Sanat ve EğlenceFilmler

21. yüzyılın en iyi korku filmleri: Bir liste

heyecan verici ve korkutucu haşıl, korku Fanlar, gerilim uzun 21. yüzyılın en iyi korku filmleri aramaya başladık. Modern korku filmleri ilave etkileri çeşitli çekilmiş ve böylece büyük bir kitlenin dikkatini çekmek vardır. makale herkesin kendileri için mükemmel bir hikaye bulacaksınız hangi 21. yüzyılın en iyi korku filmleri, bir listesini sunar. Hepsi olumlu geri bildirim ve eleştiri minimum bir sürü aldı, bu nedenle bu türün gerçek fan onları takdir edecektir.

korku filmleri

layık projelerin sayısı birkaç yüzü aştığı için kesinlikle bir derece de 21. yüzyılın en iyi korku filmleri Barındırmasaydı, mümkün değildir. Ama varoluş yılda popülerliğini kaybetmemiş başyapıtlardır. Onlar büyük zevk vermek için bir kereden fazla gözden geçirilebilir.

türün gerçek bilenler sadece 21. yüzyılın en iyi korku filmleri en çok dikkat etmesi gerekir. Çok korkunç bir geçmişi ve herkes ürperti yapacak başyapıtı içeriyor.

"28 Hafta Sonra"

korku, dram ve gerilim: Bu film aynı anda sadece üç türün olduğundan boşuna, 21. yüzyılın en iyi korku filmleri dekor değil. Orada oluşmaz zombi tüm izleyicilere tanıdık olsa dışarı filmin yaratıcıları, zombi türe de ifade eder.

arsa Londra'da gözler önüne serilir. İl anında kaçık bir katilin tüm sakinleri dönüştüren korkunç salgın, süpürüldü. Hiçbir şekilde hayatta kalmaya çalışıyoruz sadece dört enfekte olmamış kahramanlar kalır.

Hatta Amerikan uzmanlar tarafından yaratılan 21. yüzyılın en iyi 50 korku filmleri, lider konuma sahiptir filmi, tüm izleyicilere duyguların çok verir, ama aynı zamanda toplumda saldırganlık sorunu sürekli arttığını düşünmeye bunların her kılan sadece.

"Yazım"

Listenin ikinci sıraya üzerinde bir psikolojik gerilim unsurları ile bir Amerikan korku filmi. Dzhaymsom Wang, bu türün diğer ünlü resimlerinden bir yönetmen - gerçekten ürpertici film, kabuslar tanınmış bir usta filme.

Bu filmde ilginç noktaları bir yeri vardır. Oldukça öngörülemeyen katlanmış, gerçekçi çekim ve inanılmaz özel efektler farklıdır. film izlerken itibaren ilk son dakika dan birini dökülmek mümkün olmayacaktır.

Boyama gerçek bir hikaye dayanmaktadır. Bu ayrıntılı olarak paranormal olayların deneyimli araştırmacıların pratiğin en korkunç durum açıklanır - Lorraine ve Eda Uorren uzun bir süre evli. Birkaç zamanki şeyler değil oluşturulan bir evde sıradan ailesine yardım etmeye başladı.

"Çağrı"

21. yüzyılın en iyi korku filmlerinin sıralamasında Üçüncülük yaklaşık $ 48 milyon harcandı Japon filmi aldı. Onların oluşturma tüm bile 15 yıl galası sonra dünyada popüler olacağını düşünemedim bile başyapıt tablolar yaratılmasında rol aldı ve Gore Verbinski ve tüm ekip tarafından yönetilmiştir.

Ana karakter Rachel Keller adında bir gazetecidir. O - kendi genç oğlunu getiren bekar bir anne. onun tek kızı kaybetmiş bir yabancıdan bayana yardım etmek kararı alan Rachel zor bir soruşturma sürüyor.

Film ergenlerin önemli sayıda, birbiriyle ilişkili bir şey onlarla hayatını almış korkunç ve esrarengiz ölümlerin biriktirdi. film izleyiciler heyecanlı hikaye, aynı zamanda ilk bakışta özel bir şey yok olduğu ölümsüz ifade sadece hatırlanır: "Bu yedi gün boyunca kalır."

