatta Internet Explorer, otomatik tamamlama, panoya her türlü temizlik gereksiz dosyaları, hızlı bir tarama - bu programı tüm avantajları değil. Buna ek olarak, o yinelenenler aradığı, o dergiler WIN boşaltır, silinen dosyaları Geri Dönüşüm Kutusu'nu boşaltır.

böylece kullanılmayan kısayolları, simgeler, dosyalar için düzensiz uzantıları ve çıkarın: Program gelişmiş bir kayıt defteri optimizasyonu var. böylece hava, oyunlar, çalar saat, haritalar, haberler, gıda, fitness, sağlık, spor, finans, seyahat ve: Ayrıca, programı Windows "Başlat" olan geliştiriciler tarafından dayatılan programı silmek yapabiliyor. Eğer geçici ve gereksiz dosyaları sistemini temizlemek için bir program arıyorsanız, o zaman bu size ihtiyacınız olan şey.

PC için Clean Master

Windows 7 temizlemek için bir program gerekiyorsa, o işletme "Android" sistemi için geliştirilen ilk versiyonlarından biri olan başka bir büyük yarar vardır, ancak daha sonra yaratıcıları Windows için bir versiyonunu tahliyesine karar verdi. sistem kayıt girdilerini ve kayıtların temizlenmesi çok iyi bir performans, arayüz açıktır. Taramadan sonra detay özellikle silmek talep ettiğini gösterir. Bu kaldırmak için ayrı ayrı her bir öğeyi seçmek için sunulan otomatik temizleme ve manuel olarak da mümkündür. İlave olarak, bazı bölümleri göz ardı sağladı.

Comodo Sistem Araçları

Bu, bir sistem taraması yürütmek enkaz kaldırma ve OS kurmak için izin sisteminizi temizlemek için bir araç içeren bir pakettir. yazılım araçları yapılandırılması ve mevcut tüm fonksiyonları optimize ederek sistemin çalışma hızını artırabilir.

Program aşağıdaki adımları uygulayın yapabiliyor:

 • Hatalı girişleri silmek, kayıt Analiz bazı uzak bileşenleri geri yükleme.
 • Diskleri temizlemeyi yinelenen, modası geçmiş, yararsız çıkarmadan uygulayın ve bir dosya hata içeriyor.
 • Böyle tarayıcı geçmişi önbellek, çerez dosyaları, kullanıcı veri olarak temizleyin özel verileri.

Program ayrıca dahili değişiklikleri ve gerekirse kaydeder güvenli silme, geri yükleyebilir gerekli tüm

Buna ek olarak, yardımcı kullanıcının Windows özgü işlevler gizli ayar için bir dizi araç vardır.

Glary Utilities

Bunun bir şekilde anlayan içinde olanlar için daha uygun birçok gelişmiş özellikleri ile Programı. "Aptallar" için de bir temizleme seçeneği anlamıyla tüm standart çöp ve tarayıcınızın önbelleğini kaldıracaktır iki tıklama sayısı olacaktır sahiptir.

Temel özellik seti aşağıdakileri içerir:

 • Analiz, temizleme ve kayıt birleştirme.
 • temizlenmiş seçilmiş programları kaldırma.
 • yönetme yeteneği başlangıç programlarını.
 • Sistemin arızalanması durumunda programa yapılan değişiklikleri geri yeteneği.
 • Şifreleme dosyaları.
 • parçalar halinde dosyaları Breaking ve onları yeniden katılmak.
 • Kullanılmayan kısayolları çıkarın.
 • Disk Temizleme.
 • çift dosyaları ve boş klasörleri Çıkarma.

JETCLEAN

Tek bir tıklamayla hızlı kontrol amaçlı Maksimum sadeleştirme programı. Yükleme paketinde çok küçük bir boyutu bulunmaktadır Has bilgisayarınızı temizlemek bir zamanlama ve görev zamanlayıcı üzerinde. Otomatik olarak silinen dosya ve veri kurtarma ön kopyalarını kaydeder. Ayrıca, maalesef ücretli sürümünde yalnızca entegre internet hızlandırıcısı. Bu kapalı tüm arka plan görevleri ve süreçler tarafından performansını artırır. Program işletim sisteminde veriler bileşenleri toplar. gerisi daha önce tartışılan araçları olarak hepsi aynı araçtır.

Sonuç

Belki de bu makalede, Windows 7 sistem, biz, aslında, taşımış olan bir inceleme temizlemek için en iyi program içermektedir. Ancak, "windose" herhangi bir sürümü için aynı derecede iyi. en uygun araçlarından hangisini, siz karar verin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.