SağlıkSağlıklı beslenme

Protein kilo kaybı için sallar - kontrendikasyonlar, yararları ve zararları

kilo kaybı için herhangi yöntemler karmaşık bir egzersiz kullanımını gerektirir. Bazı anti-obezite ajanları gün boyunca gıda alımını azaltarak üzerinde yoğunlaştı. Bu yazımda ekstra kilo kurtulmak yardımcı olacaktır protein karışımlarından, bahsetmek istiyoruz.

Bazı beslenme bu kokteyl oldukça VERIMLILIK olan olduklarını bize ikna etmiş. kilo kaybı için bir protein shake hazırlamak için aynı reçete çok basittir. Bunun için, yoğurt ile kuru karışım karıştırmak için gerekli olan (yoğurt, tercihen doğal katkı maddeleri olmadan değiştirilebilir) veya süt. Bir blender ile karıştırılır Bütün bunlar. içeceğin bileşimi değişebilmektedir.

Protein kilo kaybı için sallar bu egzersiz yapmazsa, vücuda zararsız olarak kabul edilir, ancak istenen sonuç, onlar vermeyecektir. Onlar gün boyu yiyecek alımını azaltmak için nasıl sosredotochny.

Protein sallar - kontraendikasyonlarını

Kilo böyle kaybetmek karar, hala, o zaman zaman bunun uzun bir süre içinde yer almak olamayacağını hatırlamalıyız. Böyle içeceklerin kullanımı için çeşitli alerjik reaksiyonlara eğilimi varsa Üstelik daha dikkatli davranılmalıdır.

Protein kokteyller kullanımı

Arasında ana pozitif özellikleri tanımlanabilir:

  • Bunun yerine, herhangi bir yiyecek, tek bileşenli bir bileşim kullanımı;
  • gövdesi için kullanılan emniyet;
  • Bu tür kullanımı, istenen etkiyi elde etmek içecek zayıflama.

Dezavantajları protein kokteylleri

Ona atfedilen olmalıdır şunlardır:

  • içecek ve besin küçük bir miktarının bileşimin şeker büyük bir miktarı;
  • kullanım sırasında ters bir etkiye sahip değildi diğer gıda alma sayısını azaltmak gerekir;
  • Yanlış kullanıma veya düzensiz kokteyl sindirim sistemi ile ilgili sorunlar ortaya çıkması;
  • bazı durumlarda başarısız olur kalori gerekli sayıda açığı olabilir ve istenilen sonucu getirmeyecek

Ayrıca resepsiyon düzensiz kokteylel taşınır ise bu sakıncaları sadece meydana geldiğini belirtmek gerekir. Aynı zamanda da önemli bir faktör bu içki tüketimi ile birlikte istenilen sonuçları elde etmek için kesinlikle gereklidir egzersiz vardır.

Bir diğer önemli nokta iyi evde yapılan kokteylinin bileşimidir. Mağazalarda bilinmeyen kompozisyonun içecek satın almak için gerekli değildir. Onlara yemek değiştirilirken ucuz ve daha güvenilir, doğal az yağlı yoğurt içeceği yapmak. Böylece, birkaç gün sonra sonuçları kendiniz hissedeceksiniz.

Protein en önemli gıda biri olarak kabul edildikten sonra. bunun aşırı vücut zarar çünkü Oysa biz, suistimal etmemelidir. bir karışımı, hızlı ve kolay bir açlık ortadan kaldırmak ve amino asitler ile vücut doyurulan protein bazlı. Tabii, bu tür yumurta, et gibi yiyeceklerden protein alabilirsiniz. Ama aynı zamanda büyük miktarlarda zararlı kolesterol, içerdiğini unutmayın. Bu nedenle bu tür içecekler yardımıyla bir protein elde etmek için en iyisidir. Nasıl protein içeceklerini pişirmek için? Sonraki birkaç tarifleri vardır.

ferahlatıcı kokteyl

O hızla vücudu doyurmak için izin verir. Bunu yapmak için, ihtiyacınız olacaktır: kereviz, yarım limon, yeşil elma, bir meyve sıkacağı ile geçmiş olması gerekir lahana yaprakları bir çift. Daha sonra yoğurt 120 gram ekleyin. Bitti!

tonik kokteyli

Bu içki ile bir akım enerji hissedecek ve uzun süre aç bırakın. önce ve yemekten sonra kullanmak mümkün. ıspanak, pancar, havuç, elma, dereotu: hazırlık için böyle ürünlerdir meyve sıkacağı geçmesine gerek. Sonra eklenmesiyle bir blender içinde yendi yumurta proteini. içki hazır!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.