Müzakereler

İngilizce konuşmayı öğrenme

Mailpiece hala iletişimin en popüler şeklidir. bilginin teslimat hızındaki telefon, faks, Skype kaybetmek, mektup onlardan bilgi, temsil edilebilirlik, düşük fiyat doğru iletimini göze çarpıyor. gönderirken ticari teklifler mektup sadece yeri doldurulamaz, ama sizin ve iş hakkında yabancı ortaklarla ilk kişiliksiz kişileri en olumlu izlenim yaratmak yardımcı olacaktır. Yasal olarak yetkili tescil, antetli iyi bir iş dili yazma, mektup büyük bir başarı ve uluslararası iş daha da refah anahtarıdır.
Son yıllarda, temel uluslararası dili iş adamları arasında iletişim İngiliz haline gelmiştir. İş yazısı İngilizce olarak bugün, bu yüzden her iş adamı bir iş mektubu yazarken temel kurallarını bilmesi gerekir, dünyanın her yerinde her işadamına açık olacaktır. iş yazışmaları başlamadan önce kendileri için aşağıdaki noktalarını belirlemek için gereklidir:
1. harfi yazın:
o soruşturma mektup,
o soruşturma mektup,
Teklifin o mektubu,
o bir şikâyet mektubu,
o bir teşekkür mektubu,
düzenleyici mektupta o
, Kapak o
O devam ettirme
o aday hesap
O Özür,
isteğe O yanıt,
Davet işbirliği o
o özel bir mektup).
2. varsayılır ise bir yanıt harf (a yanıt mektubu örneğin amaçlanmamıştır bazı durumlarda reklam bülteninde, vardır).
o yazışma sorusuna ilişkin herhangi bir şüphe bırakmayacak olsun mektubun 3. Will içerikleri, berrak gönderdi.
İngilizce İş yazışmaları oldukça farklıdır konuşulan İngilizce saklıdır ve resmi tarzı ciddi, tabii ki, her şeyden önce, dil. İngilizce yazışmaları sürdürmek için resmi mektup yazma ve İngilizce belgeleri hazırlanması kurallarını öğrenmeleri gerekmektedir. İngilizce İş yazışmaları - özellikle ilk temas sırasında, yabancı iş ortakları üretmek için kullanılabilir işletme, arama kartı. Bu mektubu okumasını ilk izlenim, bu konunun özel ilgiyi hak anlamına gelir işiniz, refahını bağlı olduğu için daha sonraki ilişkilerde önemli bir rol oynayacak.


Okuyucu ilk konuda derhal harekete geçmesi gerektiğini ortaya çıktı düşünce böylece İngilizce konuşmayı öğrenme, mantıksal bir sırayla yapılmalıdır. Mektubun ne olursa olsun amaç, yazışma tonu sakin ve doğru olmalıdır ve basitlik ve uygun kelime kombinasyonu bilgi sağlar ve açıklamalar ve eklemelerle sonraki yazışmalar hariç tutacaktır. İş yazışmalar sorunu gidermek için uygun görünüyor olsa bile, aşinalık ve profesyonel argo ile kabul edilemez. Ne zaman iş yazışmaları yürüten belirsizlik, yanlışlığı ve gereksiz kesimler kaçınmalıdır.
İngilizce konuşmayı öğrenme hatta kurallarından hafif sapma yasal olarak kusurlu yapabilir, her açıdan kusursuz olur. yurtdışında önemli iş belgeler üzerinde bir damga, memurun yalnızca bir imza koymak için alınan olmadığı için bu gerçeği dikkate alınmalıdır. Doğal olarak, mektupta bahsedilen tüm gerçekleri dikkatlice kontrol edilmeli ve Executive tarafından kabul edilmelidir. İngilizce İş yazışmaları - uluslararası iş faaliyetinin önemli bileşenlerinden biridir. herhangi bir büyük şirketin çalışanlarının Profesyonellik büyük ölçüde düzgün İngilizce oluşturmak için yeteneğini belirleyen iş harfi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.