Gıda ve içecekYemek tarifleri

Bigus Lahana

Bigus - Polonya mutfağı ulusal yemeğidir. Muhtemelen, bu kırsal doğmuş ve et ürünleri ve lahana, her türlü bir "demet" dir.

Günümüzde, masa ana Bigus taze lahana görülebilir. Bu çok olabilir, ama yine de lahana turşusu tabiri caizse, tat ekleyebilir.

Bigus taze lahana hazırlamak için, önce yemeğin et parçasını hazırlamalısınız. doğranmış soğan bir tavada küp ve yavru halinde kesilmiş yüz elli kilo sosis ve füme etler İki ya da üç çeşit yüz gram,. ürünlerinin çeşitli, lezzetli tabak olacak. Bu zazharki hemen daha eşit tat kaliteli yemekler dağıtacak salça (aynı zamanda yüz veya yüz elli gram), ekleyebilir.

Bu lahana yarım kilo ile ince bir poshinkovat izlemektedir. lahana "fiş" koymak ve et suyu yarım litre ekleyin orta ateşte büyük tencere koyun. kaynatınız ve kısık ateşte kargaşadan bırakın. Sonra et yemekleri tavaya koyun. Bigus taze lahana olarak, lahana turşusu veya ekşi lahana iki ya da üç yüz gram eklemeyi unutmayın. Bu çanak hafif ekşi bir tat verecektir. Bütün malzemeler karıştırılır ve birbirleriyle tat özellikleri ile "ortak" böylece çanak, yaklaşık yarım saat olmalıdır pişirin.

Bu Bigus taze lahana çok lezzetli, daha ısındıktan savundu. Bu nedenle, gıda maddesi ısıtıldığı zaman daha küçük bir kapasiteye kısımlar halinde gecikmeli ve ortak pota prosedürünü gerçekleştirmek olmamalıdır.

Masanın üzerinde, bulaşık örneğin haşlanmış patates ve salata, salatalık ufacık ile servis edilir. Gayet basit salatası. plakaya Shinkuete salatalık orta boy sirke bir çorba kaşığı ekleyin, tuz, şeker, karabiber, şeffaftı. Sonra ekşi krema (iki ya da üç yemek kaşığı), kapağın ile doldurun ve yarım saat buzdolabında koydu. Sen karıştırılmış olur ve tedarik edilebilir.

Taze lahana ile Tarifler ayrı bir büyük yemek kitabından yerleştirilebilir. Nedeniyle pişirme ve diyet özelliklerinde yönlülüğü, için lahana, her evde kalıyorum ev delighting.

İlginç bir şekilde, taze lahana suyu sadece inanılmaz özellikleri vardır. Eğer lahana saf suyu yaklaşık bir litre için bir gün içerseniz, iki ya da üç kilo kurtulmak mümkündür. Bu sadece çok hoş değil içiyor, ancak her şeye alışabilir.

Taze lahana Yemekler çok besleyici hem de çok ucuz. En kolay salata - taze salatalık ile lahana nashinovannaya. Bir taze salata Özellikleri tuz, şeker ve biraz serpilir edilmelidir parçalama sonra suyu vurgulamak için "yoğurmak" olması ve ürünün bazı yumuşaklık satın aldı.

Lahana - Bizim bahçelerinde en yaygın sebzeler. Bu kullanımdan önce özel bir hazırlık gerektirmez, akan suyun altına başını üst hasarlı yaprakları kaldırmak ve durulama için yeterlidir. vücut için kalori yükü ürün tarafından emilen hacmi ile karşılaştırıldığında ihmal edilebilir, çünkü çoğu diyet okullar, tam olarak lahana çanak dayanmaktadır.

kilo kaybı için en ünlü çorbası - bu elbette,, lahana. Suyun Beş litre lahana iki kilogram, altı büyük soğan, yeşil biber, dört ve birçok domates gerekli. kesme, shinkuem tüm bileşenleri ve kaynar su kadar ekleyin. Tuz ve karabiber ile sezon yapabilirsiniz. o mide için yük taşımaz, çünkü bu yemeğin sabah, öğle ve akşam ve herhangi bir miktarda olabilir yiyin, fakat aktif olarak zararlı maddelerden vücudu temizler.

Lahana - sağlıklı bir yaşam tarzı, iyi bir fiziksel koşul ve uzun ömür yolunda atılmış yeni bir adımdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.