Spor ve SağlıkVücut geliştirme

Artem Dolgin: biyografisi, sporda başarılar

Artem Dolgin - profesyonel vücut geliştirmeci, oyunculuk yarışmalar WBFF federasyonu. Bugüne kadar, atlet filmlerde, ABD'de yaşayan ve bir kişisel video blog.

çocukluk

Artem Moskova'da doğdu. O yüzden Lipetsk bölgesinde bir köyde büyüdüm bu oldu. 5 yaşındayken, ailesi Zhitomir Ukrayna taşınmaya karar verdi. Dolgin Kiev üniversitelerinden birinde okudu. 8 yıl ile o ciddiye Greko-Romen güreş yapan edildi. 18 yıldır, o spordan emekli ve spor salonunda eğitim daldı.

ABD aktar

Hatta Arnold Schwarzenegger haline gelen bir çocuk, Dolgin zaimel idol olarak. oğlan ilk filmi "Komando" bunu gördü ve o zamandan beri o bir rüya gördüm - Amerika'ya gidip ünlü bir vücut geliştirmeci olmak. Üniversiteyi bitirdikten sonra, Artem programı Work and seyahat katıldı.

Kader Dolgin gülümsedi ve o ABD'ye hareket edebildi. İlk başta kolay değildi. Daha önce bir peri masalı gibiydi Amerika, yaşayan, farklı idi ve adam işçi olarak çalışmak zorunda kaldı. Ancak, atlet elleri ve egzersiz ile kombine çalışma ömrünü çizmedin.

sanatları

Bugüne kadar, Artem Dolgin oyunculuk okulunda okuyan. O düşük bütçeli film yıldızı davet edildi. Ama Artem emin önünde oyunculuk kariyeri, bu yüzden kendisinin sever ve aktif tren olanı yapmak olduğuna dikkat çekiliyor.

Artem Dolgin: vücut geliştirme, eğitim ilkesi

Bir atlet başından vücut geliştirme kariyerine olunca sonuç önümüzdeki uzun değildi ki, o, düzgün bir diyet inşa etmek ve hangi takviyeleri nasıl kullanılacağı hakkında çok fazla bilmiyordum.

Bir kez, koç Artem için bir eğitim oturumu sırasında yaklaşıp onu adam 600 $ ödeme yaptığı bir beslenme programı, teklif etti. bir röportajda Dolgin onun hayatını değiştirdi ve daha sonra bir kaç ay sonra, o bir profesyonel vücut geliştirme haline kim o olduğunu itiraf etti.

Artem sürekli eğitim düzenini değiştiriyor, ama temelde bir sporcu yoğun modunda ağır ağırlıklarla eğitiyor. Her biri, sürekli yük artan bir hafif ile başlar yaklaşım. setleri arasında biraz dinlenelim. Günde iki kez - yeterince sert sürede Artem Dolgin eğitiyor. atlet beslenmenin ana diyet protein ürünleri ve sağlıklı yağlar olun.

WBFF Katılım

, Ilham motive etmek ve diğerleri hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak üzere - Atlet sporda kariyer onun iki hedefleri için sahip olduğu garanti eder.

Erkek fizikçi Artem Performans hiçbir sevme vardı. Bu duruşu ve yargı yapısının adaletsizlik yokluğunu karıştırır. atlet inanmaktadır WBFF çok daha rekabetçi olduğunu. Böyle yarışmalarda sporcular kamu ve yargıçlara göstermek için bir şey var. Onlar büyümeye ve için çaba odası var.

Atlet o bütün sporcular gibi, eksiklikleri olduğu da kabul ama onlara çalışıyor. Artem amacı - bir efsane haline ve tüm engelleri ve korku yoluyla hayalini takip etmek insanlara ilham vermek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.