SeyahatYol tarifi

Soçi konumlar. Krasnaya Polyana, konum, yorumlar, fotoğraflar

Soçi Rusya'da değil, aynı zamanda çok kendi sınırları dışında sadece iyi bilinmektedir. endüstriyel işletmeler, eşsiz deniz dizme ve dağlarla şımarık değil Manzaralı noktalar, daha iyi bir yer haline getirmek sadece eğlence için değil, aynı zamanda bu tür dağcılık, kayak, dalış, serbest stil kayak ve diğerleri gibi sporlarda eğitim.

Gezi Soçi (Krasnaya Polyana onların inci) - her şeyden önce, doğa ve sonra müzeye, bir arboretum, mimari ve tarihi değeri diğer nesnelere.

Krasnopolyansky Bölge

Adler bölgesinde bulunan Krasnaya eyaletinde yakınında bulunan birkaç köyü kapsamaktadır Mzımta. Bu alanda, Yunanlılar ve Estonyalılar Rus çoğunluğunu 5.000'den fazla kişi vardır.

İlçenin makyaj çeşitli köyden oluşmaktadır.

  • Esto-Sadok - 900 kişilik bir nüfus.
  • Sadece 118 kişinin yaşadığı Medoveevka.
  • 316 kişilik bir nüfusa sahip Kepsha köy.
  • Chvizhepse - En küçük kasaba ilçe noktası - sadece 60 kişi.
  • Kentsel tipi yerleşim Krasnaya Polyana fazla 4.500 kişiyi kaplar.

Krasnaya Polyana (Soçi), manzaraları turizm işletme ile ilgili olmak, 2014 yılında Kış Olimpiyat Oyunları için mekan haline gelmiştir. Bu bölgenin el değmemiş doğası sadece sporcular değil, aynı zamanda eko-turist değil çekmektedir. Köy ve çevre köylerden sakinlerinin ana faaliyeti - turist ve sporcuların bakım.

Krasnaya Polyana bölgesindeki Oteller

turizm için zarif bir yer - Krasnaya Polyana (Soçi). Turistik ilçe memnun en zorlu ve tecrübeli turist bırakacağını (gezgin yorumları onaylamak). Deniz, dağlar, temiz hava, büyük hizmet, rahat bir otel ve eğlence merkezi: İyi bir tatil için her şey vardır.

Köy 1869 yılında eski Abhaz yerleşim yerinde inşa edilir ve 1878 yılında da Türk işgalciler kaçan 30'dan fazla Yunan aileleri taşındı. Bugün bir turizm merkezidir nerede tüm dünyanın geri kalan her yerinden insanlar.

Oteller - ayrıca Soçi turistik bir türüdür. Krasnaya Polyana istisna değildir. Nerede her tat, heves ve bütçeye uygun konaklama bulabilirsiniz. Örneğin, büyük otel "Polyana", eğlence kompleksi "Beyaz", "The Peak Hotel" ve diğer veritabanları müşterilerine mükemmel hizmet, konforlu odaları, Türk hamamı ve sauna, profesyonel masaj, bilardo, yüzme havuzları ve diğer birçok konumlar sunuyoruz.

Birçok turist merkezleri Krasnaya Polyana (Soçi) ilçesinde bir parçası olan Esto-Sadko, örneğin, yakındaki köylerde bulunmaktadır. Turistik (resim gösterisi) kayak pistleri, restoranlar ve barlar, aynı zamanda eski bir kale Achipse (7 yüzyıl), taze bal tadabilirsiniz ilçe arılık Dağ Bahçe, en büyük kalıntılarını ve Keops'un piramidin daha küçük bir kopyasını sadece içerir. ağacından yapılmış, bu piramit su, insanlara ve metaller şekli etkisini incelemek için bir araçtır. Herkes özgürce içine girip deneyin bir parçası haline gelebilir.

Trinity-St George Manastırı

Trinity-St George manastır "Yeni Soçi turistik" kategorisine giriyor. Krasnaya Polyana ölü bombardıman ve Hıristiyan olmayan insanlar, Rusya'da sadece 3 için dua edebiliriz kiliseler gibi, onların karada onun görünümünü gurur duyabilir.

Manastır kapalı rekreasyon merkezinin topraklarında pitoresk bir yerde dağlarla çevrili yaptırılmıştır. büyük güzellik ve rahibeler ve hacılar için konut konut tapınağın 4 bulunan küçük gölet etrafında bir açıklıkta.

Sinagog kilise özel kapsüllere sızdırmaz St. Nikolaya Chudotvortsa ve Holy Lavra'nın partiküllerinin ve St Panteleimon'un kalıntılar, muhafaza etmektedir.

Trinity-St George Manastırı bağışlar sadece para üstüne kurulmuş ve bugün tüm hasta ve etkilenen alır.

Krasnaya Polyana Rezervuarlar

Suyun Oluşumu - Bu Soçi konumlar biridir. Kırmızı Glade yaygın Krasnodar bölgesi dışında bilinen çeşitli benzersiz doğrudan su kaynaklarına, sahiptir.

Deniz seviyesinden 2000 metre yükseklikte yer Chmielewski Gölü, Soçi Milli Parkı'nın parçasıdır. 2012 yılından bu yana, kendi topraklarında bir serpantin yolda bir cipte bir gezi sunuyoruz elverişli yürüyüş yolları ve adımlar ve heyecan severler ile donatılmıştır.

turistik mekanları için güzel görünümleri, rahat bir yer Chmielewski ekoturizm için göl hedef yaptı.

