ÇirkinlikInşaat

Nasıl, elleriyle bir sundurma yapmak için komşuları kıskanç böylece

Kalpsiz aşk gibi kuzu olmadan koyun gibi yumurta olmadan bir tavuk gibi bir sundurma, olmadan bir ev. sundurma - Burada evin önemli bir bölümü hakkında bu kafiye hikaye başlayabilir. Onun üzerinde mi güneşlenerek, dinlenebilir. Evin içine kir sürüklemek değil, sundurma ayakkabı bırakabilir. Kanopi yağmur ve kardan adımları koruyacaktır. Eğer nasıl yapılacağını biliyorsanız elleriyle adımları, zevkinize ev dış kısmı inşa yanı sıra takım inşaatçılar tasarruf etmek mümkündür.

beton sundurma

Öncelikle sundurma tür inşa edilecek karar vermek gerekir. Evin tuğla yapılır, genellikle betondan yapılır. Hiçbir önyargı olduğunu, kendisiyle olan birlikte bir ev inşa etmek daha iyidir. Eğer elleriyle bir sundurma yapmadan önce, vakıf inşa ediliyor.

sundurma işaretleme yapılacaktır sonra bu noktada toprağa 20 cm derinliğinde bir tabaka kaldırır. oyuk çakıl ve kumdan. En sürece tüm yatak ıslatmak olmadığı için su ile dolu ve bütün emilir. Şimdi kalıp ve somut adımlar dik mümkündür.

ahşap plakalar yapılmış Kalıp. Beton iyi sertleşir sonra sadece kaldırılabilir. adımların kenarı yok değildir için, her bir metal köşeleri takviyeli. İşte nasıl yapılacağı var beton içinde elleriyle adımlarını kalitesi. Özel bir çözeltisi, bir yapıştırıcı veya çimento karo, taş, granit tabakasının üstüne yerleştirilmesi, sahne dekore edilmesi mümkündür. Aynı şekilde popüler ahşap verandalar ve bu - şimdi.

ahşap elleriyle bir sundurma nasıl yapılır

Bu tasarımın en basit sürümü - adımlarla bir ahşap kutu. Beton ve moloz bir temel üzerine monte veya 5 cm bkz 40h40h3 kutusu beton döşeme köşelerinde altında kum tabakası üzerine konabilir. Bunlar esas olarak görev yapacak 4 bar, konur. Çoğu zaman, gölgelik ve sundurma 4-6 brovnyshek veya dikey çubuklar bağlı. Onlar, tüm ahşap parça, antiseptik ve 70-80 cm zemine derinleşmiş ile iyi bir ceket. Gibi çukurlar matkap veya kürekle yapıyoruz. Bundan sonra delikler beton ile doldurulur.

Çözelti iyice kurur, yükleme adımlarını başlayacak. Bunlar doldurulmuş destek boyuna veya enine günlüklerinin kirişler, ve üzerlerinde - üstünde ve yanında kurulu. Bu sundurma döşeme olacaktır. Şimdi eğik 2-3 kosoura yerleştirilen - bu ışınları veya adımlar için kesilmiş deliklerdir plakalar,. yatay beton destek yastığı yerleştirilir kirişler ve üst alt kısmı sundurma veya kirişlerin destek payandaları bağlıdır. Kaçak aşama yukarı doğru. İlk gittiği yükselticiler (aşama dikey kısmı) ve daha sonra, taban yüzünün (aşama yatay kısmı) 'de. Daha sonra, korkuluk ekleyin. İşte evin sağ sundurma yapmak nasıl. Bu sandık şeyler inşa çatı panoları ve demir, çatı malzemesi, oluklu mukavva veya diğer uygun malzemeden dikey sütunlar üstünde kalır.

sundurma yapımı için genel gereksinimler

Bir yapmadan önce metal yapılmış sundurma beton veya ahşap, genel kurallarına aşina olmalıdır.

. Bitmiş üründe sundurma bölgesi 5 cm genişliğinde adımları en az 30 cm, yüksekliği yok giriş kapısının eşiğinin altında olması gerekmektedir - 15-17 cm uzunluğunda aşaması ve aşamalar az 90 cm olarak ve ped çıkıntı -., En az 120 cm. zorunlu ve parmaklıklar. Sundurmanın katında gryazeuderzhivayuschy mat barındırabilir. o kaymıyorsa böylece sabittir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.