Sanat ve EğlenceFilmler

Ivan Ohlobystin: filmografi ve biyografi. Ivan Ohlobystina katılımıyla çoğu rolleri ve filmler

Ivan Okhlobystin doğdu bir dinlenme evinde, Tula civarındaki 22 Temmuz'da, 1966 yılında "Polenov." Mühendislik ve Ekonomi Üniversitesi'nde öğrenci - Babası baş kurumun doktor ve annemdi.

Çocukluk ve ergenlik

Birçok keskin zekâ ve yaratıcılığı kaydetti rağmen yaşıtları arasında İvan özellikle oldukça sıradan bir çocuk yetiştirme, öne yoktu. Bazen öğretmenler müfredatın derin bilgi ve ülkemizin yaşamında partinin rolü ve önemi hakkında kendi düşüncelerini şaşkın. Liseden mezun olduktan sonra, Ivan kolayca yönetmenlik bölümünde VGIK girdi. Zaten finalde, o seçim komitesi yaptığı olağanüstü düşünme üyelerini bir gösterim yapmak başardı ve öğretmen ve öğrenci sıfatıyla popülaritesi bir öğrenci, kazanç olarak.

Yakında Ivan orduya hazırlandı. O füze birlikleri, hit askeri birim Rostov-on-Don şehrinde bulunan. İki yıl içinde, genç adam daha sonra seri "DMB" filmler için fikirler Okhlobystin senarist vermek bu zamanı, büyük bir deneyim elde etmiştir.

Biz hizmet kendisi hakkında konuşmak, bu gerçeği çok iyi özetlemektedir olduğunu şarampole harcanan zaman bir sürü Ohlobystin hizmet askerin iki yıl boyunca.

Erken kariyer

Anavatan için görevlerini verilmesi, Ivan VGIK iyileşti ve onun çalışma ve sosyal etkinliklere kendini dalmış. Iki alanda da büyük bir başarı elde ettiğini belirtmek gerekir. Bu öğrenci Ivan Okhlobystin Yönetmenleri Birliği Sekreteri yüksek ofis seçildi gerçeği ile kanıtlanır. Bu dönemde, uzmanlar defalarca farklı ikramiye bir sürü aldı yetenekli genç adamın yönetmenleri ve oyuncuları tespit ettik.

hızla doldurulan filmografi olan Ivan Okhlobystin, birçok ödül ve kazanır. filmi "Bacak" ana rolü Valeriya Martynova "Kinotavr-92" ödülünü ve "Gençlik-91" verildi. "Freak" Onun senaryosu ödülü "altın elma, altın kum" ve filmin aday "Hakem" En İyi Yönetmen dalında Kinotavr bir ödülü kazandı.

1992 yılında VGIK Ohlobystin mezun ve bohem hayatına daldı. Ancak, sürekli güncellenen fırtınalı hayatı, Ivan Okhlobystin, Filmografisinden rağmen, senarist ve oyuncu ( "Sığınak komedyenler", "Runaround", "Giselle Mania") olarak çalışmış.

Kişisel yaşam

sefih ve pervasız hayatın sonu aktris ile yaptığı görüşme sonrasında geldi Oksana Arbuzov büyük başarı elde etti zamanda filmin izleyiciye bilinen - "Çarpışma - kızı ment". Gençler birbirini seven ve 1995 yılında bir düğün oynadı. arkadaşlarınız ve genç bir çiftin arkadaşlarının Tüm eşi Oksana üzerinde yararlı bir etki kutladı. O daha az o işin içine kendini attı, alkol dokundu ve giderek din düşünmeye başladı.

Aşk, yanı sıra yokluğu - yaratıcı enerji ... büyük bir kaynak Yani Ivan Ohlobystin söyledi. Tırnaklar ve deyişleri onun hayranlarına keskin aktör tanıdık. Aile hayatı yetenekli bir insan mutlu gelişir olduğunu. bir röportajda, aktör o oldukça akıllıca evli ve evlilik hayatında içindir söyledi.

Daha yakın zamanlarda, hiç kimse muhteşem baba Ohlobystin Ivan ne olacağını tahmin olabilir. Şimdi altı kişilik bir ailede büyüyen çocuklar, hayatının anlamıdır.

Ivan Ohlobystin ve siyaset

Aktör siyasete zorlamak için çalışıyor filmde ve paralel olarak çalıştı. mahkumiyet tarafından monarşist Ivan Ohlobystin parti "Cedar" katıldı, ancak bu aktivitede ciddi bir ilerleme sağlanamamıştır.

Filmde Popülarite

Bu arada, film Ivan de, her şey çok iyi gitti. Yeni yüzyılın başında onun parlak çalışması sayesinde, son derece popüler hale gelmiştir. Ne olursa olsun o kurşun rolleri vuruldu bakılmaksızın ( "8 ½ $" - "Sekiz buçuk dolar") ya da bölümlerde ( "DMB"), onun karakterler hep izleyicinin belleğinde kalır, parlak ve çok samimi. Bir senaryo Ohlobystina dayanarak - "DMB" (5 filmler), "Maximilian", "Tatil", "süpürücü" ve diğer yüksek derecede uzmanlar tarafından takdir.

