Sanat ve EğlenceFilmler

Maria Semkina: filmografi, kişisel yaşam (fotoğraf)

Maria Semkina - Birçok yarışmalar kazanan 2000 yılında en iyi model, başarılı bir oyuncu ve bir sevecen bir anne. tüm başlıkların listesi Eğer kaderi ve popüler bir kadının filmlerinin tanımak gerektiğini öne sürmektedir.

Çocukluk ve gençlik

Rostov-on-Don Maria Semkina Ekim 26, 1976 doğumlu. Bir mühendis - Babası matematikçi ve annesi olarak çalıştı. o 16 yaşında Maria, şöyle hatırlıyor o hiç dikkat yoktu erkek, çünkü o, çok inceydi. Ve okul partilerinde, o dans davet edilmedi, çünkü kenarda durmak zorunda kaldı. kız bu nedenle çok zordu ve herhangi üzücü düşünceleri tırmandı asla yüzden, Çalışmalarıma odaklanmak çalıştı.

Liseden sonra Maria yerel tarım kolej öğrencisi oldu. O her şeyde bağımsız olmak istedi kadar eski bir 18 yaş, o ailelerinden ayrı yaşamaya başladı.

Kariyer Centerfolds

1998 yılında umutsuz özellikle bir şey üzerinde, yarışma için bir model ajansı "Resim-Elite" fotoğraf gönderdi. Eğer ilk girişim kazanan olacağını Maria Semkina hayal edebiliyor musun? O tencere seti verdi ve rekabet pahalı bir araba sonra eve getirdiğinde, o gün hatırlamak hala güzeldi. bunu "normal" mesleğin kızı seçti istedim çünkü Ama anne, bu dehşete düşmektedir.

Ancak, bu sadece bir başlangıçtı. Daha sonra, o, "Lady Charm-98" (eleme turunda) yarışma "Rostov güzellik" kazandı aldı. Bu modelin ajansları temsilcileri dikkat etmek başladı ve bunlardan biri, ModusVivendiS dan, çalışmaya Maria davet etti. kız o reklam için ve benzeri filme, birçok sergilerde de yer alan Moskova, gitti. D.

yurtdışı dönemi

Neredeyse iki yıl o bir moda modeli ve Japonya, Almanya, Fransa, Yunanistan, Güney Kore ve İtalya'da bir model olarak çalıştı. zamanda Maria Semkina Rus versiyonu için Playboy dergisi için vuruldu. Ve bir zamanlar ona "Kadın Ayın" (2000, 2001, 2006) ve 2000 yılında, o "Yılın Modeli" aldı başlık denilen daha bu konu daha fazladır. Şimdi Maria zor bir dönemdi, ama görünüm ve şekil takip etmek onun dayanıklılık, azim, arzu öğrettiği hatırlar.

sinemada ilk başarıları

modelleme ajanslarında filme yönelik güzellikleri ararken Çoğu zaman, film yapımcıları açın. Bu onun ilk rolünü Maria Semkina ne var. O filmde bir kız müzisyenin küçük bir rol oynadığı zaman ilk kez izleyiciler 2002 yılında bir oyuncu olarak ekranda gördüm "Kan Yalnızlık." Teklifler birbiri ardına gelmeye başladı. Ama önce önemli bir rolü o 2005 yılında alınan Maria zaman bir yıldız olmak mahkum serisi de sansasyonel Svetlana Berezkin oynadı. " 2006 serisi "Herşey Dahil" in kız büyük rol verdi.

herkes bilir ve meslek anlar çünkü özel eğitim bile ünlü kişilerin hasettir Maria Semkina, filmografi, tereddüt, bir oyuncu kendini aramak için. o Okulu'na kabul 2006 yılında, öğrenmesi çok daha fazla aldığını Mary edilmiştir fark etmek. Shchukin. Şimdi çalışma ve çalışma birleştirmek zorunda kaldı. Yine de, onun katılımıyla güzel teyp kitlelere zevk için devam etti. 2006 yılında, Maria serisinde melodram "Sadakatsizlik" ve Angelica Tamara oynadığı "tango ritmi içinde." 2007 filmi "Gazap Günü" ve "karşı koruyun" in genç oyuncu rolleri için işaretlendi.

