Ev ve AileAksesuarlar

Ürünleri Akan - daha iyi almasını?

mutfak Chopper gıda - yeri doldurulamaz bir şey. Bu kompakt cihaz hantal çoklu işlemci kullanımı daha fazla uygundur. Modeller mekanik ve elektrik hem de gelecek. küçük yardımcılar bir diğer temsilcisi - blender. Ayrıca homojen bir kütle biler, ama büyük ölçüde onun işlevselliğini azaltan tek hazır yemekler. Etli, sebze ve diğer gıdalar değirmeni mutfak başa çıkmak için en iyisidir. Bu sayısız müşteri yorumları ile kanıtlanır. mekanik veya elektrik - Ne bir seçenek daha iyidir?

mekanik öğütücüler

mekanik ürünler veya elden Akan, kullanımı daha kolay olduğunu ve bunun maliyeti yeterince düşüktür. kapakta basarak o eyleme koymak kolaydır. Üst kısım başlangıç döndürme ve ufalama sonra bıçakların bağlanır. Manuel bir öğütücü eksikliği - tüm ürünler için değil. piyasada bugün tür modeller elektrikli ev aletleri çok daha az kalır. Bu nedenle, tekliflerin az sayıda çok zor değil seçin.

elektrikli öğütücüler

çok daha popüler mekanik daha tüketiciler arasında elektrik ürünleri Akan. liste sonsuz - meyve ve sebzeler, et, balık, bisküvi: Bu ürünlerin hemen hemen her türlü işleyebilir. Cihaz, bir motor bölümü ve presleme ile bağlandıktan sonra dönmeye başlar bıçak ile içinde bir kaptır. Üreticiler İnşaat ve dış tasarımı tipleri Elektrikli öğütücüleri çeşitli üretirler. Eh "buz kırıcı" ile aletleri kurdu. mağazalarında sizi Rusça dahil olmak üzere önde gelen üreticilerinden, tüm modeller bulabilirsiniz. Bu cihazı satın aldığınızda o dikkate almak gereklidir:

  1. Güç: Daha yüksek olduğunu, daha verimli birim çalışacaktır. Düşük güç öğütücüler (600 watt altında) pratikte kendini gösterebilir en iyi yol değildir.
  2. enstrümanın Olasılıklar. Bazı üreticiler tek bir cihazda ürün ve buz helikopteri üretirler. Bu tip bir ürün katılar ile başa çıkar. Bir blender ve helikoptere fonksiyonlarını birleştiren cihaz yok. Bu düzenek püresi yemek ve bıçak ile özel bir kapta geçici bir blender motorun kase kapak yerleştirme kısmında ürünleri, taşlama olabilir. Bu tür bir çok yönlü ve çok kompakt bir cihaz demonte saklanabilir, parça motor parçalarının hariç bulaşık makinesinde kolayca temizlenir.
  3. Özellikle dikkat parça ve helikoptere bileşenlerinin kalitesine önem verilmelidir. Bosch, Braun, Kenwood, Tefal, ve diğerleri: enstrüman bir yıldan fazla hizmet etmiştir Yani, iyi bilinen bu alanda köklü şirketlerin ürünlerini seçmek daha iyidir.

enstrüman uzun süre hizmet vermiştir Yani, kullanma talimatlarını dikkatlice okumalıdır. kırılmasına neden olabilecek, bunu eziyet değil, sadece belirtildiği şekilde cihazı kullanın. Hepsi bu basit ipuçlarını bu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.