MaliSigorta

Nasıl FSS'nin içinde sigortalı tescil numarasını bilmek ve neden gereklidir?

Rus Sosyal Sigorta Fonu'na verilen nüfus ve rehabilitasyon korunması.

Rusya Federasyonu içindeki her şirket çalışanlarının katkılarından dolayı öder. Yani fonların bir birikimi var. katkılarını ödemek için, işadamı onun kişisel sigorta belirtilen kayıt numarasını, firma FSS verdi.

fondan yeni anneler ödenir ve geçici maluliyet için önemli yararlar ödedi. Nasıl FSS sigortalı tescil numarasını bilmek?

Sigortalı FSS - değil mi?

resmen maaş verilen çalışanların girişimci kayıtlarının, o sigortalı hale gelir. Sonuçta, kanuna göre, bireylere herhangi sabit ödemeleri üreten tüm işletmeler ilk çalışanın işe andan itibaren 10 gün içinde Sosyal Sigorta Fonu ile kayıt gerekmektedir. kayıtlı değil herkes, ciddi bir ceza tutarını ödeyecek.

Sigortalılar resmen şunlardır:

  • cari hesabına sahip ve denge bireyler belirli bir miktar için aylık olarak ödenir kuruluşları;
  • işi gerçekleştirmek ve faaliyetlerinin sonunda ödeme almak için bireylerle resmi istihdam sözleşmesine sahip noterler, dedektifler, avukat;
  • çiftlikleri aktivitesi iş eşit sayılır.

poliçe fonuna aylık prim ödemeyi taahhüt. Ve ayrıca o belirli bir süre içinde FSS içinde hesap teslim edilmelidir. Şimdi raporlar yerine kuyruklar durmak ve zamanınızı aldığım için sahip elektronik ortamda gönderilebilir. Ancak, elektronik ortamda içine almak sadece bu kuruluşlar için izin verilen fatura dönemi boyunca çalışanlar 25'ten fazla kişi ortalama sayısı.

Nasıl FSS şekillenmeye?

FSS kolay, sadece birkaç belgelerde İçerik:

  1. Beyanı.
  2. Onların çalışma kitaplarının çalışanları ve kopyaları ile sigortacı iş sözleşmeleri de mevcuttur.
  3. işletmenin tescil belgesi ve tüzel kayıt tablosunda vergiden sertifikanın kopyalar.
  4. bir cari hesabın varlığını teyit bankası (ifade) den belge.

Bir süre sonra kişisel kimlik numarası (belge postayla gelmiş) gönder. acilen bulundu (veya veri kaybı) gerekip gerekmediğini Ama, bunu yapmak kolaydır.

Biz sigortalı tescil numarası neden ihtiyaç Bazı acaba? Bu kimlik numarası ile Rusya sayesinde FSS tüm ticari kuruluşların görevlerinin performansını izleyebilirsiniz. Yani üç aylık raporlar (Form 4-FSS) ve ödemelerin zamanlaması. Bu fonun olmadan iyileşme bakmak ve hak edişlerini mümkün olmaz.

girişimci iş olmaktan çıkmıştır, bu mutlaka kayıt kaldırılması için Fonu bildirmelidir.

Nasıl FSS sigortalı tescil numarasını bilmek?

Bir yaprak sakatlık işçisi çizmek gerektiğinde yanı sıra ifadeleri çekerken Kayıt numarası belirli bir sütunda belirtilir. sigortacı kaydedildikten sonra, bu verileri bilmesi gerekir. numarayı bulmak için çeşitli yolları vardır.

vergiye resmi bir bildiri almak çok kolay. Veya, KDV numarasını belirtmek sonra vergi telefon numaranızı dikte. Hem de modern dijital çağ olanağı sağladığından İnternet ağı üzerinden gerekli bilgileri öğrenmek için. Çok çabuk FSS INN kayıt numarasını bulabilirsiniz. Birçok kişi yok.

Nasıl interneti kullanarak bilgi bulmak için?

Nerede FSS sigortalı tescil numarası almak için? Bu atanmış örgütü BIN girdikten sonra, elektronik ortamda bir açıklama sitesini (egrul.nalog.ru) ziyaret edip üretmek için yeterli.

Ama başka kolay bir yolu yoktur. Sen FSS INN kayıt numarasını bulabilirsiniz. Bir girişimci arama, Sosyal Sigorta Fonu resmi web sitesine gelen ve izleme sistemi INN onların organizasyonunu tanıtır ve verileri gerekli saniyede alır. Sorgu penceresi çok sade dekore edilir ve hiçbir ekstra tuşları veya başka bir şey, gerek yoktur.

Oysa nasıl internet üzerinden FSS sigortalı tescil numarasını biliyor musunuz? Aynı sitede bir elektronik deyimi sipariş edebilirsiniz. Bu ifade ücretsiz, ancak formasyon neredeyse 24 saat sürecektir.

FSS numaraları Deşifre

kayıt numarası listelenen 10 numaralar nedir? Bu rakamlar tavandan alınmadığı, her şey temsil eder. yani:

  • 4 İlk basamak kuruluş için Sosyal Sigorta Fonu yerel şube, kodlamak;
  • 6 Takip - bu organizasyonun kişisel kodudur.

Şirket, yasal adresini değiştirir yalnızca kod değiştirilir.

poliçe tabloların teslim etme sorumluluğunu taşır. Bu nedenle, girişimci kaybolduğunda durumunda Sosyal Sigorta Fonu içinde sigortalı tescil numarasını bilmek anlamak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.