Sanat ve EğlenceFilmler

Alexander Negreba: filmler, tiyatro ve film, edebi çalışmalarında rolleri, yönetmenin işi

Negreba Alexander kim? Hangi aktör filmleri rol aldı? Nasıl başarılı kariyerini geliştirdi? Bütün bunlar bizim makalede ele alınacaktır.

ilk yıllar

Negreba Aleksandr Valerianovich Ukrayna SSC, Harkov'daki 28 Nisan 1961 tarihinde doğdu. Erken çocukluk itibaren oğlan film çektiğini hayal. onun okul yıllarında sanatsal eğilim göstermeye başladı.

memleketi Kharkov Alexander Negreba okuldan mezun olduktan sonra Moskova fethetmeye gitti. başkentte kez, genç adam yakında başarıyla kaydettirildiyse Tiyatro ve hiciv Devlet Enstitüsüne kabul için başvuruda bulundu. Dağıtılmış Negreba Alexander ünlü öğretmenin dramatics Vladimir Ostalskogo yaratıcı atölye oldu.

tiyatroda Rolleri

1982 yılında genç bir hevesli aktör Genç Seyirciler Riga Tiyatrosu'nun topluluğu katıldı. Burada, Alexander hızla gelen sanatçılarından biri olarak statüsünü kazanmak başardı. Bu yaratıcı alanda Negreba Rudyard Kipling, ünlü yönetmen A. Shapiro "Homburg Prensi" eserlerinden hazırlanan "Mowgli" gibi başarılı yapımları merkezi rol oynamıştır. Buna ek olarak, aktör "gökyüzünde insanımsı ırklar" oyunlarında ikincil görüntü, "Dağınık Cloak", "kazanan" kutlandı.

Film ilk

Filmde Alexander Negreba 1987 yılında yürütmeye başladı. Bu dönemde, genç oyuncu Sovyet yönetmen Inessa Selezneva ait "Bu hikaye" dramatik filmde Victor adında bir karakterin rol oynamaya davet edildi. Filmde Katılım sanatçı ün getirmedi. Film geniş kitlenin dikkat etmeden bırakıldı.

Negreba gerçek atılım, 1988 yılında kariyerini, "Küçük Vera" isimli Vasiliya Pichula yönettiği filmde oynayan aktör gerçekleşti. Bant perestroyka döneminde gerçek sembolü oldu. Üstelik, film ekran cinsel ilişki gösterildi ilk Sovyet deseni gibi ünlü oldu.

"Küçük Vera" düpedüz ulusal sinema patladı. çok yankılanan başarı olarak filmin onun akut toplumsal temalar borçlu. Ekleme Negreba olarak, burada önemli bir rol oynamıştır Andrei Sokolov ve Natalia Nehoda, gibi ünlü sanatçılar tarafından oynadı. Buna karşılık, İskender şekilde İmanın ağabeyi hareket için bir şans vardı.

kariyer gelişimi

erken 80 Aleksandr Negreba olarak oldukça başarılı filmlerin bir dizi roller oynamıştır. Önemli filmi "Aborjin" in görünümü oldu. inşaat takım lideri - Burada, aktör Stepan adlı bir öğrenci oynadı. Sonra Negreba "Soçi karanlık gecede" trajikomik film çekimi için izledi. film aktörü tiyatro yönetmeni Peter Zaramushkina şeklinde ortaya çıktı.

1990 yılında Alexander başlığı "Bilinmeyen bir kişi" altında araştırmacı Stas Severin dramatik bant ceza içeriğin rolü davet edildi. Bu görüntü daha geniş kitleye bir kez daha aktörün olağanüstü yetenek hakkında konuşmak yaptı.

Alexander Negreba: Filmografi

Sovyet ve Rus sinema oyuncusu onun nispeten uzun kariyeri boyunca şu Sinemada ışıklı gerekiyordu:

 • "Bu hikaye";
 • "Cennette Kış";
 • "Küçük Faith";
 • "Zaman taşları toplamak için";
 • "Yerli",
 • "Soçi karanlık gecede";
 • "Hayaller aptal";
 • "Bilinmeyen bir kişi";
 • "Dyuba-dyuba";
 • "Bir gün önce";
 • "Moskova. Üç İstasyon ";
 • "Bez";
 • "Zastava Zilina".

Alexander Negreba: yaratıcılık

oyunların tiyatro aktörü ve yönetmeni tanınmış ortalarında 80'li ben faaliyetlerinin kapsamını değiştirmeye karar verdi. Bu dönemde, bizim kahraman bir yazar olarak kendinizi denemek için bir arzudur. Alexander zaten tiyatro yapımları ve filmler için deneyim yazma komut olmadığına göre, bu şaşırtıcı değildir.

1984 yılında ürün Negreba ilk baskı ortaya çıkmaya başladı. Yeniyetmeler yazar popüler dergisi "Rodnik" nin editörleri ile yakından çalışmaya başladı. onun sayfalarda kompozisyon, "radyo tiyatrosu Dönüşü" ve "Belirleme" denilen sanatçı tanınmış idi. Sonra hikayeleri "Colomba" "Slav Elveda.", "Sen ilde olan", yazarın kalem geldi

Daha sonra Alexander Negreba aktif edebi dergilerde "Zodiac" de yayımlanan "oracle Adımlar" "İki kere iki." okuyucuların araştırmalarına göre, yazar 2000'li yılların başında ilk beş yerli kurgu yazarları girdi.

yönetmenin işi

90'ların başında Negreba geniş ekranlar bir aktör olarak değil, aynı zamanda mahkeme kitleye yaptığı son yönetmenlik fikirler üzerinde hüküm sadece üzerinde girmiştir. Bu alanda İskender'in ilk çalışma kahramanımız küçük bir rol oynamıştır hangi dramatik bir sinema filmi "önceki gün", haline gelmiştir. Bu ilk bant acemi yönetmen son derece muğlak eleştirmenler tarafından algılanan olduğunu belirtmekte fayda vardır. Film düşük bütçeyle, Sovyet savaşçıların bir iğneleyici parodi ve saçma atmosfere izleyiciyi batırılmış. içeriği olağandışı desende ana rolü gibi sanatçılar oynanan Galina Sazonova, Elena ve Tatiana Poptseva Korenevskaya.

filmi "önceki gün" farkedilmeden gitmedi. "Interfest'in" ilk yönetmeni Kurdele Uluslararası Film Festivali ödülünü kazandı. Daha sonra, resim o ödülünü aldı dönme Film Festivali "ikinci prömiyeri", giren "Favori Yılın."

aktörün son rolü

Geç geniş ekranlarda parlak görünümünü sonra 80'lerin, 90'ların, Negreba uzun süre kendi kişi hakkında konuşmak için ekstra bir sebep vermemiş. yeni yüzyıla girişle birlikte, Alexander bazen multiserial projesi "Diva" parladı. Sonra aktör dizi "Zastava Zilina" hatırlattı. Şu rolü Negreba parlak görüntü en geç Moskova" nin ilk bölüm Alekseya Arhipova oldu. Üç istasyonu. " Bundan sonra, aktör tamamen teatral doğal ve edebi faaliyetlerin odaklanmıştır ve filmde daha gelmedi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.