Popülarite ve diğer ikonik rolleri

Sonbahar 2007 yılında muazzam popülerlik Maria Semkina kazandı. "Babalar kızı" - Oksana Fedotova - anda başlayan bir dizi, ama bizim kahraman o oligark eşi oynanır. onlar kocası skandalı katlanmak bant hikayede ve sonunda hepsi doğru, ve o da bir kızı dünyaya getirir. Maria dokunmadan oynanır ve aynı zamanda çekici bir bayan at ve o sadece harika ortaya çıktı.

Bu seri 2012 yılına kadar çekildi, ama bu başka roller denemek için paralel aktris durmadı. çok güzel değil kız - 2009 yılında Mary Lisa Chaikin oynanan gösteri "Cream", eleyen. Ancak, krem kullandıktan sonra, gerçek bir prenses Clara dönüşür. Bu arada, bu bant Semkina olsa doğa ile göndererek, hepsi sarışın önünde ilk kez ortaya çıktı - kahverengi saçlı. Bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok, fikri yazar.

Ayrıca 2009 yılında bizim kahraman, "The Guardian", "irade altında Evlilik" katılımıyla izleyiciler ve diğer filmler verdi "Her zaman hep." 2011 yılında, oyuncu Maria Semkina onu daha da başarılı sunulan yeni bir rolde oynadı. Yani, o filmi "Office Romance Anna oynadı. Zamanımız, Müfettiş Cooper "ve diğer ilginç karakterler "filminde Anna Ponomarev".

Geçen rollerinden biri

2012 yılında o bizim kahraman anne bebek oynanan filmi "daha Carlson", serbest bırakıldı. diyor gibi, Michael Galustjan Igor Wernick, Gosha Kutsenko gibi tanınmış ve tecrübeli kişilikleri ile bir set varlığı, onun cesaret ve özgüven eklendi. Aynı yıl, Mary "Anne", "Bebek", gibi filmlerde oynamıştır "Ben orada olacağım." Maria gösterisinde yer aldı "Yıldızlarla Dans". Onun ortağı Andrew Karpov oldu. İlk Mary başta bunun kolay ve basit olduğunu düşündüm, ama karmaşık bir koreografi ile karşılaştığında, fazla endişe etmeye başladı. Ancak, ortağı sayesinde her şey yolunda gitti ve çiftin oldukça iyi bir performans. Günümüzde popüler bir sinema oyuncusu tiyatro elini denemek istiyor.

Kişisel yaşam

20 yaşına yaşındayken Maria Semkina evlendi. Kişisel yaşam kocası ile onu üç yıl sonra dağıldı, işe yaramadı. Bu Evlilikte Mary şimdi kendisini eğitir oğlu Michael, doğurdu. aktris evlenecek, ancak ailesi oğlunun ve sevdiği kedi inanmaktadır. Maria ile yaptığı röportajda bu tür sorular ortaya ister, ancak gizlilik süresi iş yerinde çılgın işlek bile bulunabilir inanmaktadır gelmez.

Maria o evde kalmak ve okuma ve sessizliğin tadını tercih ediyor, parti ve yüksek sesle partileri sevmez. serbest zaman bunun için verilir rağmen son derece nadirdir. Ve bizim kahraman seyahat etmeyi seviyor. yine bir model ise Mary sordum, o geçmişte zaten ve onun çok daha ilginç bir aktris olmak söylüyor.

Herkes kendi yolunu seçer. Biz Mary de görüldüğü gibi bütün o yeni ilginç rolleriyle bizleri sevindirdi, filmde döner. Aktris çalışmalarında başarı ve ilham diliyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.