Sanat ve EğlenceFilmler

Filmi "Witching & dırdırı." Yorumlar: grotesk, feminizm ve Gotik

En yüksek övgü kinometra Tarantino (Maestro gözyaşlarına dokundu) bant "üzgün zil sesi boru" yönetmen Aleksa De la Iglesia verildi. Çok, çok pahalıdır. Ancak, 2013 yılında kalite ve filmi "Witching & dırdırı" inferior değil - ironi, çöp, yol filmi, bir katil kokteyli sabıka gerilim bir soygun, feminizm ve müstehcen mizah damla - İspanyollar kesinlikle taze yaratılması. (Kurtarıcı kendisi betimleyen, sadece bir karakter olan) bir aptal gibi giyinmiş, görünüşe göre, soymak için rehinciden çalışırken çok deneyimli değil hırsızlar. saçma bir durum "gerçekte" varlığını ekler minör oğlunun (iyi, kimse evde küçük çocuğa bırakmak!), riskli ameliyatın katılımcılardan biri. Ve şimdi polis "kuyruk", mini çetesi arabayı kaçırıyor (taksi şoförü şoförü ile ve sandıkta "paketlenmiş" olan yanlış yerde yolcu yanlış zamanda buldular, böylece ona sohbet eden ve çığlıkları duymak değil) ve hücum eder devletin sınır. Ne sınırda yapacağız - özellikle onlara amaçla beri, belli değil - daha fazla, daha az - Fransa ve korku genç çete üyesine almak istiyor "Disneyland", başkenti. Yolda, karakterler Yani "Witching & dırdırı" filmi başlar ve hemen hemen tüm kadınlar içinde tasvir ... Garip bir kasabaya düşmek - bu kaçakların peşinde acele dahil, cadılar ise (eğer bir süpürge üzerinde zapravskaya cadı) anne erkek Sylvia .

Bir parlak dökme

filmi "Witching & dırdırı" kamu çok olumlu toplanan gözden geçirmektedir. Büyük ölçüde nedeniyle bir döküm elbette gotik mantıksız, atılgan komplo atmosfer ve, için. erkek kurşun yönetmeni Jose ve Tony (iyi son yılında "yaktı" Hugo Silva verdi , gerilim İspanyol taraftarların kalabalık kült Romanlar acı ettiği ve tatlı Mario Casas, "Gövde" nin üretimi) "gökyüzü yukarıdaki üç metre." Eh, genel olarak büyülü hediye resim kadın karakterler bir alkış hak ettiği (ve onları zaten Macarena Gómez haydutların birinin eşi söz katıldı). Ayrı gazel layık cazibesi Carolina Bang Carmen Maura (şeytan Gratianus) temsil (büyüleyici Eve) ve tabii ki, yaşlanmayan cazibesi,. Film çelişkili chrezvyychano "Witching & dırdırı" yorumları çeşitli büyüklüklerde eleştirmenler tarafından hak ediyordu. Diğer şeylerin yanı sıra, harika bir döküm birden fazla ödül oldu. Filmde zengin Olağanüstü ve sıradışı özel efektler, "Witching & dırdırı." Bunlardan Yorumlar genellikle avize iyileştirmek için, tavanda Sabbath katılımcılardan biri yürüyen söz.

Gerçek bir hikayeye

Film son yıllar Cadılar hakkında hikayeleri ile çok cömert değil. Akla hemen çocuksu Bullock ve Kidman ( "Practical Magic") tarafından kız kardeş gel, ama eğlenceli "Hocus Pocus" Rob Zombie iğrenç teyzeler ile korku filmi ( "Salem Efendileri'ni") thrash. Daha belki Sabrina ve Sisters "Enchanted" hakkında bahsetmemiz telesagi ve retro-Amerikalı kadın-cadı dizinin başlarında. İspanyol ustaları tarafından Çalışır ve bu tür çalışmaların değerlendirmesi üstündeki onur bir yer işgal etti. arsa, tesadüfen, alınan İspanyol eski çağlarda Zugarramurdi ve gerçeği "tavandan" kötü ruh ile gizli anlaşma şüphelenilen kişilerin çalıştı etmez. Neredeyse filmin farklı ülkelerde eleştiriler bırakmanızı "Witching & dırdırı" çoğunlukla olumlu dayanır Gerçek bir hikayeden çıkıyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.