OtomobilArabalar

Sağ tekerlek - lehte ve aleyhte

Rusya'da sağdan direksiyonlu otomobillerin satışını engelleyen bu düzenlemelerin ciddi yazılı kabulünü, konuşmaya başladığı iki yıl önce bu yazıyı, - Sadece okuyucunun dikkatini çekmek istiyorum. Ama sadece imkansız sağ yolculuk ile otobüsleri ithal etmek yapılmış, bu nedenle sağdan direksiyonlu otomobillerin sahipleri rahatlamayla üfledi.

Ben, ileriye bakarak Rus yasağı doğru tekerleğin olsun. Bu olsaydı, o zaman Japon muhtemelen bu piyasayı kaybetmemek için, ülkedeki hareketin yönünü değiştirdi olurdu ...

Gürültü izolasyonu, güvenilirlik, kalite, konfor Japon otomobil bazı üreticilerin araçlarda daha iyidir, buna söyleniyor değil.

Birinci ve ana argüman - Acil yüksek - araba sağ direksiyon eğer. İlginç bir şekilde, ve İngiltere'de şu ifadeye?

Tabii ki, örneğin, sağ araç toplam sayısının% 100'lük sırayla araba sürmek. Örneğin, Japonya'da. onlar bir kaza Onlar, yani daha sık ve daha fazlası.

İkinci argüman - sağ elini arabalar kötü üzerinde karayolu üzerinde sürüş yaklaşan şeritli bir yorum.

kötü değil, ama farklı - Bir düzeltme yapmak istiyorum. Örneğin, öndeki aracı sollamaya gerçekten zor açmadan düz bir yolda giderken. Yol virajlı (örneğin Rusya'da yollar gibi virajlarda olmadan yollarda çok daha fazla) olduğunda, bir yorum yolun kenarına yapılabilir. Ben, rahatsız katılıyorum, ama buna alışmak.

Hatta dikkate negatif alarak, ben aşağıdaki öğeleri not etmek istiyorum: ama yamaçları sonbahar ve solak sürücüler otomobilin üzerinde ciddi bir kaza. paradoks?! Hayır, sadece sollamak kadar haşhaş, ama makine gücü daima onun zamanında tamamlanmasını yakalamak için yeterli değildir. Yani belki nedeni incelemede değil mi?

Üçüncü argüman - Japon yollar tarafından yapılan optik. Eh zaten burada sağlık kontrolü geçemez ve Rus yollar, en rahatsız binmek için far değiştirmez yoksa.

Ama bu diğer üreticilerin bazı araçların yapısal emniyet seviyesi olarak çok ciddi dezavantajları, değil. kimin adına, aslında ithalat sağdan direksiyonlu araçların saklamaya çalıştı.

Şimdi olumlu argümanlar hakkında yazacak, bence, oldukça önemlidir.

İlk argüman. Araç sağ tekerlek ve bir kaza sürücü durumunda ciddi yaralanmalar olmadan kalması için bir şans (söz konusu etmeyecek yaklaşan şeritli bırakarak nedenleri) trafik yaklaşan yol ile kullanıldığında soldan direksiyonlu araçlarda göre biraz daha yüksektir. O bile göğüs tekerleği kırma nispeten düşük hız sürücüleri de, bu tür kazalarda gördü ve ayaklar gösterge tablosunda yaralandı. Açılan sağdan direksiyonlu araba karşılamak için, sonuç aynıdır - Bir kaza sürücü soldan direksiyonlu bir araçta biraz daha yüksek hayatta kalmak için bir şans durumunda.

İkinci argüman. Yolun sağ tarafında hareket yönüne park aslında, hemen sürücü tarafında kapı açabilir ve sol elini kullananlar üzerinde yapmak zorunda olduğu araçların akışını eksik değil, kaldırımda çıkıp - özel bir cebe sahip değildir yerlerde, kaldırımın kenarında durdurmak istiyorsanız. Sol elle sürücü üzerinde bir şans kapı ile uçmak için.

Üçüncü argüman. aynı sınıfta Fiyatı sağdan direksiyonlu otomobil soldan direksiyonlu ile arabanın fiyatı biraz daha düşüktür.

Eh, Rusya'da monte Rus makine veya Avrupa arabalarda Japon sağ elini değişiklik Belki ama sürece akrabası olduğu gibi, bir yurtsever değilim ... kişisel bir mesele olduğu seçim özgürlüğü ...

Her ne kadar ... yeni teknik düzenlemeler okuyun. VINdolzhen 17 rakamdan oluşur ve Japonya'da bu 11 rakamdan oluşmaktadır ...

teknik düzenlemeler kapsamında tarafımdan yapılmış Sonuç: Japon otomobil nedeniyle Rus teknik düzenlemelere uyulmaması Rus yollarda binmek zorunda değilsiniz, değil onlar KISA Vin çünkü sağda direksiyon var, ama çünkü !!!!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.