SağlıkSağlıklı beslenme

Kilo kaybı karın için egzersiz yapmaktan yay çalışmaları

gösterimler ve yeni tanıdıkları dolu öngörülemeyen fırtınalı bir hayat, eğlence, başlamak için zaman - Bahar tam bizim dünyaya gelecek ve doğada Abdülmecid, egemen zaten. Uzun sonbahar ve kış aylarında rakam formunu kaybetti ve basın düz yumuşak karın dönüştü Ama eğer ne yapmalı? Tabii ki, her kadının elin dalga aşırı durumlarda, bu sorunların kurtulmak, veya rüyasında, dengeli ve kılan kendi kusurları ile mücadele etmeye başlar zayıflama için egzersizler karın.

Adil seks Birçok düzenli ve ısrarlı salıncaklar basın yoluyla ellerinden kırışıklıkların bu anlaşma hissediyorum. Tek seferde notu istiyorum - bu bir seçenek değildir. Güçlendirme medya bel durumu tamamen ortadan da, onlar kasları güçlendirmek ve edecektir. Eğitim orta kararlı olmalıdır, ancak fanatizm olmadan: Fazla yağlardan kurtulmak için yapılması yeterli olacaktır zayıflama için egzersizler haftada Midenize birkaç kez. Bir anda iki veya üç egzersizleri basın gerçekleştirebilir rektus kasları yukarı pompalama de, ilk amaçlayan ve ancak bundan sonra - eğik. Ve hepsinden önemlisi, bu sınıflar profesyonel eğitmen gözetiminde yapılacaktır eğer yükü hesaplamak yardımcı ve teknik gözlemlemek.

Ve siz tam düzenin rakamı, ama biraz bahar dinlenmek ve sarkık kasları olmak "neşelendirmek" istiyoruz, hala daha kolay olduğunu düşünüyorsanız - karın zayıflama için gerek özel egzersizler ve sadece her sabah egzersiz yapmak için gerekli olan, örneğin, aşağıda tarif edildiği gibi.

Egzersiz numaralı - dik pompalama hedefleniyor karın kasları. sert bir yüzeye yalan ve sıkıca bel ve bacak dizleri dik açı viraj ona bastırdı ve dinlenme için: gerekli değildir. Şu anda Eller kafa, dirsek istila ve taraflara gönderdi. Nefes - baş ve bıçak yüzeyinden dökülmek - nefes - Vücut orijinal konumuna geri döner. Bu ve mideyi zayıflama için benzer egzersizleri 15-20 kez tekrar edilmelidir ve sonra bir sonraki geçebilirsiniz.

Egzersiz iki numaralı - her şey ilk aynıdır, ancak yüzeyden ilham sadece bıçakları ve kafa ancak pelvis yırtılmayan.

Egzersiz üç numara - tüm vücut yükselişi. (Katta) sert bir yüzeye yalan bükmeye ve bacaklarını, başını arkasına kolları başlamadan dinlenme: gerekli değildir. nefes - vücut yüzeyden gelen ve bükülmüş diz yükselir - nefes - orijinal konumuna.

Egzersiz dört numaralı - bacak kaldırma, sandalyede oturan. Gereken: Bir sandalyede oturup ellerini kenarında yalın. orijinal konumuna geri döner - keskin gövdesine sıkı bacaklar - - nefes nefes. bu egzersizleri yapın kilo mide kaybetmek oldukça zordur, bu nedenle kesin rakamlar yoktur - güce sahip kaç yapmak.

Egzersiz Beş numaralı - için eğik karın kaslarının. Gereken: Bir sandalyede oturup keskin bütün vücudunu gerçekleştirmek için döner. Prensip olarak, bu aşamada, sen virajlarla ile birleştirerek, tüm önceki teknikleri tekrarlayabilirsiniz. Tek şey hatırlamak - dikkatli ve gereksiz yere ani hareketler omurganızı zarar vermeyecek kadar ölçülebilir.

Böyle karmaşık bir gazeteye yapılması (bazen göze ve bir günde), hemen kolaylığı ve esnekliği, hareket içinde sırt ve zorluk içinde hoş olmayan hisler ortadan kaybolması hissedeceksiniz. Özellikle sabah egzersiz olarak, soğuk duş ya da hoş ve kullanışlı prosedür sona erecek karın masajı kilo ve kasları güçlendirmek için. aerobik dans ve Havuza Erişim - - Ayrıca, egzersiz aktif aktivite ile kombine edilebilir bu terapi gereksiz kollu belden pile değil, aynı zamanda doğru yerlerde o ön plana çıkaran, figür "keskinleştirmek" için değil sadece.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.