OtomobilMotosiklet

Yamaha YZF-R125 sportbıke genel özellikleri

Yamaha YZF-R125 - 2008 yılında piyasaya yeni spor motosikleti Japon firması Yamaha, biridir. Hız, güç, güvenilirlik, stil - popülerliği o kadar büyük yüzden, hepsi orada bu motosiklette içinde. Bu bisiklet R1 ve R6 gibi çok benzer. Ancak, bu modellerin verilmemiş ona bir şey, Yamaha YZ 125 satışı serbest bırakıldı kez motomire gerçek bir patlama sağladı şeye yoktur. Ve bu "bir şey" Bunca yıl sonra yani unutulan olmadığını popüler ve şimdi bu modeli yapmıştır bu. Onun hayranları bu güne kadar çoktur ve aralarında, daha fazla genç insanlar, her ne kadar tabii ki, sen karşılamak ve olgun fanlar olabilir.

Özellikler model YZF-R125 gerçekten dikkate değer. Böylece, enjeksiyon içi dört zamanlı motor bir silindir ile donatılmış, dört valf ile, hacmi, enerji 125 santimetre küp olan - aşan hızlarda 12, 24 Nm (kapasite verileri ve tork önemli - 15 beygir gücü ve maksimum tork (!) 8000).

Motor, bir sıvı soğutma sistemine sahiptir.

Motosiklet Yamaha YZF-R125 altı devirlidir ve motor makine için çok iyi bir saatte 120 km, hızlandırabilir.

ön süspansiyon 12.5 santimetre - arka süspansiyon biraz daha küçük inme bir amortisör olup, 13 santimetre programı olan bir teleskopik çatal vardır.

Tank kapasitesi 13.8 litredir.

uzunluğunda iki metre, hemen hemen metre yüksekliğinde ve genişliğinde fazla iki ayak - nispeten küçük bir ağırlık (126 kg), bisiklet ile Yamaha YZF-R125 oldukça etkileyici boyutlara sahiptir. Bu ağırlık oranı elde etmek ve boyutu hafif alüminyum jantlar ve nispeten küçük bir çerçeve sayesinde mümkün oldu için.

Buna ek olarak, bu motosiklet, hızlı ve kolay bir şekilde özellikleri bisiklet ve spor susturucu tekrarlayan değerlendirilmesine olanak tanıyan bir analog-sayısal tuş takımı ile donatılmış bir geliştirilmiş görünüm ve daha tam bir yanma sağlar egzoz gazlarının.

Harici olarak, Yamaha motosiklet R125 YZF-çekici daha fazladır. Bu düzgün şekli vardır, ama bu onun saldırganlık olumsuz etkisi olmadı. hatları, parlak ekler, orijinal forma, alüminyum jantlar ve maşa Netlik - tüm bu onun tarzı, sportiflik ve öfke görünümünü verir. özgün tasarım verir ve dar, "tilki" ışıkları ve sıradışı burun kaporta. R1 ve R6 modelleri - daha önce de belirtildiği gibi, bu modelin tasarımı aynı üreticinin diğer iki motosiklet tasarımına benzer.

Bisiklet Yamaha YZF-R125 başlıca avantajlarından biri de taşıma ve konfor. Özellikler direksiyon neredeyse yolun pürüzleri hissetmez edilebilmesini ve ayrıca döner içine kolay giriş sağlar. Kısacası, yol bisikletine onun saldırganlık rağmen takdire şayan davranır. Bu nedenle bile başlayanlar için tavsiye edilebilir - bu bisiklete binmek tüm ayrıntılarını öğrenmek için iyidir.

Ancak, Yamaha YZF-R125 ve eksileri vardır. Yani, ön fren kolunu ayarlamak mümkün değildir ve debriyaj da süspansiyon ayarı sağlar. izlenim tasarım WR hat modeline yüklü olduğunu özdeş yolcu footrests yağma ve ön frenleri kumpas. Ama sadece dikkatli muayene ile fark edilir, ama aksi bisiklet oldukça iyi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.