Sanat ve EğlenceFilmler

Kiev Sinemaları ve özellikleri

Ukrayna'nın başkenti sakinleri ve şehrin konukları genellikle sinemalarda vakit geçiriyor. Geleneksel olarak, film izlemek arkadaşları bir araya getirir, sinema salonlarında tayin tarihleri. Kiev sinemaları, modern ya da geleneksel teknolojileri kullanarak izlenebilen her zevke uygun bantlar sunar. Başkentin sinemalarının çoğunda aynı anda birden fazla oda var, bu sayede biletlerin önceden rezervasyon yapılmasına ve rahatça oturacağınız yerlerin seçilmesi mümkün olmuyor.

Sinema ağları

Kiev'de çeşitli sinema salonları faaliyet göstermektedir. Halk oylaması sonuçlarına ilişkin en yüksek geri bildiriyi hak ediyorlar. En popüler ağlardan biri Megaplex'tir. Kiev'deki birçok sinemada olduğu gibi, bu ağın kuruluşları birçok kasaba halkı için uygun ve indirimler öğrenciler ve çocuklar için sunuluyor. Ağın en popüler kurumlarından biri alışveriş merkezi "Blockbuster" da gerçekleşti. Bu sinema, aynı anda 1.800'e kadar izleyiciyi barındırabilir ve geniş bir kafe ve fuayesinde sunduğu bir oturum bekleyebilir. Kuruluşun dezavantajı sadece otobüs veya minibüsle ulaşabilmenizdir.

Kiev'deki en iyi sinemalar bir başka ağa dahildir - "Butterfly". Bu ağın en popüler kitlesi yukarıda tarif edilenin altındadır - sadece 6 sinemaya sahiptir. "Ultramarine" eğlence merkezinde bulunmaktadır. Kurum, halka yönelik olduğu için popülerliğini kazandı; sadece kitaptaki şovları değil, aynı zamanda bir sanat evi ya da retro bir resim de bulabilirsiniz. Orta fiyatlarla, ek salonlarda ve salonlarda rahat kanepeler bu ağı kamuoyuna çok çekici hale getirdi.

Nereden yeni film izleyebilirim

En yeni filmleri kaliteli izlemek istiyorsanız o zaman Oscar'ı ziyaret etmelisiniz. Kiev'deki birçok sinema salonunda olduğu gibi, metropolün yakınında bulunuyor ve bu da ziyaretçiler için oldukça cazip geliyor. O, gerekli bilgileri hızla almanızı sağlayan çok bilgilendirici ve kullanışlı bir web sitesine sahiptir. Sabah oturumları en uygundur ve öğrenciler öğrenciler için cazip indirimler yapar. Alışveriş merkezindeki konum, bir kafe, restoran veya rollerdrome'da oturum öncesi zaman geçirmenize olanak tanır.

Başkentin kalbinde bulunan, "Bağımsızlık Meydanı" ndan değil, başka bir sinemayı görmezden gelemezsiniz. Adı "Ukrayna". Kurumun seçkin olmasına rağmen bilet fiyatları mevcuttur (yaklaşık 60 gr.), Özellikle indirime hak kazanan öğrenciler ve çocuklar için. Filmin burada geçmesini beklemek sadece bir kafede olabilir, ziyaretçilere yönelik herhangi bir eğlence sağlanmaz. Repertuarda, eğitimli film severler için tasarlanan filmler eklenmektedir. Popüler olmayan türlerin resimlerini gösteren tek sinema bu değil.

Film severler için yemek

Kiev'deki en iyi sinemaları tarif ederek, filmlerin gösterildiği ilk kuruluşu görmezden gelemeyiz. Buna "Kiev" deniyor ve Sovyet döneminde inşa edilmiştir. Bu tesisin en büyük avantajı şehrin merkezinde olmasıdır. Bu sinemada yapılan çok sayıda indirim ve festival, çok farklı bir kitleyi cezbetmektedir. Bu sinema salonunda çocuklar için çok şey var. Sinema salonunun yapımı birçok değişikliğe uğradı. Filmleri 3D olarak göstermek için en iyi ekipmanlardan birine sahiptir.

Tür tablolarındaki alışılmadık şeyler, en çok Konstantinovskaya'daki "Zhovten" sinemasında gösteriliyor (26). Hemen yazarın sinemasını haftalarca harcıyor ve kültü yönetmenlerinin kasetlerinin geriye dönük incelemelerini sergiliyorlar. Kiev şehrinde pek çok sinema böyle zengin bir repertuara sahip olabilir. Bu kurumun beş salonunun her birinde kendi atmosferi var. Genellikle, repertuarda geniş bir gişede bulunmayan oldukça nadir tablolar bulabilirsiniz.

Kiev'de neler görebilirsin?

Kiev sinemalarının repertuarı her Perşembe güncellenmektedir. Şu an çocuklar ve yetişkinler için yeni filmlerin kiralanmaya başlaması söz konusudur. Haziran 2017'de kurumlar bizi memnun edecektir:

  • "Transformatörler" in yeni bir parçası;
  • Sonraki "Karayip Korsanları";
  • "Anne" nin tadını çıkarın.

Tüm bu filmlerin yanı sıra "Wonder Woman" yeniliği 3B olarak görülebilir. Bu teknoloji, çoğu Kiev sinemasında kullanılmaktadır. Çocuklar, 3D'ye giden karikatürler "Cars 3" veya "Spark" ı da ziyaret etmekten memnuniyet duyacaklardır.
Kiev'deki sinema repertuarları ilginç ve halk için hazırlanacak. Yenilikler arasında "Manifesto" tiyatrosunu Keith Blanchett ile birlikte görebiliyorlar ve Temmuz ayında bir "Michelangelo" belgesel şeridi gösterilecekler. Hayat ve ölüm " Ayrıca perşembe günleri afişlerde orijinal dilde, festivallerde ve retrospektiflerde filmler hakkında bilgi var. Sıradışı bir film izlemek isterseniz sinemaya önceden bir ziyaret planlamalısınız. Haziran sonunda, yediinci kez Ukrayna'da düzenlenen "İtalyan Sineması Haftası" başlıyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.