Sanat ve EğlenceFilmler

Bradley Steven Perry: Genç aktörün biyografisi ve filmografisi

Bugün, Bradley Steven Perry - Hollywood'un en popüler ve gelecek vaat eden genç aktörlerinden biri. Sonuçta, yaşına rağmen, o zaten farklı projeler onlarca çekin ve Disney Channel'da bazı önemli öncü rol almak başardı. Onun biyografik veriler ve diğer bilgiler ile ilgilenen Günümüzde giderek daha fazla taraftar genç aktör.

Bradley Steven Perry: Biyografi ve filmde ilk çalışması

o an ailesi ile yaşadığı popüler aktör bugün Güney Kaliforniya'da küçük bir kasabada Kasım 23, 1998 doğdu. Ve birisi kaç yaşında Bradley Steven Perry, isterse şimdi genç bir adam 15. O oğlan küçük yaşlarda oyunculuk ilgi dikkati çekiyor.

Ve sekiz çağında, hâlâ kendim denemek için bir şansı vardı. İlk olarak, tabii ki, o çok az rol aldı. Örneğin, 2007 yılında filmi "Connor seç" bir öğrenci oynadı ve kısa filmde Dzhordzhi Rozentalya rolünü kazandı "Muhteşem Max." Böyle küçük bir rol onu ünlü yaptı değil, ancak ona çok gerekli tecrübe ve eleştirmenler önünde kendilerini ifade etme yeteneği verdi.

Filmografi genç oyuncu

Tabii ki, ilk mahkemeden sonra, Bradley (Bradley Steven Perry) o grubunun yanı sıra bir yere kendini görmedi verdi ve aktif dökümlerde çeşitli katılmaya başladı. 2008 yılında serinin ataklarının birinde Charlie rolünü indi "Without a Trace". Ve 2009 yılında, o birkaç küçük roller teklif edildi. Örneğin, o film "Old Dogs" ekstra ve filmde bir güvenlik görevlisinin oynadığı "karşıt gün."

Ama asıl başarı 2010 yılında genç aktör geldi. Bu Bradley Steven Perry serisinde başrolü var o zaman oldu "Charlie tutun." Bu komedi nasılsa dördüncü çocuk doğduktan sonra yaşama alışmaya çalışırken Duncan ailesinin hikayesini anlatır. orta yaramaz kardeşler sürekli bazı yeni şakalar icat - Burada, genç oyuncu Gabe rolünü indi.

Bradley Steven Perry ilk serisinin yayımlanmasından sonra şöhret oldu. Bu seride, bugün çalışmaya devam ediyor. Bu arada, 2011 yılında denilen tam uzunlukta komedi gevşek bu proje, "Charlie Bekle dayanıyordu! Noel'deyiz!".

2011 yılında, genç oyuncu bir başka önemli rol almıştır. O müzikal komedi bir spin-offom ünlü film "Sharpay'in Göz Alıcı Macerası" Roger Elistona oynadığı "High School Musical".

Bazı ilginç gerçekler

Tabii ki, çünkü sürekli çekim Bradley Steven Perry her zaman okula olamaz. o Evde eğitim edilir - Ama bir erkekle oluşumu değil unutulmuş. Ama anketlere ek olarak, çeşitli etkinlikler ve eğitim katılmak, adam hala beysbol takımı oynatmak için yönetir. Bu arada, New England Patriots tutkulu bir hayranı.

Bradley Steven Perry da aktif hayır işlerinde katılır. Mesela, Mattel Çocuk Hastanesi üyesidir ve genellikle Noel ve diğer tatil kutlamak için yardımcı yanı sıra, hastanede çocuklara oyuncak dağıtan muhtaç ailelere. adam da Make onların isteklerine yürütmek için tehlikeli ve tedavi edilemez hastalıklar çocukları sağlayan bir İstek Foundatoin, organize ilgilenmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.