Sanat ve EğlenceFilmler

"The Vampire Diaries" Sezon 6: serisi, arsa, aktörlerin tanımı ve rolü

Bu makale TV dizisi "The Vampire Diaries" (sezon 6) hikayesi odaklanır. Açıklama kısa serileri. Onun varlığının yılda bir TV programı var, bu çok büyük bir hayran kitlesi ve ödüllerin her türlü kazanmıştır. Şu anda, hesabın yedinci sezonu yayınlanacak.

1-4 serisi

Beşinci mevsim hayranları için beklenmedik sona erdi. Ancak, aynı serinin "The Vampire Diaries" (sezon 6) nihai devamında bekliyor. Serinin Açıklaması - her şey ekranda olanları tam uyum.

Ana kahraman Elena korkunç kaybı ile başa çıkmak için çalışıyor - sevdiğin birini Damon ölümünü. Ama o sadece onun ruhunu paramparça gitmesine izin veremem. Stefan'ın kardeşi Damon Mystic Falls bıraktı. Herkes onun dünyadan kardeşi ve kız arkadaşı Bonnie geri getirmek için bir yol aramaktadır düşünür, ama bir mazisi temiz bir hayat başladı.

O yerine geri hayatının her şeyi almaya çalışıyor çünkü Caroline, Stephen iletişim isteksizliği kabul edemez.

eski vampirin yeni yollarla yaşamak öğrenir oldu bu sefer, Alaric, At. Sevimli doktor Joey Üniversitesi'nde karşılamaktadır.

Elena Alaric sonsuza Damon sevgi onun anılarından silmek sorar, artık zarar görebilir.

Şu anda, Bonnie ve Damon oldukları yerde diğer tarafın artık, çünkü anlamaya çalışın ve hayatta olduğu görülüyor.

Elena kendine yeni erkek arkadaşı alır - Gerçekten arkadaşları şaşırtan Liam. Stefan döndü Mystic Falls, ve Bonnie ve Damon onlar bu gizemli yerde yalnız olmadıklarını biliyoruz. Kai ailesi klan İkizler orada manastırda gerçekten korkutucu büyücü, yıllardır orada yaşayan.

Jeremy, Elena'nın kardeşi de ona âşık, Bonnie kaybı yaşanıyor. Alaric üzücü düşüncelerden dikkatini dağıtmak için, vampirler mücadele ona bütün silahları vermeye karar verir.

Bonni Deymon yardımıyla eve döner ve Elena herşeyi unutmuş ve ondan artık çok korkuyor ettiğini öğrenir.

Böyle sıradışı bir başlangıç serisi "Vampire Diaries" (sezon 6) bir devamı olsun. Serinin Açıklaması sadece ana hikayesi içeriyor.

5-9 Serisi

Elena bir partiye Liam davet bir mısır tarlasında. korkunç kanlı kaza oldu gerçekleşir. Alaric anlamıyla Joe önünde kendi kanı ölen öğrencinin yardımıyla kurtarır. Her şeyi unutmak söyler, ama yakında öneri çalışmıyor fark eder.

dizi "The Vampire Diaries" (Sezon 6 Bölüm 7) Joe ve Alaric çok dokunaklı arasındaki ilişkinin bir açıklama olarak. Sonuçta o ona güvenir ve o onun tüm geçmiş ve cadı klan İkizler biliyor.

Damon oyuncak ayı mezarlıkta olduğunu ve Bonnie o hayatta olduğunu ve dünyadan disembarrass olması gerektiğini anlar.

Elena Vampir olduğunu Sevgilisi Liam anlatmaya çalışır. Şu anda, Alaric Damon ve Stefan İkizler Clan ve eve geri yolunu Bonnie görmeye Portland gidin. Paralel bir evrende, bir kız Kai ile hayatı için mücadele.

Joe Kardeş Liv arkadaş Bonnie'yi kurtarmak yardım etmeye çalışır, ancak kritik anda, onun ikiz kardeşi önler. Böyle bir açıklama 9 6 Serisi sezonu. "The Vampire Diaries" ye çok ilginç hale geliyor!

10-14 Serisi

Kai esaret kaçarak Mystic Falls geldi. Bonnie değil çalışıyor ederken, rehine Elena tutan çıldırmaya yalnızlıktan.

Liz Forbes hasta. Caroline bir doktor bulmaya çalışır ve Duke'de yapacaktım. Stephen orada da gitti ve yeğeni bir sergi ziyaret ancak Enzo orada toplanır.

