Spor ve FitnessKas kütlesi oluşumu

Bir adam nasıl kurtarılır? İpuçları ve Püf Noktaları

Bir adam nasıl kurtarılır ? Bu soru çoğunlukla, büyük oranlarda omuz, kol, göğüs, sırt ve kalçalar pompalamak isteyen asthenic yapıya sahip genç çocuklar tarafından sorulur. Ancak çocuklar her zaman nerede başlayacaklarını bilmiyorlar ve kas kütlesi kazanmak için nasıl düzgün davranmalılar. Bu yazıda beslenme ile ilgili bazı ipuçları ve tavsiyeler verilir.

Bir insanı nasıl kurtaracağınıza karar vermede ana "tuğlalar" - düzgün planlanmış, yüksek kalorili yiyecekler, düşünceli egzersizler ve günün rejimi.

Güç kaynağı

Bir adam nasıl kurtarılır? Her şeyden önce, yemeğe özel dikkat gösterin. Günlük beslenmede mutlaka protein ürünler olmalıdır, tercihen hayvansal kökenli (vücut tarafından daha iyi özümsenmiş) olmalıdır. Tavuk yumurta, et, yağsız balık olabilir. Karbonhidratları içeren ürünlerinizi içeriye eklediğinizden emin olun. Sözde "yavaş" karbonhidratlardan zengin olan bu yemekleri tercih edin - tahıllar, makarna, kaba ekmek.

Garnitürlere özel dikkat gösterin, daha fazla pilav, karabuğday, darı, yulaf ezmesi tüketin. Daha fazla sebze ve taze meyve yeyin - çok kalori içermezler, metabolik süreçlerde bulunan vitamin ve minerallerden zengindirler. Bir insanın nasıl iyileştirileceğinin özelliklerini doğru olarak anlamak önemlidir. Ana yemekler arasındaki molaların az olması için menünüzü planladığınızdan emin olun - en fazla üç saattir. Eğer tam bir yemek almazsanız - bar, kuru meyve, muz ile atıştırmalık.

Kahvaltı yüksek kalorili olmalıdır - bütün gün enerji verir. Onun için en iyi seçenek püresi olacak. Buna fındık, süzme peynir, kurutulmuş meyve veya tereyağını ekleyebilirsiniz. Mükemmel bir seçenek, püresi, haşlanmış et veya buharlı pirinç parçası için bir garnitür olarak olurdu. Böylece, kahvaltı kaslar için hem enerji hem de yapı malzemesi verecektir.

Öğle yemeği, bir adamı çabucak iyileştirmeye karar vermede önemli bir "tuğla" dır. Üç yemek yediğinizden emin olun. Öğle yemeğinden sonra biraz dinlenmek tavsiye edilir, böylece yiyecek daha iyi absorbe olur ve faydalı maddeler kas dokusunun gelişimine geçti.

Akşam yemeği tercihen protein ile yapılır. Yemek en geç saat 19.00'da olmalıdır. Gece uykusu sırasında protein aktif asimile edilecek ve kasların "inşasında" kullanılacaktır.

Temel, temel yemekler arasında protein (protein) kokteylleri içirin . Bir eczane veya uzmanlaşmış bir spor mağazasında satın alınabilirler. Egzersiz sırasında böyle bir kokteyl susuzluk giderir. Bununla birlikte, buna dahil olmak gerekli değildir - aksi takdirde, tam karnınıza girmek zor olacaktır.

eğitim

Bir sürü kurmaya başlamadan önce, yetkili bir koçla görüşün. Bir grup kasın çalışması için doğru bir eğitim sistemi kurmak gerekir. Önümüzdeki günlerde dinlenir ve büyür.

Günlük rejim

Dinlenme günleri ayarladığınızdan emin olun. Şu anda vücut yoğun şekilde iyileşiyor ve kas kütlesi büyüyor. Tam bir uykuyu unutmayın. Bu esnada kas dokusu da yoğun bir şekilde inşa edilmektedir. Bu ipuçlarının, bir adamı iyileştirmenin, güzel kaslarını arttırmanın ne kadar çabuk karar vermenize yardımcı olacağını umuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.