KariyerKariyer yönetimi

Sen toplu izole çalışmayı tercih? bu mesleklerin dikkat

Eğer içine kapanık değil, bir dışa dönük daha özelliklere sahip ve boş söz duramaz ise iletişimin çok karıştığı ofis işi - senin için değil. aktivitenin birçok alan vardır, daha bağımsız hissetmelerini sağlıyor. meslektaşları ile tüm iletişim halinde en önemlisi de asgari düzeyde olacak ve. Aşağıda istihdam seçeneklerinin bu türdeki en cazip örnekleridir.

arşivci

arşiv çalışanları sıklıkla (elbette yeterli ve iş yerinde geçen haberleşme) kütüphanecilerin eşit koymak olmasına rağmen, çoğu zaman tek başına çalışıyor. Önemli kayıtların değerlendirilmesi ile ilgili Arşivciler, belge koleksiyonları korunması layık görülen. Bunların hepsi bu durumda oldukça Tutor, personel olabilir - bir ön koşul değildir.

finansal analist

Rakamlar, bilgi, hisse senedi ve tahvil ile çoğunlukla anlaşma için bu sektörde çalışan işçiler. Onlar işadamları ve bireylerle kârlı yatırım eğilimleri ve hisse ipuçlarını incelemek. Çoğu zaman, onlar sadece muayene sırasında müşteri ile irtibata gerekiyor.

(Örneğin, muhasebeciler ve aktüerlerinin) diğer finansal sektörler alanında çalışan birçok kişi, çok fazla başkalarıyla numaraları ile daha fazla vakit değil.

grafik tasarımcı

sanatçılar gibi, yaratıcı bir düşünce çoğu zaman mesleğinin temsilcileri katıldı. Tabii ki, bu alanda ekip çalışmasını içeren alanları vardır ve, (eğer bir fikir tartışmak veya bir karar bunun üzerine almak isteyen özellikle) buna göre, küçük bir konuşma kaçınılmazdır. Sadece işlerini yapmak için - Sonra tüm bu durumda kalır.

Vahşi fotoğrafçı ya da sokak

sokak fotoğrafçılığı temel kavramlardan biri şudur: resim gibi otantik ve samimi olmalıdır. Bu, başarılı bir blok araması sırasında dış dünya ile iletişim olmadığı anlamına gelir. Sevinin - hayır davranma işte!

Aynı vahşi güzelliği baskı ile durumdur. fotoğrafçı susmak ve anlık başarısız çok sabırlı olmalıdır. Ve hayvanlar konuşmaya nasıl bilmiyorum ve bu çalışmalarında harika bir yardımcı!

asistan

İş laboratuar teknisyeni iş "ön planda" değil içerir ve gölgede ama tıbbi dünyada birçok profesyoneller için de geçerlidir. İnsanlar, bu alanda çalışanlar, bilginin geniş bir yelpazede analiz ve bilime katkıda bulunmak amacıyla elde edilen bilgilerin uygulamasını yaparlar.

Bir laboratuvar çalışmaları birçok alanı kapsamaktadır. bu uzmanlar çalışmanın alaka için her gün çok fazla zaman harcamak beri, sürekli akılsız iletişim ortamına batan önlemek için yönetmek.

Bağımsız hizmet sağlayıcı, blogger

Bloglama daha doğrusu kalabalık bir ofiste daha serbest oldukça gerçek bir ev yapıyor. meslektaşları yüz yüze olan bu eser sürekli iletişim içermez. Temelde editörler veya ajanların telefon üzerinden gerçekleşir ile veya e-posta yoluyla iletişime geçin.

Eğer özgürlük bir kitap yayınlamak planlıyorsanız bir süre diye bir şey, çoğu durumda, sadece ilgili olmaktan çıkar, çünkü daha da olur.

BT Uzmanı

İnternet teknolojileri - birçok aktivitelerde vardır olduğu bir dünyadır. bilgisayar ile çalışmak için oryantasyon yüksek düzeyde - Onlar bir şey tarafından birleşmişlerdir. Bu istihdam için sanat potansiyeli yüksek, çoğunlukla uzaktan iletişimini içeren anlamına gelir.

Bilişim sektöründe değil tüm pozisyonları aynıdır. Bu başkalarıyla iletişim az gerektirir davayı seçmenize olanak verir.

ressam

Çizim resimleri her zaman çok karlı bir iş olarak tarif edilemez. Ama bu izin verir (ve hatta bazen gerekli) yalnız olmak aktivitesinin bir alandır.

sanatçılar her zaman onlar ve ne üzerinde çalışmak nerede bir seçim var mı. genellikle stüdyoda veya evde oluşturmak için de, onlar (yani tam olarak istedikleri şeyi değilse) o kadar sıklıkla insanlarla görmek zorunda.

Film, video veya ses editörü

Çalışmalarının çoğu stüdyoda yalnız editör gerçekleşir. O kulaklık oturur ve izlemek veya video veya ses bölümlerini dinlemelerini.

hacimli eser, daha fazla zaman oldukça anlamsız konuşmalara vakit yerine, dinlemeye alınır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.