Sanat ve EğlenceFilmler

Daff Hilari: filmografi, fotoğraflar, kişisel yaşam

Hilary Duff Erhadd (kızın tam adı), 1987 28 Eylül Birleşik Devletleri'nde doğdu. Ona ev devlet - Teksas. Aktris 1997 yılında onun Star Trek başladı genç ünlü TV dizisi ve film setinde sadece çalışıyor. Bir yapımcı, model, girişimci ve şan faaliyetleri ile ilgilenir. Hilary Duff pop arasında değişen çeşitli türlerde çalışan ve yeni dalga ile sona ermez.

İlk kez o ABD Hollywood'un Records etiketi çalışan tek yayınladı. 2008 yılında, o sözleşme tamamladı ve beş yıl boyunca o oyunculuk gider. Britni Spirs, Mayli Sayrus, Üç Gün Grace ve arkadaşları gibi ünlü sanatçıların eserleri RCA Records ile sözleşme imzaladı sahip., O beşinci albümü serbest bırakılması için hazırlanmaya başladı.

Hilary iş alanında çalışıyor. O kendi giyim hattı ve parfümü var. Elis Allen ile birlikte kız kısa sürede bir bestseller haline gelen bir roman yazdım. Ayrıca birçok hayır kuruluşları ile omuzları işbirliği üzerinde.

oyuncu kARİYERİ

kimin filmografi rolleri çeşitli zengin Kariyer Hilary Duff, reklam kampanyaları vurulması ve yerel bir tiyatro ortaya çıkması ile başladı. o sitcom çıktı Önce "Lizzi Maguayer," diye 5 az bilinen resimlerinin oynamak başardı. serisi 2001 gençler arasında onu ünlü yaptı. başarı Eponymous metrajlı filmi çimentolu. Daha kadın "Toptan ucuz 1, 2" ve "Cinderella Hikayeleri", "Ajan Kodi Benks" ortaya çıktı. Bu resimlerin Daff Hilari kariyerinde en başarılı olmuş olduğunu. dizisinde, o da katıldı. daha dikkat çekici not edilebilir arasında "Law & Order", "Dedikoducu Kız" ve "hayalet, konuşur bir" "Two and a Half Men". Bir yapımcı olarak, o sadece o rol aldığı bu filmlerdeki davrandı. anketlere ek olarak, genellikle animasyon karakterleri sesli çekilir.

Şarkıcının kariyeri

2002 yılında, Hilary Duff (filmler ana gelir değildir) ilk stüdyo albümünü yayınladı. 2003 yılında, fanlar üç kez platin oldu onu ikinci bir iş, bir araya geldi. Üçüncü albüm de 1 milyondan fazla satış ikna ediciydi. Biraz sonra, ayrıca platin gitti şarkıların bir koleksiyonu vardı. çizelgeleri İtalya şarkıların bazıları birinci oldu. Albüm oldukça yüksek takdir edilmiştir büyük 4. şarkılardan biri - prestijli Billboard sıralamasında o 25 yerde oldu. 2008 yılında, Daff Hilari Hollywood'da son toplama etiketi başlattı. Bundan sonra, o eski 5 yıl oyunculuk ve yazma düştü olduğunu. 2013 yılında, o bir sonraki albümü oluşturulmasını açıklandı. Koleksiyonun Toplam satış dünya çapında 14 milyondan fazla olduğunu.

iş faaliyetleri

Hilary giyim kendi satırında iki sahiptir. Önce ABD, Kanada, Avustralya, Güney Afrika'da eşzamanlı sattı. fırlatma 2004 yılında gerçekleşti. dekorasyon, aksesuar ve gençler için eau de toilette vardı - Biraz sonra, üretim uzatıldı. Daff Hilari tamamen onun arkasında durdu olarak 2008 yılında çizgi yaymak, askıya alınır.

İkinci giyim koleksiyonu DKNY Jeans gözetiminde serbest bırakıldı. Hilary yerel tasarımcı ile çalıştı. Giyim genç kızlar için uygun, serbest bırakıldı. Uygulama 2009 yılında başladı. Duff Kendi parfümü yayınladı. Onlar en Amerika'da ve diğer kıtalarda satılan biri haline gelmiştir.

kitaplar

yayıncı Simon & Schuster Daff Hilari yazar Ellen ile birlikte, kitabın yayınlanması için bir sözleşme imzaladı. Yayın "İksir" 2010 yılında idi ve hemen bir bestseller oldu. otoriteye ABD'de ikinci - Bu gazetenin "New York Times" tarafından ifade edilmiştir. 2011 yılında, bir netice serbest bırakıldı. onun promosyon için Duff (ilk bölümü ile olduğu gibi) bir kitap turneye çıktı, ancak bu zamana kadar o zaten hamileydi. Romanın son parçası değildi 2013 kitap turuna çıktı, fakat Hillary baskısını imzalanan fanlar, Los Angeles toplantısında düzenledi.

O basit deneyimli ebeveyn boşanmaya bebeğinin oğlu için bir kitap yayınlamak istedim, ama planlar uyulmamıştır.

Kişisel yaşam

2010 yılında, (aşağıdaki resim) Hilary Duff hokey oyuncusu ile evliydi Mike Comrie. O Ulusal Ligi için oynar. Genç 7 yıl kız üzerinde insan, ama bu bir aile kurmak için bir çift durmadı. Nişan aynı yılın 23 Şubat tarihinde açıklandı. düğün yaz son ayında gerçekleşti. Bir yıl sonra bir oğulları Luca Cruz vardı. Kısa bir süre yaşadığı evli çift, 2014 yılında çift boşanma davası açtı. Bunun nedeni farklı karakter ve kişisel psişik aktris karşı bir uyarı değildi.

sadaka

kız kendini hayır işi yapmak için bir arzusunu ifade etmiştir. O felaketten etkilenen insanlara destek için 250 bin. Dolar bağışladı. Kadın zaten fazla 2.5 milyon toplanan ne durmadı.

Hilary genellikle mevcut hayır kurumları yardımcı olur. Resmen Çocuk Fonu Odri Hepbern tarafından istihdam edildi. 2008 yılında Duff reklamlarında yer LGBT karşıtı kelimeler insanları korumak. Ertesi yıl o çocuklar için büyükelçi atandı ve beş gün boyunca o muhtaç çocuklar için gıda ile sırt çantası dağıtarak, Kolombiya harcandı.

Ayrıca, o hayvanların koruyucusu olduğunu söyledi. O bir veteriner olmak istediğini çocukluk bana anılarını anlattı. Hayvanları ölen olmadığını fark edince Ama bu iş onun için olmadığını fark etti.

Oğlunun doğumundan (2012) sonra Hilary genç anneler için küçük kitapçıklar göndererek programa katılmak başladı. Buna ek olarak, o küçük çocuk var fakir ailelere, destekleyici yapan Fon yaratıcıları, biriydi.

şirket hasta çocuklara bir miting yardım tutmaya karar verdiğinde Duracell piller, Duff işi katıldı. Birden 20 bin bağışlanmıştır. Ekipman performansını desteklemek için Birimleri. Üstelik her dolar ile satın alınan piller hasta çocukların yardımına gitti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.