"Hell Drag Me"

dünyaya 21. yüzyılın en iyi 25 korku filmi girilen Masterpiece, bir banka çalışanının sıkı çalışma anlatıyor. Kristin Braun adında Ana karakter bir sıradan Amerikan çalışanı olan banka. Devam kendi vicdanı ile yapılan anlaşma, o çingene diye başlarını üzerinde bir çatı olmadan bırakılmıştır yüzden konut için kredi uzatmak için gelmişti reddetti. Yaşlı kadın genç kız sonsuz işkence ile tehdit eden bir lanet kıldığını cevap verdi. Ana karakterin de cehennem azabınıseve kaçmak için sadece üç gün var.

son ana kadar, izleyici bu konuda neyi göstereceğini anlayamıyorum. izleyiciler kahraman birlikte çözmek zorunda pek çok gizem vardır.

"Testere"

birkaç parçaya zaten göründü o isnat olmamak imkansızdı 21. yüzyılın en iyi korku filmleri ve efsanevi boyama, belirleyin. filme sonra yaratıcıları ilk bölümü durdurmak ve izleyicilere keyif ve diğer heyecan verici anları izin vermeme kararı aldı.

Film klasik korku tür için yeni bir bar ayarlayın. Onun yönetmen James Wan ve Leigh Uonnela o harika bir filme onlara yol açtı tam uzunlukta ilk filmi oldu. İlk bölümde galası sonra 10 yıldan fazla olmuştur, ama bugüne kadar filmin en dinamik ve korkutucu korku biri olarak kabul edilir.

"İniş"

Orada da layık projeleri olmasına rağmen İngiltere'de filme Kült bant, hatta Rus yöneticileri tarafından 21. yüzyılın en iyi korku filmleri aştı.

arsa çalışmasında mağaraya gitmeye karar Genç kadın arkadaşlar, bir grup hakkında seyirci söyler. Başından itibaren herşey plana uygun gidiyordu, ama yakında yerine gerekli araştırma alanı, bunlar aşılmaz cehennemde içinde buldular. olarak çıktı Orada, o kadar hayatta kalmak için bir yol aramaya ve onlar orada uzun zaman olmuştu diğer kişilerle olacak tek sakini değildi.

"Amityville Horror"

Tüm dünyada seyirci işaretlenmiş 21. yüzyılın en iyi 20 korku filmleri listesinde, ayrıca bu film var. Bu yaklaşık 19 milyon $ harcandı yaratma hangi bir klasik korku filmi.

Tipik bir Amerikan ailesi - arsa merkezinde. An artık garip şeyler oldukça oluyor yeni bir eve, taşınmaması kadar Üyeleri kalabalığın arasından sıyrılmak yok.

bakmak için en yaygın ve tahsis süresi gerekmez - İlk bakışta hikaye gibi görünüyor. Ama biz film izlemeye başlamak yeterlidir, seyirci hemen evin uğursuz atmosfere atılmak, ve o çok son dakikaya kadar gitmesine izin vermedi.

"Paranormal Activity"

listesinde "21. yüzyılın en iyi 100 korku filmleri," Rus izleyiciler kadar beş sekeller ve pek taklitleri doğurdu resim var. Film Uzun süredir dünya gördüm ilk kez, ama buna rağmen, daha az korkutucu ve büyüleyici değil.

Mistik bir gerilim onu büyük popülerlik kazanmaya yardımcı olmak üzere, belgesel ve sahte-belgesel tarzında sadece çekildi. Bilinmeyen ve aniden evin genç evli çift gecede ziyaretçileri göründüğü hakkında o söyler. Çift son San Diego bir banliyösünde bulunan güzel bir evde, taşındı, ancak uzun süre mutlu olması gerekiyordu. Her gece Micah ve Katie garip sesler duydu. Bu üst üste birkaç hafta boyunca devam ediyor, ama sadece onlardan kurtulmak mümkün olmayacaktır.

"Aynalar"

Amerika'da, Romanya, Almanya, İspanya ve Fransa profesyonellerin işbirliği sonucunda ortaya çıkmış boyama, olmadan hayal etmek imkansızdır 21. yüzyılın en iyi korku filmleri listesi.

adlı Cop Ben Carson o işini kaybetti, ama mahkemede beraat için kaza yaptığı köle canını aldı. Eski polis aşırı derecede suçluluk vicdan, o derece o kadar fazla ve fazla alkol içmeye başlayan deneyimlidir. Bir şekilde yaşamak için, o bir mağazada bir iş sıradan bekçi yandı alır. Orada böyle çalışmalarında zor, ama gerçekte hiçbir şey o kadar basit olduğu için Görünüşte hiçbir şey sorun portends. uhrevî güçleri onu yalnız bırakmak istemiyorum çünkü Yakında Ben, bütün günahlarım için ödedi.