Kai günışığı halkasını Elena yok eder, ama hemen çok sevdiği yardımına koşar Damon bir mesaj iletmek için yönetir.

Caroline annesinin kanını verir ve buna iyileşmekte olduğu görülmektedir. Ama bu böyle değildir. şehir ikizlerin babası gelir. Liv ve Luke birleşme kaçınmak istiyorum, ama babaları imkansız olduğunu söyledi.

Jeremy bir sanat okuluna gitmek görünüşte, şehir dışına gider.

kaybı açısından - bu serinin "The Vampire Diaries" (sezon 6) çok trajik devamıdır. Sheriff Forbes alanında işini bitirir ve yakında hastanede öldüğü zaman serisi açıklama, durumun bütün dram vermez.

15-19 Serisi

Bonnie sihrini yeniden kazanmak için yönetir. yakında evde olacak. Ama yolculuk sırasında adamın bir kadınla tanışıyor 1903, dünyada ve yanlışlıkla odasında onu vurur. Damon söz konusu kaydı görünce sesini kaybeder - bu onun "ölü" anne oldu!

o annesinin ölümü ile uzlaşmak olamaz çünkü Caroline, duygu kapanır. Stephen kızı şantaj ve duyguları kapatmak olun.

Joe klana kurtarmak için sihrini Kai verir. Aynı zamanda hamile olduğunu keşfeder. Alaric onu bir teklif yapar.

Kai Bonnie önce suçlu hissediyor ve af geçmeye çalışır. O onunla birlikte gider, 1903 yılında Elena ve Damon, orada kaçınılmaz felaketten Stefan kurtarmak için yetenekli Lily kurtarmak için.

Bonnie, intikam isteyen Kai 1903 yılında geçici hapiste onu yalnız bırakır. dizi "The Vampire Diaries" (Sezon 6) ise Serisi açıklama iyi sonuç için umut, ama sonunda trajediye yol açacaktır bir yanlış karar verdi.

Stefan ve Caroline - korkunç çift, sağ ve sol insanları öldürüyorsun. Lily yardım etmeyi kabul eder ve normal Stephan döndürür. Cadılar ve vampirler bir melez - Ve Joe Lily ama kafir ile, bir "kasap" olduğunu ve cezaevinde, bir değil onu kilitli olduğunu söylüyor.

Elena yine insan olmak istediğini söyler. teşekkürler Bonnie'ye, yine bir tedavisi yoktur Damon, onun kız arkadaşı bu gerçeği gizler.

Stefan Caroline döndürmeye çalışır. Ve Lily - ailesi Sapkınlar. Bunun sayesinde Elena bir çare bulur.

20-21 Serisi

Joe ve Alaric düğün hazırlığı bütün hızıyla devam ediyor. Damon Elena ile insan olmak istemektedir.

Lily, o kana susamış haline ailesine dönmek olamayacaklarını anladılar. Salvatore kardeşler bodrum katına kilitlenmiş ve gıda yoksun. Ama ondan önce o neredeyse tamamen bekarlığa parti bozulmadan, Joe öldürdü.

Joe ikizleri taşıyan öğrenir.

Kay, bu arada, 1903'de yalnız olmadığını gördük. O kâfirleri beslemeleri ve onun muzaffer dönüş evde hazırlamak.

yaklaşan fırtınanın Bonnie önsezisi. Geri dönen insanlık Caroline düğün Joe ve Alaric düzenlemektedir. Stefan kardeşi insan olmak hazırsa gerçeği anlamaya çalışır.

Tören başlar. Aşıklar aniden belirir ve Alaric'in gözlerine doğrudan Joe Kai öldürür, birbirlerine yemin verir. Genel karışıklıkta Elena bilincini kaybeder.

22 serisi

Elena uyanır. Kai büyü hayatını ve Bonnie hayatını bağlı olduğunu söylüyor. İkincisi hala hayatta iken, Helen uyuyacağım.

Damon Kai öldürür.

Elena büyülü vizyonları sayesinde arkadaşlarına ve sevdiklerine veda diyor. Damon mezarda bedeniyle, kapalı büyü ile tabut gizler.

Lily ve Enzo Heretics hapis dünyanın dışında var ve Mistik Falls yerde olduklarını öğrenirler.

Bu TV dizisi "The Vampire Diaries" (sezon 6) hayranları veda söylenir. Geçen serisi, açıklanması detaylı değil, bize yedinci sezonunda, Helena olmamasına rağmen, çok ilginç bir şey olacağını anlamak sağlar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.