Krasnaya Polyana, özellikle popüler mineral kaynaklarıyla açısından zengin sucul konumlar arasında. Onlar infertilite ve kas-iskelet, kardiyovasküler ve sinir sistemlerinin hastalıklardan muzdarip insanlar tarafından ziyaret edilmektedir.

köylerde ve Matsesta Kudepsta yakınında akan şifa, özellikle suyun birden çok örneği, bu sağlık yıl boyunca geliştirmek isteyen yeri olup.

Şelale Brothers genellikle turist üzerindeki etkisini hipnotize. İki o Achishkho dağlar yükseklikten deniz seviyesinden 2000 metre düşen, kendisinden oluşturulduğu güçlü akışı.

ekoturizm Krasnaya Polyana (Soçi) seçilirse, ilde yaz turistik - onun göller ve yaylar olduğunu. yürüyüş turlarından severler düzenlenmektedir için, bu süre boyunca çarpıcı kareler ve temiz havayı ve flora ve bu yerlerin fauna hem tadını çıkarabilir.

kayak merkezleri

Krasnaya Polyana kayak pistlerinin gururu hizmet düzeyi yüksek, uluslararası ve oteller yer alıyor.

turistlere hizmet Bazlar, kategoriye ayrılır, böylece her müşteri econom, standart veya VIP sınıfı içinde dinlenmek için bir yer önceden seçebilir. Kayak pistleri Avrupa'da ünlü kayak eşit koyar tüm dünya standartlarını karşılamak.

Bu alp kayak, biatlon, kızağı ve serbestte yarışmalar barındıran, ama kayak ilk kez karar verenleri korkutmuyor. Deneyimli eğitmenler güvenle öğretmek ve dağlardan onlara yukarıdan yol gösterecektir. Ünlü olimpik kayak pistleri - Krasnaya Polyana (Soçi) yakalamayı başarmıştır. Kışın Gezi - ülke genelinde ve yurt dışından gelen kış sporları tutkunlarını çeken farklı karmaşıklık düzeylerinde ait parçaları dahil olduğunu.

dolmenler

Uzakta değil Krasnaya Polyana köyünden gizemli antik dolmenler bulunduğu, gerçek amacı bilim adamları tarafından bilinen değildi. onlar düşünülen bu taş fazla 4000 yıl ağır monolitik döşemelerin yapıları ve bugün en iyi ülke korunmuş.

Krasnopolyanskaya dolmenler onlar küçük ve Mezar gibi daha fazladır, zemin seviyesinde girişleri var. Dolmenler dağ Achishkho dibinde bulunan bu yana, bilim adamları hala kaya nedeniyle toprak ve taş düşer kaplı sadece diğer nesneler çok daha fazla olduğunu göstermektedir.

buralara gel, jiple ya da (yaklaşık bir saat) yürüyerek Ya.

büyük balık

Rybin kompleksi inşa edildi yaklaşık 20 yıl önce balık meraklıları ve lezzetli sağlıklı gıda için, 3 gölleri arasında uzak bir yerde bulunan. Bu balıkçı cennete almak için, off-road seyahat yoluyla, ya da kompleksinden onları aramak gerekir.

çaba boşuna görünmüyor. için Muhteşem balıkçılık göl alabalığı, sazan ve sazan deneyimli bir balıkçı, hatta bir acemi olarak hissetmenizi sağlar. Yerel şefler sonra lezzetli bir akşam yemeği hazırlamak ve hazır olana kadar, müşteriler dinlenme ve yakalanan balığın otantik bir Rus hamamında rahatlayabilirsiniz.

Çocuklar için gerçek bir macera hayvanlar evde beslenen hayvan ve yem yerel küçük hayvanat bahçesi, bir ziyaret olacak.

Krasnaya Polyana içinde yat yolcuları hatta "anne" rüyalar en heyecan verici maceralarından gerçeğe bir yer olarak bu yerin konuşmak o kadar farklı olabilir. Bunu yapmak için, Krasnaya Polyana gereken her şeyi vardır.

tramvay kablosu

Krasnaya Polyana (Soçi) turistik başka nedir? teleferik ilginç bir sürü açar. Onun üzerinde mi 2100 metreye kadar gidebilir.

Bu kompleksler "Alpika Service", "Rosa Khutor" ve kayak merkezi "Dağ Carousel" arasındaki bağlantıdır. Yakın zamanda inşa Yeni şube teleferik, Black Piramidin tepe kayakçıların teslim edecek.

Tüm yıl boyunca işletilen başvurmak, bir fabrika üreten buz dağ yamaçları inşa edildi.

Olimpiyatlardan sonra Krasnaya Polyana

Bugün Krasnaya Polyana - dünyadan kış sporları severler çeken iyi reklamı nedeniyle olimpiyatlara kayak merkezi. konumlar çok sayıda doğal ve insan yapımı hem herhangi bir seyahat tatmin edecektir. Mükemmel bir tatil için her şey var: deniz, dağlar, göller, nehirler, şifa yaylar, temiz hava, iyi hava ve büyük hizmet.

Bu alanda dünya çapında bir çare olabilmek için her neden yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.