MaliSigorta

"Bin Sigortası": yorum ve KASKO sigortası ürünleri

Şu anda, sigorta piyasası farklı yapı bir dizi ile temsil edilmektedir. uygun fiyatlarla Sigorta ürünleri bugün böyle istikrarlı ve olarak şirketin etrafında bilinen sunmaya hazırdır "BIN Sigortası." sayıda müşteri Yorumlar iyi fiyatlar aynı zamanda kaliteli hizmeti sadece sağlamaya hazır olduğunu göstermektedir.

oluşma tarihi

Birçok kişi "İlk Sigorta Şirketi" adı altında kuruluş biliyorum. Ekim 2012'de orada değişiklikler olmuştur ve bu şirket değiştirildi "BIN Sigortası." Yorumlar bu değişim için müşterilerin farklı bakış açılarını göstermektedir. Birisi şirket diğerleri bunun büyük bir organizasyon emilir ve daha küçük parçası emin olduğunu iddia iflas etti emin: "Bu sadece yeni bir sigorta şirketidir" Aslında, bütün bu görüşleri yanlış olduğunu belirtmek gerekir. Şirketin isim değişikliği nedeniyle "BİN Bank" gibi büyük bankalar ile yakın işbirliği ve birleşik bir liderlik ihtiyacı oluştu. Bu değişiklikler nedeniyle örgüt yeni bir seviyeye ulaşmıştır ve müşterilerine yeni sigorta programları önermiştir. Biz araçlar programın korunması için şirkette popülerlik çok kazanmıştır.

"BİN Sigortası" neyi?

KASKO - Araç sahibinin masraflarını sağlayan sigorta, ne zaman "hasar" ve "kaçırma" riski üzerinde sigortalı olay.

Şirket "BIN Sigorta" tekne sigortası programı için çeşitli seçenekler sunmaya hazır olduğunu şu anda.

  1. Klasik.
  2. Rahatlık.

Kim şirketin ürününü "BIN Sigortası" yönlendirilmiş? personelinden geri bildirim programı "Klasik" yetişkin ve deneyimli sürücüler için mükemmel olduğunu gösterir ve "Rahatlık" - sadece hakları var olan vatandaşlar.

"Klasik"

Bu program kapsamında, bir sigortalı olayın yerleşim Trafik Polisinden belgeler olmaması durumunda gerçekleştirilir. Böylece, müşteri bu program yetkili makamlara her sigortalı olay belirleyecektir kullandı. Böyle bir kısıtlama önemli ölçüde miktarına kaydedebilirsiniz sigorta primi iyi bir fiyata ve politika sorunu.

"Konfor"

Bu program kapsamında poliçe yetkili makamlardan belgeleri vermeden (bakılmaksızın hasar miktarının) sigortalı olayın sözleşme devletin geçerlilik süresince 2 kez hakkına sahiptir.

Ne olursa olsun, seçilen sigorta programlarının, ilgili kendisi karar verir politikası tasarımında müşteri tazminat sigorta ödemeleri - hesaplamayla veya onarım istasyonu. sigorta şirketi seçmek için Bu hak "BIN Sigortası." ayırt Müşteri geribildirim hemen tüm sigorta yapısı para şeklinde bugün ödemelerini durdurdu gösterir.

Ne programı kullanmak için - bu size kalmış. Bir şey sabit kalır: sigorta şirketi "BIN Sigorta" dikkate müşterilerinin isteklerini alıp sadece en iyi koşulları sunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.