Entelektüel gelişimiMistisizm

Yefrosinya: adı kökeni anlamı

Adı Yefrosinya günümüzde oldukça nadir düşündü. Buna rağmen, modaya Amerikan ve Avrupa trendleri takip vermeyen bazı ebeveynler, asırlık Rus meslektaşları dikkat edin. Çoğu yenidoğan bebeğin ismi Yefrosinya için tercih edilir olması şaşırtıcı değildir. Frosya Frosyusha Esin, Senya - onun kısa türevleri, diminutives seçenekler. Bu arada, adı Yunan kökleri vardır. Bu dil ile o kadar çevrilmiştir "sevinç". Gün Frosya iki kez kutlamak Ad: Haziran 5 ve 8 Ekim.

Çocukluk ve ergenlik

Enerjik ve aşırı duygusal bir kız Yefrosinya olduğunu. adının anlamı yaşlardan itibaren bunun üzerinde bir etkiye sahiptir. Bebek oturup mümkün değildir. Ama burada o sevmez, anneme yardım etmek: o garajda bir araba motorunda babasıyla kazma gibi daha fazla. kız da kesin bilimler, teknik disiplinlerin becerisini gösterir. Bu kimya, fizik, matematik ilerlemeleri sergiliyor. Ama okumayı sevmiyor. Diyebiliriz onun küçük topallayarak tüm beşeri bilimler söyledi. Frosya onları tamamen yararsız düşünmektedir. Kız arkadaşları küçük bir bebek var. Ama çocuklarla, o suda balık gibi hissediyor.

Okuldan sonra, emin genç Yefrosinya bir üniversiteye girmek için. Zaten ikinci yılında bu araştırma yapmak başlar. O bilgisayar programları yazmayı çok sever: monitörün arkasında saatler geçirebilirsiniz. kız posta kutusu veya sosyal ağdaki başka bir hesaba girmeye çalışır. Ama bilimsel geliştirme, ve çünkü merakı ilginç teknik çözümler arayışı amacıyla yapar. mobil kız - yaşlardan Frosya itibaren. O spor sever. çevreler yüzme, basketbol, tenis veya tırmanma ziyaret zevk ile.

yetişkinlik

Kilise takvimine odaklanarak, aylarca kızlar dişi isim vermek çok önemlidir. Aziz Euphrosyne gününde doğmuş Named Frosya kız, çalışkan bir genç bayan ve işlerini büyütmek için emin olun. O azim ve çalışkanlık kendisini arıyor. Kadına çok iyi aittir çevreleyen, o onların sabır, samimiyet için onları sever unutulmamalıdır. O önemsiz şeyler üzerindeki tartışmalar asla. Hatta ciddi çatışma bu önemsiz bir olay dönüşebilir. Yefrosinya zor değil, ama her zaman hainlik ve yalan kişiyi yakalayabilirsiniz. Ve onun mükemmel sezgi sayesinde.

insanlar üzerinde etkisi de yetenekli Yefrosinya: Adından değer Kız saygın kişi yapmak özel niteliklere bahşeder. Onun tavsiye önemsenmesi için tavsiyeler gerçekleştirin. Genellikle o şu ya da sağ o kişiyi ikna etmeyi başardı nasıl anlamıyor. Bilgelik Frosi - Ayrıca yüksek itibara sahip. Ne yazık ki, akıllı bir kadın olmak kararsız kalır. zihni gereksiz korku ve yanlış korkularıyla boğulmuş gibi, sorumlu bir adım atmayı zordur.

karakter

Yefrosinya - onun zilyet olumlu karakter özellikleri veren bir isim. Örneğin, bir kadın bir çok sadık kişidir. Her zaman doğru gibi görünmektedir fikirlere sadık kalır. O sonuna kadar onlarla kalıyorum fikirli ihanet etmedim. Frosya - her zaman ilginç, eğlenceli güvenilir arkadaş. Fellows dikkatli seç: deneme yanılma yöntemi. onun iletişimin iç daireyi girmemiş olanlar ile, kısıtlama ile davranır. çatışma, incelik ve diplomasi gelmiyor.

