GüzellikBakım ürünleri

"Puazon" - lüks kadınlar için parfümler

"Dior Puazon" - 1985 yılında "Christian Dior" efsanevi ev devrimci lezzet yayınladı. Kuruluşundan bu yana, bu inanılmaz koku parfümeri sanat dünyasının bir efsane oldu. Sihirli ve oryantal baharat, egzotik meyveler ve odunsu notalar baştan çıkarıcı karışımı hemen ve kalıcı dünya çapında milyonlarca hayran kalbini esir. Yazılı kompozisyon - Edward Flush - büyük Parfümcü.

"Puazon" oluşturma - dünyayı fethetmek için ruhları, maestro o zaman çöküşteydi Evde "Christian Dior" nin parfüm hatları, ikinci bir hayat vermek istedim. 1947 yılında yayımlanan ünlü koku "Miss Dior", sonra, dünya düzeyinde böyle parlak bir koku ilkti. Onun geçmişle ünlü modaevi son mola "Dior" oldu.

"Puazon" - ruhlar, modaevi bileşimi öncesinde mevcut, çok pahalı bir ve çok daha modern bir tada sahiptir. Üstelik, koku evin "Dior" adını alamadım. Şair Pol Valeri - kompozisyonu adını verdi Godfather, büyük Fransız oldu. genç nesil muhtemelen çeviride adı anlamına gelir bilemeyiz "zehir". Bu haklı olduğu ortaya çıktı. Biraz dramatik, henüz kışkırtıcı bir koku fark şöyle dursun, unutmamak için imkansızdı.

ruhlar "Chanel sayı 5" ile birlikte, efsanevi statüsüne kavuşmuştur - Bugün "Puazon" diye tam bir güvenle söyleyebiliriz. Edward Flesch bugün en azından kısmen "Puazon" imkansız muazzam başarıyı mümkün olacaktır bir koku yaratmak için savunuyor.

inanılmaz güçlü bir karaktere sahiptir Duyarlı ve kalın, güzel nektar, sadece bir akşam koku olarak tavsiye edilmektedir. Bu makalede görebilirsiniz Vintage parfüm "Puazon" fotoğraflar, onlar ofis için kıyafet bir "kara liste" içine düştü ki, dikkate değer bir direnç var. Bunun yerine kokusunu kolaylaştırdı sentetik alternatiflerden gelen doğal malzemelerle daha modern versiyonunu belirtmek gerekir.

"Puazon" - içkiler, parfüm lüks kozmetik modaevi başlığını "Dior" doğruladı. 1986 yılında onlar "Ekaterina Medichi" prestijli uluslararası ödül aldı ve FiFi Ödülleri'nden 1986 1987 ödüllerinde - Oscar parfüm.

böylece "Dior Puazon" ruhları bakmak - ince avuç bulunan Küçük zarif elma,. yaratıcılık ünlü şirketlerin hevesli hayranlarından Yorumlar binlerce geldi. Böyle başarılı bir kompozisyon için çok nadir olmasına rağmen yeni parfüm markasının büyük başarı, yaklaşık on yıl tek Flanker olmadan sağladı. Bugün sürümü daha fazla veya daha az popüler kokular her altı ayda yayınladı.

Tendre Zehir - Ancak, 1994 yılında parfüm çizgi "Dior" genç kitleler için tasarlanmış yeni sürümü, sunuldu. Parlak ve taze yeşil notlar oluşan çok daha basit kompozisyon oldu. Kadınlar için lüks parfüm - aroma itibaren tamamen canlı bir biçimde "Puazon" açıklayan ağır oryantal ve baharatlı notları, kayboldu.

Moda evi Dior "Puazon" başlığı kombine kokuları bir çizgi yayınladı. Sadece şişenin tasarımında değildir farklıdır, ama bileşim, stabilite.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.