ÇirkinlikBahçıvanlık

Beyaz laleler - bahar çiçekleri bahçenizde

Laleler - Baharda bahçe araziler süslüyordu çiçek bahçıvanlar arasında en popüler biridir. çeşitleri ve bu hassas çiçek mucizevi çeşitleri bir yeri vardır. ile flowerbed beyaz çiçekler biraz bulut gibi ve bahçenizde harika bir dekorasyon olarak görev yapacak.

lale çeşitleri

Beyaz laleler bahçenizi dekore etmek, dikkate onların çeşitli çiçeklenme zamanı almalıdır. lale Haziran'da (pozdnetsvetuschie) Mayıs (srednetsvetuschie) ve Mayıs ila nisan ortasından nisan ortasından (erken çiçeklenen), Mart-çiçek Örneğin, üç dönem vardır.

Açık çiçek 1 ila 3 hafta onun güzelliğini memnun edebilir. fildişi rengi vardır dev çiçek ile lale - bahar çiçek açar PURISSIMA jumbo ortasında. Bitki yetmiş santimetre yüksekliğe ulaşır. Ayrıca, yay çiçekleri buz prenses - bir lale ortalama yüksekliği, bu kırk beş santimetre ulaşabilir.

ampuller birinde büyümek çiçekler, ek olarak, çift beyaz laleler vardır. Bunlar, Super Bowl, Tacoma çeşitlerini içerir. İlk dikkat çekici Gerçek şu ki renginden temeli mor. Geç ilkbahar çiçek vadide Skagen böylece kimin yüksekliği elli ya da altmış santimetre ulaşabilir beyaz lale, denir. Onun narin beyaz yaprakları mavi kenarlı süslenmiş. tek kelimeyle muhteşem bir beyaz laleler, sahip sınıflar, çeşitli. Wonder Ice - Örneğin, pembe noktalar ile çift çiçek vardır. Bitki kırk santimetre yüksekliğe ulaşır. tomurcuklar Liliales lale (PURISSIMA) ya da goblet şekli (Spring Yeşil) olabilir.

zorlama ve kesme için lale ekimi yapan yetiştiricileri, zafer notu seçin. Bu tip bitkiler onlar kalın dikilmelidir, kompakt. Erken ilkbaharda dikim için uygundur. tomurcuk lale Renk ve şekil arıtma ve mükemmelliği duruyor. Örneğin, saf beyaz çiçekler Uayt Svellou. Bir don gibi dekore saçaklı lale ederek, çiçekler büyük saçaklı Elegance - onların gölge fildişi benzer. Fantezi fırfırlar ve egzotik - çok beyaz lale. renkli fotoğraf onların hassasiyet ve güzelliği bir fikir verir. Onlar beyaz ve pembe sınırın kabarık saçak var. Bu sınıflarda sonradan kesme ve açık alanda üreyen için uygundur.

üreme

lale dikim zaman seçtiğiniz sınıfın özelliklerini belirlemek koşullar altında ampul yetiştirilir dikkate almak önemlidir ve ne kadar yüksek bitki dolacaktır. Buna ek olarak, onlar güneş ışığına ihtiyaç olarak beyaz lale sulamak için bilmeniz gerekir. Çiçek soğanları iyi birbirlerinden sekiz-on beş santimetre mesafede ekilir. Onlar da derinliği 8-15 cm daldırın gerekir. Ampul ikizi ise, 25 cm derinlikte ekilen ise.

hediye olarak beyaz lale Anlamı

Bu çiçekler sadece bahçenizi dekore değil, aynı zamanda harika bir hediye olarak hizmet verebilir. Beyaz renk şenlikli ve yüce beyaz lale, önemini içeren saflık ve masumiyet, gelinin buketi ile ilişkili olduğundan. Bu bahar ve sevginin sembolüdür. Bu beyaz lale mutluluk getirmek, uzun süre inanılıyordu. Onlar genç kız için en güzel hediyedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.