Sanat ve EğlenceFilmler

"Selam söyle": serisi yorumlar

serisi 2014 uzun bir süre ekranda değildi filmi denilen yorumlar, "selam söyle". açıkça uzun çok başlangıcını dokunur ve son serilerine kadar gitmesine izin tür kalite "sabun", Yurtiçi seyirci. Bu cynically gördüğünü eleştirdi ziyade, oyunculuk ve doğal tasarımın keyfini duygusal ve romantik izleyiciler için bir projedir.

yaratıcıları

Stil ve projenin görselleri - yüksek düzeyde, yönetmen Evgeniya Baranova Vladimir Hotinenko öğrencisi ve takipçisi krediye. yüksek sesle ve başarılı, yetenek büyük bir onayı ve yaratıcı bir kariyer için harika bir başlangıç - Bu film onun için bir ilk oldu. Ayrıca incelemelere "Aşkımı geri getir," profesyonel olarak nitelendirdiği Vitaly Zaporozhchenko operatörün işini kaydetti. Her kare aksi takdirde olamazdı doğrulandı: Kiev sakini etkileyici bir sicili vardır - Filmin dahil 30 film, "Ventures Elden değil A Woman". İlk, şarkı metinleri uygun bir duygusu ile kelimelerin basit bir dizi sondaj gibi görünüyor, ama hikaye ilerledikçe daha sonra, her parça bir bölüm yaşamaya yardımcı ekranda neler olup bittiğini oldukça doğru taşır: Serinin Müzik eşliğinde "Benim Aşkın 'yorumları iki yol tarif dönün. Özellikle benim hafızasına kazınmış ve Roman Polonsky tarafından gerçekleştirilen ruh şarkıları yeniden ( "doğru değil", "peçe" "Love acımasız") ( "Aşkımı ver") ve Mila Nitich.

Parsel: kravat

Bant bazen gerginlik hikayesi suçlanan dizi hakkında geri bildirim "sevgilerimi ilet". Çok naif ve çok genç çellist Vera şans, aynı zamanda, iki çok farklı adamlarla buluştu: işadamı ve sanatçı Anton Vlad. Ücretsiz sanatçı - nüfuzlu bir oligark Sergei Orlov gerçek pasaklı oğul babası kızgın o ailesini terk çünkü. Buna ek olarak, bunun kendi intihar suçlu ölen kız Alena düşünmektedir. Anton - oğul-in Orlova, tamamen farklı bir testten - bu ihtiyatlı ve iddialı. babasının şirkette çalışarak, ellerinde dizginleri çekmek için bir an bekler.

Devam: entrika ve aldatma

ana karakteri güvenmeniz bir adam evli olduğunu bilerek değil, Anton seçer. Bunun kendilerinin düğün ve favori ona bir teklif yapmak için bekliyor, bulutların içindedir. Ama onun tüm pembe ufalanan hayalleri: duygularını bastırmak mümkün Vera sevgili evli olduğunu öğrenir, ama, onun sevgilisi olmayı kabul eder. çok kötü bu onun ellerini sakat onu dövmek, Ilona, rakip varlığından öğrendi ve şimdi o sevdiğin şeyleri yapmaya muktedir asla - - Anton yasal eşi oynamak: filmin senaryosu daha da geliştirilmesi çok acımasız denilen olay görüntüleyicisi yanıtları "sevgilim, dön" Çello. skandalından sonra onun üstüne Anton sevilen ve İnanç hamile olduğunu bulur terk kariyer için atar.

daha uzağa, daha

Bazen ağlama " "çok olmakla suçlanıyor gösterisi hakkında benim Aşkın 'Görüş geri ver", bu arsa inceliklerini kaynaklanmaktadır. Sonraki Faith çocuk doğumda öldüğünü söylüyordu, kızı Kate dünyaya getirir. kaderin darbeler ile Cope, bu Vlad yardımcı olur. Ve Anton, komplo, Vlad, yıllar olaydan sonra Faith kıskanan unutmak ve bırakmak mümkün. Ama daha sonra o aşk Erkekler söz konusu - İlk ve kendileri ve ilgi alanları hakkında favori düşünmek değil, başta. Tekrar tekrar o onun hatalarını düzeltmek için çalışır sakat elini geri yükleyebilirsiniz bir cerrah olduğunu ve Vera tekrar oynayacak. Ana karakter kızını bulur ve ceza kalpsiz Ilona olmadığını Ama eğer - seyirci, filmin sonundan önce muayene öğrenir "Aşkımı geri ver." yararsız yorumları okuyun, genellikle spoiler içermez.

