Gıda ve içecekYemek tarifleri

Bıldırcın yumurtası ile salatası. en tarifleri

bıldırcın yumurtalı salata herhangi bir tabloyu parlatacak. Özellikle çok sayıda onun tarifleri çünkü. Bize kaynatmak için yararlı neyi bıldırcın yumurtası ve nasıl üzerinde durmak istiyorum. Ayrıca, en iyi tarifler açıklar.

Öncelikle neyi yararlı düşünelim bıldırcın yumurtası. Onlar antik çağlardan beri bilinen besin nitelikleri hakkında, değerli bir diyet ürünüdür. bıldırcın olarak yumurta içerir: protein, temel amino asitler (histidin, glisin, lisin, treonin ve tirozin). Buna ek olarak, vitamin A, B2 ve temel iz elementlerin (fosfor, potasyum, demir, bakır ve kobalt) büyük bir miktarda vardır.

Bıldırcın yumurtası "Petite" ile salatası. bunun hazırlanması gerekecektir İçin: Sekiz yumurta, dört haşlanmış patates, kavrulmuş tavuk dört yüz gram, turşu yüz gram, yarım bezelye kutu, kırmızı soğan, biraz doğranmış maydanoz ve mayonez. küçük küpler halinde tüm malzemeleri doğrayın. Bıldırcın yumurtası o zaman, sadece beş dakika pişirin onları soğutmak ve malzemelerin geri kalanını kesti. Tüm karıştırın eklemek bezelye ve mayonez. çanak otlar dekorasyon, hemen servis edilebilir.

bıldırcın yumurtası ve tavuk ile salata. İlk on beş dakika tuzlu suda meme kaynatmak gereklidir. Sakin ve şeritler halinde kesin. Yukarıda da belirtildiği gibi, on bıldırcın yumurtası kaynatın. Soğuk su koyun ve on beş dakika ve şeritler olarak açık kesintisinden sonra. Aynı şekilde iki büyük domates, taze lahana seksen gram ve peynir yüz gram Grind. Tüm malzemeyi karışım, mayonez ve kruton serpin.

bıldırcın yumurtalı salata "Rusça". , Serin, bıldırcın karkas kaynatın kemiklerden ayrı et ve ince şeritler halinde kesin. Üç salatalık turşusu, soyulmuş elma, üç haşlanmış patates yumru ve aynı şekilde ezilmiş on yumurta. , Mayonez tüm malzemeleri karıştırın yarım limon suyu ilave edilir.

Salata "Olivier" bıldırcın yumurtası. Bu küpler jambon (füme balık ve sucuk) yüz gram, içine kesilmelidir turşusu salatalık ve iki patates. sert haşlanmış onbeş bıldırcın yumurtası, serin, kabuğu kaynatın ve aynı parçaları kesti. Tüm malzemeleri karıştırın konserve bezelye, mayonez, sıcak sos küçük bir kaşık ve doğranmış taze otlar bir bardak ekleyin. Çanak buzdolabında üç saat boyunca durmak gereklidir.

Salata "Gurme" bıldırcın yumurtası. pişirin için ihtiyacınız olacak: Bir kiloluk ham karides, kiraz domates oniki, zeytin yedi adet yarım limon, küçük salatalık, marul, biraz maydanoz ve dereotu, parmesan peyniri ve mayonez yüz gram ışınını yıkadı. ikiye beş dakika, altı bıldırcın yumurtası, serin, soyma ve split için kaynatın. Şimdi karides için. Onlar buna ekleyin kaynar suya koymak bir dilim limon ve biraz dereotu gerekir. Kaynatın karides sonra çıkarın ve temiz, bir dakikadan daha az gerekir. halkalar halinde kesilmiş Zeytin, domates - ikiye, jülyen salatalık shinkuem ve üç büyük peynir. Sonra, bir salata hazırlamak başlar.

düz çanak alt kiriş kolları parçalanmış marul yapraklarının yarısını koyun 'de, küçük bir parmesan peyniri ile serpilir. Bir sonraki katman, domates ve salatalık olmak tüm peynir serpin gerekir. Daha sonra geri kalan yırtık yığını marul, bıldırcın yumurta ve biraz parmesan peyniri. Tüm Eğer limon suyu dökün gerekir. Şimdi dikkatle karides ayrıştırmak. salata üzerine, mayonez yüz gram koymak kalan peynir serpin. Bulaşık süslemeleri yeşil ve zeytin ile.

Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.