SağlıkSağlıklı beslenme

Kilo kaybı için kefir diyeti: Kullanım dikkatli olmalı

Kış aylarında, hareketsiz bir yaşam tarzı led? Kendine fazladan birkaç çörekler izin? Ya da spor salonuna kış seferde gerekli olmadığını karar verdik? Zaman bu eksiklikleri gidermek için gelmiş demektir bel, karın ve kalça, yatırılan birkaç ekstra kilo, satın almış bahar - Sen tebrik üzeresiniz.

Gibi tekrar ince ve güzel olmak? kefir diyet, basit, lezzetli ve sağlıklı kilo vermeye: kurtulmanın tek yolu yoktur. Genel olarak, herhangi bir diyet kilo ve istenilen bilenmiş sonuçlarına rakamı getirmek için en kaliteli ve en etkili yollarından biridir. Her kadın onu uygun olacak ve tabii ki, kelimenin gerçek ve mecazi anlamda tat olacak bir diyet seçebilir.

kefir - hatta gastrointestinal sistem başarılı tedavinin birçok hastalığın önlenmesi için, tüm dünyada doktorlar harika fermente süt ürününün kullanımını öneriyoruz. Onun yararlı tedavi edici özellikleri iyi bilinmektedir - bağırsak normalleşmesini, sinir mide ve dolaşım sistemi üzerinde olumlu etkisi. ve o tamamen zevk kadın - kilo kaybı için kefir diyet, böyle bir yolu değil, sadece çok lezzetli değil, aynı zamanda birçok doktorlar tarafından tavsiye edilir. Uluslararası üne beslenme temelli kefir başarıyla bazı başkalarıyla Bu ürünü birleştiren diyetler çeşitli gelişir. Hatırlamak çok önemlidir: içecek kefir tüm favori yemekleri - kilo anlamına gelmez. Kefir, kefir elma veya salatalık kefir diyet - bu tam size ideal kilo kış aylarında kazanmış sıfırlamak gerekenler. Bir seçerken diyet, onların kompozisyonda tarifleri ve malzemelerle basitliğini tercih edilmelidir.

Yoğurt, kefir ve hiçbir şey ama

Mono-diyet - sadece bir ürünün kullanımını gerektirir kadar etkili ve basittir. Hangi herhangi miktarda kefir kullanmak için bir fırsattır çünkü özellikle uygundur. Ana durum - gövde kahvaltı, öğle ve akşam, yani kullanıldı zamanda en "gıda" alması gerekir. Bütün faydası bakımından kilo kaybı, Kefir diyeti en iyi şekilde kullanılır , oruç günlerinde ancak uzun diyet için. vücudun yorgunluk saldırı mümkündür, uzun vadede ile ağırlığı en aktif yanmış zaman, bir dönem uzmanlar ilk üç gün çağrı için çok ideal, "koltuk".

Ve nasıl lezzetli hakkında?

Günlük kefir bir elma eklerseniz, o zaman tamamen farklı bir diyet olacak: mono-diyet kavramı gıda kullanılabilir sadece bir ürün olduğunu akılda tutmak emin olun. Prensip olarak, denemek mümkündür ve - gözden kefir elma diyeti monopitanie bile daha alkış alıyor. farklı bir amaç için amaçlanan bu tür gıda - sadece aşırı kilo ve çirkin kıvrımlar, aynı zamanda biz çok kış ve eksik hayati vitaminler ve elementler, ikmal kurtulmak için değil bahar beriberi. Bu, farklı bakış açılarından çok yararlıdır - gastrointestinal sistem ve bir bütün olarak vücut güç temizleyin.

, Yedi güne kadar çarpıcı bir etki elde etmek için - bir elma ya da başka meyve ile tam kilo kaybı için kefir diyet, oldukça uzun bir süre olabilir "oturmak" için, bu nedenle, daha besleyicidir. kefir meyve ve son iki gün - - mono yine bu şekilde o diyete ilk iki veya üç gün sadece kefir, bir hafta diyet düzenlemek için en iyisidir. Tüm meyveler, süt ürünleri ile birleştirilir değil unutulmamalıdır - elma, armut ve Rusya mükemmel uyum diğer yerliler, ancak muz gelen, üzüm meyvesi denizaşırı terk edilmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.