Erken 2001 yılına gelindiğinde 35 yaşındaki aktör, yönetmen, gazeteci ve TV ana Ivan Ohlobystin onyedi ödüller, senarist olarak yirmi bir ödülü yönetmen olarak, en iyi erkek oyuncu dokuz ödül vardı. Buna ek olarak, aynı yıl, Ivan sanatçı hediye için başka çok sevgili alınan - Belgrad'da ibadet çekim için Başkan V. V. Putina tarafından yazılı altın bir saat, ABD bombardımanı sırasında 1999 yılında Büyük Paskalya.

Ivan Ohlobystina ile Filmler

oyuncu ve yönetmen kümesi işe itibaren özel bir rezonans Ivan Parfen Rogozhin rolünü oynadığı resmi "Daun Haus" olarak adlandırılan. Film harika Dostoyevski romanı "Salak" gitti. Doğru, filmin kahramanları mucizevi modern alaycılar, uyuşturucu bağımlıları ve dejenere dönüştü. Film Fyodor Bondarchuk, gibi böyle harika aktörler istihdam Alexander Bashirov, Anna Buhlovskaya Barbara Brylska, Juozas Budraitis ve diğerleri. Film alay Dostoyevski oluşturulması için ciddi eleştirilere tabi tutuldu.

Ohlobystin ve din

Yakında ülkenin yaratıcı topluluk gerçek bir şok kucakladı - süper popüler yazar ve aktör bir rahip rütbesi. Daha sonra, birçok o tuhaflığı ve çılgınlık olduğunu düşündüm. Aslında, yolu aktörün din tamamen farkındaydım. Kutsal Patrik nimet aldıktan sonra 1998 yılında Ivan, televizyon "Canon" konulu bir dini programına başladı.

Önümüzdeki birkaç yıl, Peder John kilisenin hizmetine tamamen adadı. O her zaman tapınakta çok iyi hissediyorum olduğu kabul edilmiştir. o mesleğe dönmek zorunda kaldı Ama zaman geldi. Bu adımın nedeni - Zor mali durum. o zaman itibariyle (şimdi altı çocukların ailede - dört kızı ve iki oğlu) büyük bir ailenin babası (!) 48 metrekarelik bir bölgede yaşıyorsanız, Ivan normal varlığı ile bunları sağlamak olamazdı. O Luzhkov'la için bir daire almak yardım istedi, o reddedildi.

Ivan Ohlobystin: projeler

2001 sonlarında, Ivan Prens Daniel hakkında yaptığı kısa film tanıtıldı. O serideki ilk filmi oldu "Azizlerin Hayat." Sonra Dmitry Ushakov, ilgili filmler vardı Basil Katedrali. Yazarlar Projeye göre 477 filmden oluştuğu oldu. deyince, "sotsialschinoy" denilen edilmiş geniş aileler transferi - Ne yazık ki, TV Guide Bu onun diğer proje olarak, gereksiz kanıtladı.

"Komplo" (2007)

Uzun bir süre sonra aktör Ivan Okhlobystin faaliyetlerine devam etti. Onun yeni rolü tarihsel filmi "Conspiracy" önemli bir eser (yönetmen Stanislav Libin) idi. O Patrikhânesinde tedavi almış sonra İzni ateş. Bu nedenle, bu çalışma görülmemiş vaka olarak kabul edilebilir, filmde oyunculuk yaparken babası rol aldı.

Rasputina Ivan çok ciddiye yaklaştı rolü için - o anılar Purishkevich okuyup Yusupov Scotland Yard malzemeleri inceledi ve bir sonuç bu tarihi karakterdi bu sonuca gibi yanlış çamur dökülür.

Uzay Yolu

2009 yılında, aktör aktif çekim girişti. Rolünü her zaman çok ikna edici Ivan Okhlobystin, seyirci filmi "kurşun-aptal", "Petersburg Tatiller", "Kral" katıldığını hatırladı.

aktör faaliyetlerini etkili rahiplik ile bağdaştırmak olamayacağını fark etmiş ve kilisede faaliyetlerinden onu görevden talebiyle Patriği çağırdı. Patrik, 2010 8 Şubat yaptığı talebini kabul ettiler.

Aynı 2010 yılında, onun yaratıcı yeni bir yaşam faz Ivan Ohlobystin geldi. Filmografi aktör başka büyük iş doldurulan - Doktor-kinik BYKOV rolünü dizisi "Stajyerler" in. Bu görüntü "hit" Ohlobystina için özel olarak oluşturulmuş, ancak değildi gerçeğine rağmen çarpıcıydı. İlk seri seyirci unvanını kazanan bu kadar dizi, komik ve çok nazik ortaya çıktı.

Ohlobystin bugün

Aktör ve yazar bugün filmde talep hala. Orjinal senaryo yazdı, ancak yeni roller henüz bilinmemektedir. hep Ivan Ohlobystin ayırt özelliklerde - Hala o herhangi bir konuda görünümü ve görüş kendi noktası vardır. "Vkontakte" o aktif olarak hayranları ile iletişim ve çağdaş sinemanın sadece konuları tartışmak değil, aynı zamanda ülkedeki son olaylar almaktadır.

Bizim kahraman Bugün Ivan Ohlobystin oldu. Filmografi iyi bir aktör, kısa makalede, biz sadece bu yetenekli adamın en önemli yapıtlarından bazılarını vurgulamak başardı o kadar büyüktür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.