Sanat ve EğlenceFilmler

Filmi "Ve ışıklar sönünce": aktörler ve rolleri

İnsanoğlu her zaman ışığa çalışmıştır. Bu nedenle, karanlık ve ne insanlar korkutucu, gizlenir. Filmin aktörleri "Ve ışıklar dışarı çıkmak" açıkça ışıkta görülemeyen kabus korku gösterdi ve karanlıkta kendini gösterir.

Filmin konusu "Ve ışıklar dışarı çıkmak"

Film karanlık ve kasvetli çok kısmi David Sandberg tarafından yönlendirilir. İsveç'in yetenekli ikamet korku türünde kısa film için dünya çapında bilinen haline gelmiştir. 2013 üzerinden Işıklar denilen filmin aydınlık ve etkileyici makara internette delicesine popüler oldu. Kısa Form Bu eylem bir viral video haline gelmiştir. Bu popülerlik sonucu Hollywood, David ve iki filmde yer almıştır eşi Lotte Lorsten için hareketti. aktörler karanlığın otantik korku tasvir ettiği "Ve ışıklar söner" Burada James Wan mali destek sayesinde, Sandberg bir uzun metrajlı filmi oluşturur.

Filmlerin ana kahramanı - Rebecca adında sıradan bir kız. Aynı yaşta tek farkı - bir çocuk ve korkunç kabus vizyonları olarak görülüyor. Her olay, gece boyunca korku m korku beklenir. ailesi başka bir eve taşındıktan sonra Ancak, tüm korkunç belirtiler sona erdi. Bir yetişkin, o çocuk kabuslar çocuğunun hayal sonucu olabileceğini fark etmeye başlar hale gelir. günlük faaliyetlerinde bulunmaktadır Rebecca kademeli olarak çocukluk dehşetini unutur.

Ancak, şu an onun küçük kardeşi Martin ile değil. Zaten onların aile içinde bu çocuğun diğer insanlara görünmez şeyleri görür. O da seslerini duyar. Rebecca kardeşi inanmaktadır ve hayallerinin çok icat eder. Ancak, onun çocukluk hatırlar ve annesine yardım yapılması çağrısında bulundu. Şimdi ailesi yıldır bunları dadanan küfür eğilimi emindir.

filmi "Ve ışıklar dışarı çıkmak" olarak (2016) aktör Teresa Palmer ve Gebriel Beytman kardeş rolünü oynamıştır.

Teresa Palmer

güney Avustralya'da Adelaide, Theresa 26 Şubat 1986 sevimli doğmuş. O ailede tek çocuktu. Ailesi, yatırımcı Kevin Palmer ve hemşire Paula Sanders üç yıl onun doğumundan sonra evliliği parçaladı. kız aynı anda iki aile yaşıyordu. İlk başta onun akli dengesi kadın ve manik depresyon periyodik acı nöbetleri oldu annesi ile yaşıyordu. Sonra Teresa Papa, onun yeni eşi ve onun dört çocuklu aynı çatı altında yaşıyordu.

Palmer'ın ilk önemli rolünü "2:37" bir Avustralya filmi oynadı. Resmin galasında Cannes seyirci ayağa kalktı ve alkışladı. Bu bant ile Teresa onun gelecekteki Hollywood'un ajanı David Seltezer gördü. Amerikan film endüstrisinde genç aktris ilk "Garez 2" 2006 yılında gerçekleşti. Bugün bile, kadınların biyografisinde "Mad Max 4" gibi popüler filmlerin, "Sihirbazın Çırağı", "I -. Dördüncü" filmi "Ve ışıklar sönünce" oyuncularla olarak Palmer ustaca karanlığın canavar ile insan ilişkilerini yendi.

Gebriel Beytman

Gabriel Maykl Beytmen 2004 10 Eylül doğdu. Ailesi, o dokuz kardeşlerin küçüğü idi. Turlock, California'dan oyunculuk kariyerine, ailenin başından bu yana, Güney Kaliforniya taşındı. seçmelerin ay sonra Cebrail reklam ve baskı reklamlar filme başladı. uzun metrajlı film olarak Bateman böyle "Stalker", "Reanimasyon", "Anabel Laneti", "Kötü Şehir" olarak projelerde yer aldı. Sonra, yönetmen filmde çocuğu davet "Ve ışıklar sönünce." Filmde rol aldı aktörler, genç aktörün çalışmaları hayran olmuştur.

Maria Bello

İtalyan ve polka 18 Nisan 1967 ailesi gelecekteki popüler oyuncu Maria Bello vardı. Bello çocukluk Pennsylvania'da geçti. Mary Üniversitesi'nde hukuk diploması Kazanılan da oyunculuk dersleri katıldı. 1995 yılında, bir genç kız olduktan sonra dünya çapında film endüstrisinin başkenti taşındı. Hevesli aktris televizyon projelerinde, "Bay ve Bayan Smith", "Ambulans" yer almıştır.

1998 yılında, Maria Bello SAG ödülü sunuldu. O, "Bir TV draması En İyi Ekip." Için açgözlü ödül aldı 2004 ve 2006 yılında aktris ödülü "Altın Küre" için aday gösterildi. Ama Bello almadım.

Maria dahil kırktan fazla film ve televizyon dizisinde rol aldı "ışık söner." Mary ile Aktörler Palmer ve Bateman atmosferik bir korku filmi yarattı.

Film hakkında ilginç gerçekler "Ve ışıklar dışarı çıkmak"

  • başını sallar ve yüzüne bir gülümseme çizmek heykelcik, 2013 yılında Işıklar adlı bir kısa film izleyiciyi gönderir.
  • Film ve bilgisayar efektleri oluşturma sırasında kullanılmamıştır.
  • evdeydiler Maketler özel sahne seçilmez. Bu emlak sahibinin malıdır.
  • Genç Gabriel Bateman "ve kapanır ışık" için James Wan yönettiği ikinci korku filmi oldu.
  • olaylar bazı garip nedenle, filmde gerçekleşti evin bodrum filme bitiminden sonra altı ay yaktı.
  • Çekimler sırasında filmlerin yönetmeni mumlar ve floresan lambaların bu gerçek ışığında kullandı.
  • Film kiralama ilk gün karşılığını, yani planlanan netice hikayeleri olmuştur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.