Finansal konularda Yefrosinya bakım ve dikkat. kendileri ve aileleri için sadece para harcayın. Sürekli göründüğü gibi, temettü ödemek için emin olun, hangi projelerine yatırım yapıyor. Ancak bu kolay onu verilmezse - Herhangi bir kadın isteksizce onun fiyatını bilerek para kazanıyordum ayırdı. Onun karakterinin Olumsuz özellikleri bazen fanatizm gelen bir şey için belirlenen standartlara ve tutku göre yaşamaya aşırı merak, isteksizlik vardır.

aşk

kilise takviminde boyalı ay ve gün Kadın isimleri, genellikle yeni doğmuş kırıntıları veliler seçin. Arayan kız Frosya, bazı özelliklerin tarafından bebek ver. Örneğin, doğal bir ihtiyaç aşkı. Bu duygu kızlar için çok önemlidir. Bulunan ortağı olması, o ısı ve anne dikkatle ona geçerlidir. Bazen onun vasilik aşırı ve uygunsuz. genellikle memnun etmek arzusu obsesif ibadet yardım etmek arzusunu ayıran hattı üzerinden gidin. bu kadın seçilmiş tepki eylemleri talebiyle doğru olanı yapıyor ikna zaman. Bu hayranlık ve minnet ihtiyacı vardır.

erkeksiz uzun Canlı Euphrosyne mümkün değildir, adının anlamı kız ve sevgi alanında bir etkisi vardır. bir ortak olmadan, o savunmasız, zayıf terk edilmiş hissediyor. kendi yetenekleri, belirsizlik içinde şüphe Onun kapak. Aynı anda Frosya kısa tercih ama cinsel ilişkiye dayanan düzenli iletişimi vererek bağımsızlığını sever. Yatakta zorlanma gibi, bu yüzden sık sık ortak inisiyatifi kaydırır etmez. Bu arada, ikinci yarının rolü sıklıkla bakıp, güzel genç erkekleri tercih eder.

evlilik

Çapkın sık Yefrosinya. İsim Kadın buna karşı cinsi çeken özel bir çekicilik verir. Onun fanlar - bini bir para. Buna rağmen, evli Frosya dışarı geç. Ailesi hayatı genellikle başarıyla gelişir. kadın eşi adına anlama eksikliği hisseder. düşerse Ama, düzeltmek için, katlanmak, her şeyi tahammül edebiliyor. kız evlenmeden hemen kullanılır ve sadık bir eş haline almak için biraz zaman aldı. Birkaç yıl sonra kocasının ve çocuklarının hatırı için kendi çıkarlarını feda etmeye öğrenir.

o sevmez ev işi, bu yüzden mükemmel hostes çalışmaz aramak için. Ayrıca Frosya çocuklarla nasıl başa bilmiyor. Onları yeterince ilgi yok. Büyükanne, sırasıyla bunun dışında da kötüleşir. hemşireler torunları, sorunlu olacağını Efrosinya yakalayın. Çoğu zaman, bir kadının yalnızlık aile hafta içi tercih ediyor. İstisna - sonbaharda doğmuş bir kız. İşte bu iyi bir eş ve tutumlu bir ev kadını olabilir.

Kariyer ve Sağlık

Araştırma alanı Yefrosinya kendilerini fark edebiliyor. adının anlamı o pedagoji, psikoloji olanağı verir. Eyalet düzeyinde ödüllerle kadar - O çok yüksek irtifaya ulaşan doğa bilimleri ilgileniyor. Bazen Tarih, sanat, siyaset ilgileniyor. Ve 9 kez 10 üzerinden Frosya bu etkinliklere ilerleme. Mali bağımsızlık ve girişimci iş zekası sadece 30 yıl sonra kadına geliyor.

kızın sağlığı açısından o oldukça zayıf olduğunu. O sık soğuk algınlığı tabidir. Bu bağışıklık sistemi çalışma voltajı, aşırı yüklerin bir sonucudur zayıflatmaktadır. Frosya daha dinlenmen gerek. Yaş ilerledikçe, bir kadın kas-iskelet sistemi ile ilgili sorunlar "kazanmak" için. o sık sık hasta olan veya varisli damarlar artrit. Buna rağmen, ölümü dinç ve enerjik Yefrosinya kalana kadar. ad, doğa ve kadınların kaderini Anlamı ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır. Yani olgun bir yaşlılık kadar çalışabilir, neden hep neşeli ve aktiftir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.