Sanat ve EğlenceLiteratür

Bernhard Hennen: biyografi ve eserleri

Bugün Bernhard Hennen kim olduğunu size göstereceğiz. yazar yazdı sırayla tüm kitaplar, biz devam edecek, ama bir biyografi ile başlamak zorundadır. 1966 yılında yaratıcı kişiye doğdu.

öğrenme

Bernhard Hennen oldu. O bir tarihçi, arkeolog ve dilbilimci Germen olduğunu. O Köln Üniversitesi'nde okudu. Hatta çalışma döneminde o radyo dergi ve gazetelerde muhabir olarak çalıştı. Birlikte Wolfgang Hohlbein ile kahramanımızın ilk romanını yayımladı. Yakında o fantezi türünde Alman dilinde iyi kitap için ödül için aday gösterildi.

İlk maç, aktiviteler, kişisel yaşam

Bernhard Hennen bugüne kadar bilim kurgu ve tarihsel roman ve kısa öykü bir sürü yaratmayı başarmıştır. İlk kitabı Die Könige der ersten Nacht oldu. Yakında iki tane daha emek yayınlandı. Çalışma Könige der ersten Nacht yazarın kültürel mirasın tanıtımı için hibe ile desteklenmiştir Die. Senaryoyu yazmaya ek olarak Bernhard Hennen bir bilgisayar oyunu geliştirdi. Buna ek olarak, o "Kara Göz" projesi için bir modül yaptı.

Yazar evlendi. Bir kızı ve oğlu. 2000 yılından beri Krefeld adını taşımaktadır memleketi kentinde yaşıyor.

başarılar

Bernhard Hennen 1992 yılında içinde ZauberZeit ödül kazanan sahibi oldu "Alman macera romanı." İlgili ödül bilim kurgu adamıştır Alman gazetesi, okuyucuları adına verilir. 1991 yılında bir ödül DASA aldı. O en iyi Alman yazar Rol macera oyunu olarak kazandı. Ödül bilim kurgu adamış olan gazete okuyucuları ve Wunderwelten Spielwelt adına kahramanımız sunuldu. 1994 de yazar ödülünü DASA getirdi. gazete Wunderwelten Okuyucular da fantezi türünün en iyi Alman romanının bir kitap olarak nitelendirdiği kahramanımızın ödülü söyledi. O Essen oyun fuarında birçok ödül kazandı. 1999 yılında tarihi bir roman üzerinde çalışırken Dr Karlhayntsa Bentel önerisi üzerine, yazar bir yıl süren burs atandı.

gizemli elf insanlara adamış nefes kesen edebi eserler sayesinde kahramanımız bazı eleştirmenler şimdiden fantezi türünün klasiklerine atıfta bulunmuşlardır bir destan yaratmak başardı. Yazar, büyü ve büyücülük ile dolu bir dünyaya okuyucuyu tanışıyor. Bu evrenin kahramanları okuyucuların kalplerinde sürekli yerleşmek.

Ben kitap hakkında birkaç söz söylemek gerekir "elfler Kılıcı." Yazar ayrıca elfler efsanevi dünyasında sorununu ortaya çıkarmaktadır. Bu büyük sırlarından bazı vurgular. Bu hikaye Gishild adlı Kraliçe Fyordlanda kaderi anlatır. Bu dünyanın özgür halkının son umudu. Ayrıca yazar Luke anlatıyor. Biz güçlü sırasıdır bir şövalye bahsediyoruz. Bu cinlerini savunucuları ölümlü düşman bir dernektir. Çocukluk şövalye ve kraliçe olarak ayrılmaz idi. Ancak şimdi onlar barikatların farklı taraflarında buldular. okuyucunun gözleri savaş yeni bir dünya için başlar.

Bizim kahraman Elf hikayeleri hiç fantezi türü yaratılmış en iyi eserlerinden biridir. Bu memnun ve okuyucuyu doya. inanılmaz bir doğrulukla Yazar kağıt üzerinde büyücülük dünyasının heyecan verici ve renkli resim çizmek mümkündür.

Bernhard Hennen, bütün kitaplar: kronoloji

Biz onlar Rusça yayımlanan sırayla yazarın çalışmalarını sunacak. Bir kitap, 2009 yılında "Elflerin Kılıç" oldu. çalışmak "Diğer tür Knight" 2010 yılında yayınlandı. 2011 yılında, sadece ve "güç devantara olarak" kitabının iki geldi "tahtın varisi." yazarın iki eser 2012 de memnun taraftarlar "kin kılıcı" ve yayımlandı "uğursuz kehanet." 2013 yılında kitap "Ateş Elf" ve yayımlanan "yeni keşfedilmiş gücü." Nihayet, 2014 yılında "elf savaşçı" ve eserleri vardır "Zakovanny elf."

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.