Sanat ve EğlenceFilmler

"Aşk İyileştirme Gücü": Filmin aktörleri

filmi "Aşk İyileştirici Gücü" bu malzeme olarak açıklanacaktır. Aktör ve rolleri aşağıda gösterilmiştir. Yönetmen Victor Tatarsky. komut Denisa Petushkova - resmin kalbinde.

öykü

İlk olarak, filmin arsa tartışmak "Aşkın İyileştirme gücü." Aktörler ve rol aşağıdaki bölümlerde açıklanacaktır. Film adının baş karakteri Anya. Bu neşeli olay olur. Bu güzellik yarışmasının galibi olur. Ani groom - durumdan yararlanarak, Rita adıyla ana karakterin kız arkadaşı Andrew geçmeye çalışır. Plan sadece kısmen yürütülür. Bununla birlikte, bu Andrew ve Anna ayrılması için yeterlidir. kız Moskova'ya gider. Andrew izler. Ve herkes yeni bir eş bulma gibi görünüyor bir anda, dava yeniden karakterleri iter.

Ana aktörler

Anna Pavlova ve Andrey - filmin ana karakterleri "Aşkın İyileştirme gücü." Aktörler Gryu L. ve A. Anischenko bu görüntüleri somutlaştırmak. Onlar hakkında daha fazla konuşacağız.
Leanca Gryu Moskova'da 1987 yılında doğdu. Ailesi - aktörler. Gençken ayrıldılar. Baba ailesi ile iletişim kurmuyor. 4 yıl içinde o Bradbury hikayesi dayalı edildiği "One" adlı genç yönetmen, tez projesinde bir rol oynamıştır. Bu 8 yıldan beri televizyonda çalışıyor. İlk Channel "Tick-Tock" adlı Vela çocuk programı. O yaşlardan itibaren dans eğitimi aldı. 12 yıl içinde ben Ay'ın Tiyatrosu'nda oyunculuk, bir sanat stüdyosu katılmak başladı. O oyunculuk bölümünde, VGIK eğitim almıştır. O Vladimir Grammatikova atölyesinde öğrenim gördü.

Alexey Anischenko Bryansk bölgesi, Dyatkovo şehir içinde, 1 Temmuz 1984 yılında doğdu. 2006 yılında, o ders V. N. Afonina üzerinde WTU Shchepkina okudu. O, "Altın Listesi" kazanmıştır.

Olga Reptuh Rita oynadı. Bu konuda da ayrı ayrı ele alınmalıdır. Olga Reptuh 1 Ekim'de, 1978 yılında Gomel doğdu. Ben tiyatroda oyunculuk stüdyoya girdi. Bir ay boyunca orada okuduktan sonra. Bundan sonra, o 20 yarışmacının arasından seçildi ve kız tiyatronun destek personeli katılmadan, devlete başvurdu. Hons Mektupla oy şeklinde, Sanat Belarus Akademisi'nde eğitildi. L. Davidovich - Onun amiri LA Monakova ve öğretmendi. O Gomel Drama Tiyatrosu sahnesinde gerçekleştirdi. Avustralya'da Sydney kentini ziyaret etti. "Pilgrim" sahnede ortaya çıktı.

ikinci planı

Anya annesi Antonina ve Ale adındaki - "Sevginin İyileştirici Gücü" filminde, sunulan iki kadın imajını Aktörler Garkusha T. ve A. Bogdanov bu roller oynamıştır. Onlar hakkında daha fazla konuşacağız.

Tatyana Garkusha 28 Kasım'da, 1948 yılında doğdu. O Tiyatro Sanat Enstitüsü'nde eğitim gördü. Onun uzmanlık - "Film oyuncusu." O tabii Androvskaya üzerinde çalışmıştır. O tiyatroda Gorki de oynar.

Aleksandra Bogdanova Minsk'te 4 Aralık'ta, 1982 yılında doğdu. O bir bölümünde, Sanat Belarus Akademisi eğitildi "Aktör Drama ve Film." Sanatçı Onur - Ben VA Mischanchuka kurslarına devam etmektedir. O sahne Gorki Dram Tiyatrosu üzerinde Minsk'te oynar.

Maxim Fomin kemiklerin görüntüsünü somutlaşan. Biz bu konuda daha fazla konuşacağız. Maxim Fomin 20 Ağustos 1983 yılında doğdu. Tabii G. M. Kozlova üzerinde, SPbGATI eğitimi aldı. Ben A. A. Bryantseva adlı sahne Seyirci üzerinde oynanan. O, "MIG" merkezde faaliyet "ON.TEATR" denilen gençlik tiyatro yönetmenin laboratuar üyesidir.

Filmin "Aşk İyileştirme Gücü" Sergei Zhuravel ve Andrey Perepechko aktörleri fotoğrafçı ve Leonid oynadı.

en ilki bahsedelim. Sergey Zhuravel Minsk'te 1 Haziran'da, 1954 yılında doğdu. Belarus Halk Sanatçısı unvanını verdi. O Belarus Devlet Tiyatrosu ve Sanat Enstitüsü'nde eğitildi. Gençlik Tiyatrosu Minsk ve Belarus Devlet Gençlik Tiyatrosu'nda gerçekleştirdi. O yaratıcı faaliyet bir daha yer vardı. aktör ortaya çıktı Yanka Kupala Ulusal Akademik Tiyatrosu. O, "Alfa Radyo" sanat yönetmeni olarak kendini kanıtladı. "STV" kanal ses oldu.

Alena Kozyrev Sveta Polyakova olarak izleyiciler tarafından hatırlanacak. Kostüm tasarımcısı ve baş - filmin senaryosu görünen başka bir iki kahramanlarından "Aşkın İyileştirme gücü." Aktörler Natalia Kholodovich ve Ales Lesnikova ekranda bu görüntüleri somutlaştırmak. Valery Shushkevich kafa hekim Nikolai Nikolaevich oynadı. Benedict Rasstrizhenkov Valeria Gaydukevich Valentina Losovskaya Anastasia Drobysh, Valery Kondratyev: Ayrıca, filmde aşağıdaki aktörler katıldı.

Daha fazla bilgi için,

Filmin Üreticileri Denis Petushkov tarafından yapılmıştır Valeri Todorovski ve Maksim Koroptsov. Sanatçı boyama - İlya Amursky. Besteci Vitaly Mukanyan oldu. Operatör - Yuri Shaygardanov. Şimdi film, hakkında daha fazla bilgi "Aşkın İyileştirme gücü." Aktör ve özellikle resimlerin yukarıda anlatıldığı gibidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.