"İskelet Anahtar"

21. yüzyılın en iyi korku filmleri listesinde son, ama kalite ve çekim popülaritesi son değil, Amerikalılar tarafından oluşturulan bir projedir ve Almanlar gerçekten bu sıradışı türünde biliyoruz.

Dedektif korku yaşlı sakat bakımı üstlenmesi korkmuyordu Kerolayn Ellis adında genç hemşire, anlatıyor. Yaşlı adam bir sürü oda ve onlardan anahtarların bu nedenle çok şey var bir konakta epik oranları, yaşıyor. Onun sahibi ve bir hemşire olur - Ama evin bütün kapılarını açar bir evrensel anahtar yoktur.

21. yüzyılın Diğer şaheserleri

korku fanlar yukarıda belirtilen filmlere ek olarak diğer resimlerinde ilginizi çekebilir:

  1. "Hedef". filme değildi "X-Files" için senaryo dayalı 2000 yılında çekilen film,. O mucizevi uçak kazasından kurtuldu, bir grup insan hakkında seyirci söyler, fakat saçma kazaların mahvolanlar. doğaüstü ve natüralist sahnelerin hikayenin ilk bölümü projenin popülerlik sağladı ve ona resim serileri için başlangıç noktası olma fırsatı verdi.
  2. "Amerikan Sapığı". Herkesin favori Kristian Beyl, bir süper kahraman olmadan önce, bir çifte hayat yaşayan başka karakterin rolüne alışmak. Seyirciler gördüklerinden heyecan, çünkü oldukça güzel ve inandırıcı yaptı. Kristian Beyl, toplumdan gizleme gerçekten korku ve dehşet çarpan şey onun karanlık arzularını, ağızına veren Patrik Beytmen, adında örnek bir vatandaş oynamıştır.
  3. "Dokuzuncu toplantısı." resim erkeklerin delilik ne kadar güçlü olabildiğini anlatıyor. Temizlik için alınır işçilerin bir ekip tarihinde zaten asbest eski psikiyatrik hastane. Hastanede Korkunç bir atmosfer, yavaş yavaş onlar tuhaf şeyler yaptıklarını gelen, cesur ve acımasız erkeklerin ruh halini etkilemeye başlar.
  4. "Kurt Adam". Kanada'da üretilen Parlak sinema izleyicilere yaşam boyu dışlanmış ve ölümle flört iki kız kardeş, gösterir. Onların oyunları kardeşlerinden biri kurt adam tarafından saldırıya uğradı ve hızla değişmeye başlar anda sona erer. böylece kendilerini korumak, kız kardeşi ile yakın dur, ya da atmak: Başka bir kız bundan sonra ne seçmek zorunda kalacaktır.
  5. "Gerçek vampirler." Mockumentary resim elbette çağdaş dünyada hayatta kalmaya çalışın vampirler, bir üçlü söyler. Bunlar, İnternet'i kullanarak günlük bazda onların kira ödemek sıradan insanlardır gece kulüpleri ziyaret edin. İlk bakışta bu çok komik bir hikaye gibi görünüyor, ama izleyiciyi görüntüleme İlk andan itibaren kendini başka türlü kanıtlıyor.
  6. "Cloverfield". Fantastik gerilim mükemmel korku ve gerilim filmleri listesi seyreltin. Filmde, New York ve dev canavar saldırı kimse çıkmak izin vermez. canavar ile başa çıkmak için kolay değil, ama iyi bir yönetmen ve üstün özel efektler yarım saat kadar muallakta seyirci tutmak, durma.
  7. "Yabancılar". orman evine emekli genç çiftin hikayesi, özellikle severler çekiyor. Gençler diğerlerinden çok vahşi ormanları gizlemek ve en azından bir süre için birlikte olmaya karar verdi. Aniden, onlar bir sürü sorun üzerinde taşır istilası, maruz kalmaktadır.
  8. "Ben şeytan Testere". Güney Koreli gerilim farklı dolambaçlı arsa ve döküm tarafından inanılmaz performansları. sevgili eşi özel ajan öldürülmesinin ardından suçluyu intikamını gönderildi. Bir manyak böcek vücudunda implant ve bitkinlik sabit saldırıların noktasına zavallı adam işkence - Daha kanlı bir fikir olduğundan, hayatını almaya ya parmaklıklar arkasında saklamaya gitmiyor.

Tüm bu filmler günün her saatinde korku izlemeyi tercih insanları takdir edecektir. Bunlar, tabii ki, öngörülemeyen kavşak ile hikayeleri alışıktır tüm izleyiciler gibi, tüm görünüm için koyunda tuttu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.