Aktörler. Kadın rolleri

Olesya Fahattova (İnanç) - çok sevimli ve radyant aktris, gülümsemesi kesinlikle gözlerinde doğan. dizi, oyuncu oyun oldukça belirsiz değerlendirmek değerlendirmeleri - Filmografi "sevgilerimi ilet" 19 film jeneriklerini içerir, ancak. Muhtemelen yazarları delinme - Bazıları bu olmasına rağmen, diğerleri aşırı duygusallık, çok fazla gözyaşı Faith eleştirdi ederken sempatik kahraman, hemen olduğunu savunuyorlar. Yetenekli oyuncu ve güzel oynar. Aynı zamanda o çok güzel, sevimli ve yumuşak bir kadındır - filmin gerçek bir dekorasyon "Aşkımı dön."

Ekranda şımarık bir bencil, dengesiz kleptomanki Ilona imajını somutlaşan Nastasia Sambursky, - Filmin işareti ve ana kadın rolünün ikinci icracı incelemeleri. "Univerovskaya" güzel bir kez daha sadece bir komedi, ama ciddi bir dram onun oyunculuk yeteneğini göstererek, onların profesyonelliğini gösterdi ve değil. kadın oyuncu gerçekten üzgün onun kahraman hikayesi sonunda - aferin.

Aktörler-erkek ve rolleri

televizyon dizisi izledikten sonra Şaşılacak bir şey yok "Aşkımı geri ver," esas kadın temsilcileri filmin inceleme yazdım ve bunlar erkek aktörlerin oyunuyla tüm sevindi.

Stas Bondarenko (Vlad) - duşlar romantizm ile bir sanatçı. dolu Aktör kahraman imajı yaratmayı kendine emilen. Kadın kalpleri gösterinin ilk dakikalarında ile erimeye: o inanılmaz karakterinin tüm duyguları geçirilir. sadece eşsiz aktörün olumlu rolü.

"Selam söyle" - bir gösteri başlangıçta kahraman Dmitry Bees çelişkili duygular cahil izleyiciye bulunan geri bildirim formunu döküm hangi aktör hakkında - Anton. Çoğu görüntüleyen onu ilk kez gördük, ama onun rolü, o muhteşem oldu. Üzücü bir kader sonunda onun kahraman beklediğini üzücü.

Serinin aktörü desteklenmesi "Aşkımı dön." yorumlar

Güçlü, gerçek bir profesyonel, onun beceri hiçbir yorum gerekiyor - Vladimir Litvinov: aktörler destekleyen karakterler de bu görevle başa olan ekranda somutlaştırmak. Natalia Vasko sadece lezzetli, onun karakterinin trajedi her şeyde yoluyla geliyor - her konuşmasında, yüz ifadeleri, hareketleri. Lyubava Greshnova özellikle güçlüydü. proje üzerinde çalışan tüm aktörün ekibinin çabaları sayesinde film yorumları duygusal melodram ve çaresiz Romantikler tüm sevenler için tavsiye "sevgilerimi ilet".

eksiklikler

duyguların ilk akını sonra söz yazarı daha alaycı daha gösteriyi izledikten, o eleştirel hikayesi ve oyunculuk değerlendirirken, oldukça bilinçli filmi izleyecek. Görüntüleyici proje hakkında kararsız olması olasıdır. Bir yandan - büyüleyici ilginç hikaye çizgi, ince döküm, güzel bir görsel bileşen ve duyguların gerçek telaş (tabii ki, sıkılır, bu dizileri var). Belirli diyaloglar anlam tamamen yoksun olduğu hangi nedeniyle diğer karartıcı arsa tutarsızlıklar, On. çerçeve ve ikinci hikaye kültürlerinden mevcuttur. onlar yazarlar ile geldi, onlar, ama aktör oyunu tartışmak ve müzik olabilir - Her durumda, bu serinin karakterler anlam ifade etmiyor karakterize etmek.

Üç tahriş edici

gösteriyi izledikten sonra kendinizi o büyük tahrişine üç gerçekleri neden düşünme yakalamak. İlk -, aptal, ağlama ve kahramanın ataleti tedirgin hep kapitone bebek gibi, ağlayan ve topallama. Sonraki - bir müzik eşliğinde. Çok iyi, ama bazen can sıkıcı aşırı hacimde oluşan hafif çekince vardır.

Ve bir şey daha. Böyle bir tutku ve aşk söz konusu olduğunda, gerçek hareket eksikliği ve Vlad adına bir arzu - yakın olmak ve onun ilahi aşkın nesnesi dokunmak her zaman öpüşme sarılma, tahriş edici ve şaşırtıcı gülümseme ve (sadece iffetli gibi sempati Hint melodram) . Ama seri olarak merhem en büyük sinek - elbette, sıkıştırılmış aşırı doruk noktası ve son sahne.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.